Αποτελεσματα


Αναρτήθηκαν τα αποτελέσματα του 2ου Ημιμαραθώνιου Δρόμου Ωρωπού "Oropos Seaside Race 2017".

Στο τέλος της παρακάτω σελίδας μπορείτε επίσης να κατεβάσετε και τα excel με τα περάσματα για κάθε αγώνισμα.

 

 

Oropos Seaside Race 2017 Half Marathon

Overall Results
October 29, 2017



ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

Place Name Bib 0-2.5k Time 2.5-5k Time 5-10.5k Time 10.5-16k Time 16-21k Time Chip Time Gun Time Team
1 ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ 4 8:47.7 8:41.5 19:19.1 19:28.9 17:21.1 1:13:38.3 1:13:38.5
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 333 8:48.1 8:41.6 19:19.1 20:13.3 18:10.9 1:15:12.9 1:15:13.1 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 2 9:04.2 9:16.3 20:22.8 20:47.3 18:41.4 1:18:12.0 1:18:12.1
4 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 165 9:42.1 9:58.0 21:43.8 21:11.7 19:23.9 1:21:58.9 1:21:59.7 DRCLUB
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 253 9:36.6 10:00.1 21:47.7 21:56.9 19:39.4 1:22:58.8 1:23:00.8 Ανεξάρτητος
6 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 410 9:54.9 10:08.9 22:29.2 22:08.8 19:53.0 1:24:34.9 1:24:34.9 The runners project
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΡΑΣ 424 10:14.0 10:25.7 22:40.0 21:41.0 19:47.8 1:24:46.1 1:24:48.7
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 202 10:08.8 10:00.1 21:57.5 22:30.2 20:38.5 1:25:05.1 1:25:15.3
9 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 10:11.1 10:27.5 22:40.5 21:50.3 20:10.3 1:25:20.0 1:25:20.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 513 9:55.1 10:09.1 22:29.5 22:38.8 20:24.1 1:25:36.7 1:25:36.7
11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 463 9:29.0 9:46.0 22:49.1 23:53.0 21:14.2 1:27:09.9 1:27:11.4 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 329 10:16.2 10:36.7 22:59.7 23:04.0 20:36.1 1:27:29.2 1:27:33.0
13 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 353 10:11.3 10:27.6 22:39.9 23:25.0 20:59.2 1:27:42.4 1:27:43.1 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 127 10:18.7 10:31.3 23:02.3 23:04.1 21:13.9 1:28:10.2 1:28:10.5 The Runners Project
15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΕΡΑΣ 412 10:23.2 10:33.3 22:56.8 23:04.3 21:18.7 1:28:14.9 1:28:16.4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΠΟΣ 407 10:34.2 10:27.1 22:43.0 23:24.2 21:24.7 1:28:14.8 1:28:33.3 Γκραβα
17 KONSTANTINOS ZAGGOS 124 10:19.0 10:30.9 23:01.6 23:33.7 21:14.6 1:28:40.0 1:28:40.0 The Runners Projects
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΙΛΙΑΡΙΔΗΣ 247 9:28.6 10:16.6 23:47.8 24:44.1 22:07.7 1:30:23.0 1:30:25.0 Ανεξάρτητος
19 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 199 10:31.7 10:55.0 23:33.0 24:12.4 21:41.1 1:30:43.7 1:30:53.4 East London Runners
20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 434 10:36.3 10:40.2 23:41.2 24:19.5 22:02.8 1:31:19.0 1:31:20.2 απσ Απόλλων
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΑΚΑΣ 517 10:46.8 10:52.2 23:56.6 24:11.4 21:46.2 1:31:28.5 1:31:33.4
22 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ 322 10:31.0 10:55.1 24:03.7 24:45.1 21:47.1 1:31:59.0 1:32:02.2 ΣΑΦΑΝΣ
23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 336 10:35.5 10:52.8 23:58.1 24:46.2 22:00.2 1:32:12.5 1:32:12.9 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ
24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 450 10:15.6 10:43.7 23:53.1 24:51.1 22:56.7 1:32:40.3 1:32:40.3 ΑΛΜΥΡΟΣ
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛΗΣ 472 1:33:19.0 1:33:19.0 1:33:19.0 DSA
26 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 428 9:56.0 10:52.2 24:27.5 25:41.1 22:36.6 1:33:29.5 1:33:33.6
27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ 193 11:12.2 11:15.9 24:48.6 24:35.7 21:43.2 1:33:23.2 1:33:35.8
28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 156 11:21.1 11:26.0 25:02.7 24:58.4 21:40.6 1:34:27.5 1:34:29.1 MARKOREY
29 JAN LEJA 110 10:12.1 10:42.8 24:55.4 25:53.6 23:27.5 1:35:09.5 1:35:11.5
30 ΕΡΝΕΣΤΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 166 10:13.1 10:49.8 25:52.5 25:52.1 22:47.9 1:35:33.6 1:35:35.6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΝΗΣ 221 11:25.1 11:42.7 25:49.6 25:04.0 21:55.2 1:35:53.5 1:35:56.9 απς απολλων
32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 206 10:47.9 11:34.0 25:33.1 25:55.2 22:28.7 1:36:18.5 1:36:19.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 270 11:21.0 11:26.0 24:51.1 25:41.8 23:02.0 1:36:16.1 1:36:22.0 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 358 10:20.8 11:08.4 24:44.9 26:13.2 24:03.6 1:36:28.0 1:36:31.1 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 331 10:53.9 11:18.3 25:06.1 26:24.1 23:06.7 1:36:48.4 1:36:49.2 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 320 11:27.5 11:38.0 25:02.6 25:32.9 23:11.4 1:36:50.9 1:36:52.6 Σαφανς
37 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 334 11:45.9 11:31.0 25:22.0 25:28.9 22:48.2 1:36:40.9 1:36:56.3 Ανεξαρτητος
38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ 490 12:03.2 11:30.1 25:11.0 25:26.7 22:47.4 1:36:27.0 1:36:58.6
39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 471 11:33.8 11:27.4 25:35.5 25:36.4 23:04.0 1:37:04.9 1:37:17.2
40 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 396 10:55.2 11:23.0 25:01.1 25:35.3 24:39.9 1:37:31.2 1:37:34.7 Ανεξαρτητος
41 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ 304 11:34.0 11:32.6 25:26.0 26:11.1 23:04.6 1:37:43.4 1:37:48.4
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 420 11:51.5 11:55.5 26:01.3 25:51.9 22:16.9 1:37:49.9 1:37:57.4
43 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 177 10:54.5 11:26.4 25:34.3 26:44.4 23:52.9 1:38:23.4 1:38:32.7
44 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΝΑΝΑ 512 11:32.7 11:58.6 26:08.6 25:53.3 23:00.7 1:38:31.0 1:38:34.0
45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ 409 10:25.4 11:14.3 25:52.0 26:40.7 24:29.4 1:38:35.7 1:38:42.0 .
46 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΙΟΥΤΑΣ 419 11:53.2 11:36.3 25:39.4 26:19.0 23:21.4 1:38:32.7 1:38:49.4 saint pauli Athens
47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΡΗΣ 458 13:42.9 11:55.0 25:36.7 24:58.3 22:39.8 1:38:20.1 1:38:52.9
48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 455 11:37.1 11:53.8 26:02.3 26:24.1 23:12.8 1:39:07.9 1:39:10.3 Αταλάντη
49 ADAM WARCHOLIK 123 10:37.6 11:08.0 25:39.8 27:07.5 24:38.7 1:39:06.9 1:39:11.8
50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 267 11:54.6 11:57.8 26:26.1 26:13.4 23:06.0 1:39:31.7 1:39:38.1 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
51 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 341 12:31.7 11:56.0 26:10.9 26:20.2 22:45.8 1:39:08.2 1:39:44.7
52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 522 12:26.2 12:05.0 25:55.1 26:27.6 22:55.6 1:39:35.5 1:39:49.6
53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ 321 12:25.1 11:45.0 26:11.7 26:38.0 23:11.8 1:39:51.8 1:40:11.7 YMITTOS RUNNERS
54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΧΡΑΣ 533 12:50.5 11:42.6 26:10.7 26:16.0 23:12.0 1:39:51.4 1:40:12.1
55 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 249 11:54.3 12:03.4 26:22.9 26:24.6 23:43.9 1:40:16.2 1:40:29.2 ΣΑΦΑΝΣ
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΝΗΣ 283 12:44.9 12:34.6 25:40.0 26:55.4 23:08.8 1:40:52.4 1:41:04.0 EFL
57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 254 11:43.2 11:39.5 26:28.6 27:19.0 23:53.6 1:40:47.3 1:41:04.1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
58 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 250 11:57.0 12:07.1 26:32.4 26:40.5 23:49.9 1:41:03.4 1:41:07.1 Εμεις οι δρομείς-Αιμοδότες
59 ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ 383 11:58.6 12:06.0 26:28.0 26:45.1 23:49.8 1:41:03.8 1:41:07.7 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ
60 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΔΗΣ 257 11:44.8 12:06.3 27:17.9 28:19.2 21:46.9 1:41:09.5 1:41:15.3 ΣΑΦΑΝΣ
61 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΆΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 469 11:57.7 12:32.4 27:19.7 26:24.2 23:14.6 1:41:20.1 1:41:28.9
62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 467 11:45.2 11:45.2 26:06.2 26:49.4 25:06.3 1:41:20.3 1:41:32.5 Run Forever
63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 363 12:30.2 12:16.5 27:09.0 26:39.8 23:05.3 1:41:15.8 1:41:41.0 The Band Of The Runners
64 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 491 12:53.9 12:40.4 27:21.5 26:21.7 22:26.6 1:41:24.9 1:41:44.3 Τρεχαντηρια Rs
65 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΣΑΝΟΥ 479 11:58.0 12:02.3 26:12.7 27:28.2 24:27.7 1:42:03.2 1:42:09.0 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
66 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 233 12:00.9 12:16.4 27:00.5 27:10.8 23:59.4 1:42:25.3 1:42:28.2 MARATHON RUNNING TEAM ILION
67 MICHAIL KOSTARAS 109 11:17.1 11:59.8 26:22.4 27:54.3 24:59.9 1:42:30.3 1:42:33.8 Traveller
68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 365 12:29.1 12:08.3 26:45.1 27:13.6 23:58.5 1:42:00.0 1:42:34.8 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 227 11:56.9 12:06.4 26:57.6 27:30.9 24:17.2 1:42:48.9 1:42:49.3 Adidas Runners Athens
70 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 398 12:22.9 11:51.9 26:21.0 27:36.9 24:46.2 1:42:33.9 1:42:59.0 The Band of the Runners
71 MAREK BODZIONY 102 10:37.5 11:08.2 27:03.1 29:15.9 24:58.1 1:42:57.3 1:43:03.0 Apollona
72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 143 11:55.4 11:57.7 26:42.8 27:50.1 24:38.6 1:42:38.3 1:43:04.7
73 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 157 12:25.8 11:54.3 26:11.6 27:26.1 25:07.1 1:42:47.6 1:43:05.1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
74 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΤΗΣ 159 12:37.2 12:22.9 27:10.9 26:40.4 24:13.7 1:42:36.9 1:43:05.3
75 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 280 12:06.1 12:15.6 27:09.7 27:22.8 24:26.7 1:43:14.4 1:43:21.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 294 11:58.5 12:09.9 27:02.7 27:38.6 24:47.7 1:43:24.9 1:43:37.6 Παλληνιοι δρομείς
77 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 240 12:41.5 12:05.3 26:36.4 27:44.7 24:37.1 1:43:11.8 1:43:45.3 RUSSOS RUNNING TEAM
78 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 487 11:57.2 12:16.5 27:08.1 27:38.2 25:30.6 1:44:28.3 1:44:30.8 Ευκλης
79 VASILIS VLACHOS 122 12:32.4 12:42.6 27:34.9 27:26.5 24:23.3 1:44:28.9 1:44:39.8 Olive Sea Travel
80 GEORGE KALANTZIS 107 12:33.3 12:42.0 27:34.1 27:27.3 24:23.2 1:44:29.3 1:44:40.0 Olive Sea Travel
81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 516 12:22.3 12:28.8 27:30.2 27:46.6 24:37.7 1:44:41.1 1:44:45.8
82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 462 12:20.7 12:15.4 27:42.8 27:52.2 24:34.8 1:44:28.9 1:44:46.1 Aliartistas
83 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 190 12:53.8 12:40.2 27:23.5 27:51.6 24:07.8 1:44:37.1 1:44:57.1 ΣΔΥΑ
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 374 13:32.1 12:22.7 27:31.7 27:14.7 24:27.1 1:45:00.5 1:45:08.6 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΊΌΣ 509 11:39.3 12:17.6 27:09.5 28:28.4 25:39.8 1:45:14.8 1:45:14.8
86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 430 13:34.5 12:42.7 27:13.8 27:31.8 24:15.7 1:44:53.4 1:45:18.6
87 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 296 13:11.1 12:44.1 27:04.3 27:31.1 24:55.2 1:45:06.4 1:45:25.9 BALIOTIS NATURE TRAIL
88 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 220 12:25.2 12:20.4 27:27.5 28:12.2 25:06.4 1:45:07.6 1:45:31.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 938 24:58.5 27:31.0 27:58.0 25:05.8 1:45:30.1 1:45:33.5 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 164 11:57.8 12:21.2 26:56.8 29:13.9 25:27.4 1:45:49.9 1:45:57.3
91 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 258 12:39.5 12:44.3 28:14.5 27:56.5 24:29.1 1:45:27.8 1:46:04.0
92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 298 12:39.4 12:43.5 28:15.2 27:56.7 24:29.2 1:45:27.8 1:46:04.3
93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 301 11:45.3 12:04.6 27:17.2 28:33.7 26:33.2 1:45:57.3 1:46:14.2
94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ 238 11:56.3 12:09.8 27:09.3 28:48.1 26:15.5 1:46:17.2 1:46:19.3
95 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 168 12:24.3 12:36.9 27:43.9 27:52.4 26:11.5 1:46:19.4 1:46:49.2 Ο.Β.Π.
96 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 332 25:35.9 27:01.8 28:43.1 25:34.1 1:46:50.0 1:46:54.9
97 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 352 12:43.4 12:19.4 27:31.8 29:04.7 25:15.9 1:46:38.3 1:46:55.4 ALIARTISTAS RUNNING TEAM
98 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ 137 12:30.9 13:01.0 28:25.7 28:12.3 24:59.2 1:47:06.5 1:47:09.3
99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 246 12:36.0 12:08.3 27:38.1 28:54.3 25:58.3 1:46:57.8 1:47:15.3
100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ 432 13:09.4 13:21.5 28:57.9 28:12.0 23:34.4 1:47:09.9 1:47:15.5 pilabox
101 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 284 12:45.0 12:26.1 27:40.2 28:46.6 25:59.1 1:47:31.9 1:47:37.1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 438 12:43.0 12:49.6 27:50.2 54:17.0 1:47:36.0 1:47:39.8 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 236 12:23.8 12:38.5 28:29.9 28:40.2 25:33.0 1:47:34.5 1:47:45.4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
104 ΕΛΕΝΗ ΤΖΗΜΑ 448 13:14.5 12:59.4 28:22.0 28:20.7 24:50.2 1:47:36.1 1:47:46.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 256 13:07.6 12:52.4 28:07.7 28:35.3 25:08.3 1:47:12.3 1:47:51.4
106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 288 11:56.4 12:08.4 26:41.9 29:29.2 27:38.0 1:47:51.0 1:47:54.2
107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 360 11:56.9 13:11.5 28:35.8 28:51.3 25:21.4 1:47:49.1 1:47:57.0
108 KAYOKO TABATA 118 12:31.8 12:28.9 27:54.4 28:55.7 26:09.5 1:47:36.7 1:48:00.5 Run Forever
109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 145 13:40.8 13:08.6 28:30.2 28:44.7 23:57.2 1:47:32.3 1:48:01.5
110 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ 445 13:02.3 13:01.3 27:35.8 28:33.4 26:03.2 1:48:05.8 1:48:16.2 ADIDAS RUNNERS ATHENS
111 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 278 14:53.8 13:59.2 28:24.3 27:39.7 23:20.9 1:47:59.0 1:48:18.1
112 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 196 13:32.7 13:10.8 28:59.2 27:59.8 24:50.0 1:48:14.5 1:48:32.8
113 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 496 13:32.2 13:11.7 29:00.7 27:57.8 24:50.8 1:48:13.8 1:48:33.4
114 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 435 13:17.0 12:57.8 28:26.7 28:37.6 25:16.1 1:48:15.8 1:48:35.3 YMITTOS RUNNERS
115 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 162 12:43.2 12:52.8 28:33.0 28:48.5 25:58.1 1:48:46.7 1:48:55.7
116 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 312 12:43.2 12:53.3 28:35.4 28:46.6 26:01.7 1:48:50.7 1:49:00.4 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ
117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 528 13:42.0 13:09.9 27:48.3 28:40.0 25:41.4 1:48:34.3 1:49:01.8
118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 413 11:46.6 12:30.0 28:38.1 29:28.5 26:45.1 1:49:02.1 1:49:08.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
119 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 527 11:47.0 12:28.7 28:39.5 29:28.6 26:44.7 1:49:02.3 1:49:08.6
120 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΜΑΓΕΡ 531 13:41.2 13:08.0 28:31.4 28:43.5 25:21.5 1:48:56.4 1:49:25.7
121 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 348 14:16.8 13:35.8 29:07.2 28:16.5 24:10.9 1:49:11.3 1:49:27.3
122 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 385 14:16.6 13:36.9 29:07.8 28:15.0 24:11.0 1:49:12.5 1:49:27.4 adidas Runners Athens
123 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 299 11:54.8 12:51.3 28:18.8 29:09.3 27:20.6 1:49:32.4 1:49:35.1
124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 345 13:05.6 12:35.8 27:59.4 29:05.6 26:50.5 1:49:17.8 1:49:37.1 ιδιωτης
125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚ0ΛΑΟΥ 372 12:35.4 12:51.2 28:05.8 29:00.5 27:14.6 1:49:43.5 1:49:47.7
126 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 344 12:44.1 12:53.3 28:34.9 28:54.2 26:42.8 1:49:39.6 1:49:49.6
127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 393 14:29.8 13:51.2 28:43.6 28:13.3 24:33.7 1:49:31.1 1:49:51.9 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.
128 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271 12:43.5 12:52.1 28:35.2 28:48.4 26:55.1 1:49:45.7 1:49:54.6
129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 268 14:04.3 13:46.9 28:33.4 27:57.5 25:43.3 1:49:52.5 1:50:05.6
130 ΜΑΝΟΣ ΜΠΟΛΛΑΣ 330 13:22.7 12:55.5 28:12.7 29:00.8 26:38.5 1:49:51.9 1:50:10.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 273 13:23.0 13:45.8 29:24.0 28:52.1 24:46.2 1:49:57.6 1:50:11.3 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 337 12:49.3 13:15.7 29:08.8 29:09.6 25:50.6 1:50:12.8 1:50:14.3 ΕΛΤΑ
133 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 282 12:23.1 13:04.1 29:13.7 29:51.8 25:49.4 1:50:20.6 1:50:22.3
134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ 178 14:40.3 13:44.2 29:19.2 28:57.3 23:45.1 1:49:54.6 1:50:26.3
135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 167 13:19.7 13:07.3 29:15.6 29:35.0 25:31.4 1:50:49.1 1:50:49.1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 518 12:02.8 12:45.9 28:28.3 30:07.2 27:32.6 1:50:55.9 1:50:57.0
137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 488 12:50.6 13:24.6 28:58.1 29:32.3 26:19.2 1:50:37.9 1:51:05.0
138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 140 15:06.5 13:09.4 28:42.7 28:14.8 25:58.7 1:50:44.5 1:51:12.4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
139 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 468 11:47.4 12:21.7 28:22.8 30:27.8 28:14.6 1:51:03.2 1:51:14.6 2Α ΜΑΛ
140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 484 12:47.0 12:37.7 28:29.5 30:20.6 27:12.5 1:51:12.1 1:51:27.5
141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 446 13:46.8 14:06.5 29:07.4 28:39.3 25:57.4 1:51:23.4 1:51:37.7 Adidas Runners Athens
142 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 433 13:41.7 13:24.7 29:17.5 29:15.7 25:57.9 1:51:22.8 1:51:37.8 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
143 STAMATIS PETROPOULOS 115 13:44.6 13:42.2 29:26.3 29:18.0 25:38.5 1:51:15.7 1:51:49.8 CHUCK NORRIS TEAM
144 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ 235 13:17.4 13:33.0 29:48.1 29:32.7 25:38.6 1:51:39.8 1:51:49.9
145 ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΓΙΑΣ 451 14:36.2 13:49.1 29:43.6 28:43.0 25:07.7 1:51:26.6 1:51:59.8
146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΪΔΙΝΗΣ 133 14:36.0 13:49.3 29:43.9 28:42.8 25:08.0 1:51:26.6 1:52:00.2
147 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 286 13:34.1 13:37.0 29:54.4 30:01.8 25:00.3 1:51:55.2 1:52:07.9 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
148 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 189 13:22.0 12:49.2 28:25.4 30:10.8 27:29.2 1:51:53.4 1:52:16.7 Σ.Δ.Υ. Ελευσινας
149 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 366 13:17.6 13:20.4 28:58.8 28:01.3 28:48.8 1:52:08.2 1:52:27.1
150 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ 234 13:59.2 13:56.6 30:42.0 30:05.3 23:56.2 1:52:07.9 1:52:39.4
151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 369 13:06.2 13:25.1 29:08.5 29:51.4 27:13.3 1:52:33.3 1:52:44.7
152 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΟΥΡΔΗΣ 505 12:36.2 12:41.8 28:22.1 30:07.9 29:09.0 1:52:42.5 1:52:57.1
153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΖΑΚΟΣ 502 14:12.0 13:53.5 29:45.8 29:29.2 26:06.1 1:53:20.7 1:53:26.7
154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ 464 13:36.0 14:03.9 30:44.4 30:23.0 24:45.3 1:53:20.4 1:53:32.9
155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ 444 13:16.4 13:50.9 29:39.9 30:07.9 26:46.1 1:53:35.2 1:53:41.4 Ανεξάρτητος
156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 295 15:06.0 13:24.9 29:25.2 29:21.7 26:24.9 1:53:15.0 1:53:42.9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 497 12:32.4 12:30.9 27:44.4 29:03.2 31:56.5 1:53:40.0 1:53:47.6
158 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 494 12:58.5 43:02.5 57:47.9 1:53:41.5 1:53:49.0 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
159 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 265 12:36.3 13:02.6 28:39.4 28:36.1 30:56.9 1:53:51.4 1:53:51.5 TheRunnersProject
160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 510 14:20.2 14:19.5 30:17.4 29:45.3 25:09.5 1:53:43.9 1:53:52.1
161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ 350 14:39.9 13:56.3 30:14.6 29:48.4 25:27.1 1:53:32.7 1:54:06.4
162 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 503 13:45.7 13:38.0 30:12.2 29:53.1 26:40.0 1:53:57.0 1:54:09.1
163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 182 13:30.8 13:35.1 29:52.8 30:08.6 27:03.7 1:53:58.6 1:54:11.2
164 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 317 13:04.9 13:02.6 28:55.8 31:17.6 28:02.1 1:54:19.5 1:54:23.2 Σ.Δ.Υ.Α
165 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 408 13:15.5 13:35.8 30:05.8 30:18.2 27:13.6 1:54:22.7 1:54:29.1
166 DOROTHEE ZIEGLER 125 13:12.5 13:17.5 29:28.9 30:52.0 27:55.9 1:54:32.6 1:54:46.9 dsa running team
167 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 373 13:52.6 13:42.0 29:56.1 30:08.1 27:09.6 1:54:28.3 1:54:48.5 YMITTOS RUNNERS
168 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 198 14:18.2 13:26.9 29:47.6 29:53.6 27:22.5 1:54:33.7 1:54:48.8 YMYTTOS RUNNERS
169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 359 13:40.3 13:40.5 30:25.1 30:25.7 26:48.9 1:54:43.7 1:55:00.8
170 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 302 13:17.7 13:35.1 30:21.0 30:50.4 26:58.4 1:54:51.9 1:55:02.7
171 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 357 12:47.3 13:06.3 29:24.9 31:19.1 28:26.5 1:54:58.1 1:55:04.3
172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 226 13:47.0 13:37.4 30:12.6 29:51.9 27:35.9 1:54:52.0 1:55:05.0
173 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ 437 13:36.8 14:14.9 30:55.6 30:06.5 26:37.8 1:55:23.1 1:55:31.8 chiosrunning
174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ 222 15:18.6 13:58.3 30:05.8 29:53.6 26:19.8 1:55:16.1 1:55:36.2 Ανεξάρτητος
175 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 128 12:44.6 12:36.1 30:23.6 31:17.2 28:38.8 1:55:12.7 1:55:40.5
176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 192 14:10.0 14:13.6 31:05.6 30:04.4 26:10.5 1:55:29.0 1:55:44.2 ΣΔΥΑ
177 ΑΝΑΣΤ ΣΟΊ΄ΛΕΜΕΖΗΣ 520 12:28.3 12:22.3 29:24.7 32:21.0 29:10.7 1:55:33.9 1:55:47.2
178 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ 460 13:54.6 13:41.5 30:18.1 29:54.6 28:00.2 1:55:29.5 1:55:49.1
179 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 303 12:42.9 12:47.4 29:49.9 31:59.0 28:35.6 1:55:52.7 1:55:55.0 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ
180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 416 12:55.7 13:39.7 29:58.8 31:22.3 27:58.7 1:55:52.6 1:55:55.3 outdoor runing team
181 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 339 13:31.4 13:33.9 30:10.2 31:00.0 27:46.0 1:55:51.4 1:56:01.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
182 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 403 13:31.0 13:33.1 30:10.2 31:01.9 27:45.4 1:55:53.8 1:56:01.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
183 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 225 13:30.7 13:33.8 30:09.6 31:00.5 27:47.0 1:55:52.5 1:56:01.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
184 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 150 14:14.5 14:27.4 30:42.2 30:11.6 26:32.3 1:55:48.0 1:56:08.2 Πολεμική Αεροπορία
185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 454 13:49.2 13:25.1 29:53.6 30:55.8 28:12.6 1:55:53.1 1:56:16.5 ΣΔΥΑ
186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΚΑΣ 453 13:59.3 13:56.3 30:42.6 30:16.8 27:24.4 1:55:47.9 1:56:19.5
187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 519 13:28.3 13:48.6 30:23.1 30:52.0 27:47.5 1:56:18.8 1:56:19.7
188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΤΣΗΣ 155 13:28.5 13:48.5 30:23.2 30:52.1 27:47.3 1:56:19.1 1:56:19.9
189 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 356 13:23.2 13:46.6 30:41.4 30:40.5 27:48.2 1:56:06.2 1:56:19.9 ΣΑΦΑΝΣ
190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 171 13:23.0 13:45.6 30:38.6 30:42.9 27:49.7 1:56:06.6 1:56:20.0
191 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 486 13:28.5 13:48.8 30:25.3 30:45.8 27:51.8 1:56:18.8 1:56:20.4 Εσπερος Καλλιθέας
192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 388 11:56.5 13:12.4 30:08.1 32:08.0 28:56.7 1:56:14.3 1:56:21.8
193 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 136 13:40.5 13:37.0 30:11.4 31:04.7 27:51.0 1:56:15.7 1:56:24.7
194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 390 13:42.5 13:35.8 30:09.9 31:04.9 27:51.7 1:56:16.1 1:56:25.0
195 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ 208 13:29.3 13:16.4 30:08.7 31:48.6 27:54.0 1:56:19.9 1:56:37.3 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
196 Unknown Partic. 532 532 14:29.3 13:52.6 30:16.7 30:30.8 27:33.6 1:56:13.5 1:56:43.2
197 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 417 13:57.2 14:14.3 30:35.7 30:06.8 27:52.0 1:56:39.6 1:56:46.2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ
198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ 423 13:57.4 14:14.1 30:36.8 30:06.5 27:51.5 1:56:40.8 1:56:46.4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ
199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 461 14:42.1 14:05.1 30:37.8 31:05.0 26:32.5 1:55:30.5 1:57:02.7
200 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 313 15:18.2 13:44.2 30:14.6 30:57.2 26:48.6 1:56:34.8 1:57:03.0
201 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 535 14:42.1 14:04.0 30:39.8 31:03.5 26:33.6 1:55:33.2 1:57:03.3
202 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 305 14:12.3 14:28.0 31:22.7 31:01.9 26:05.8 1:57:05.6 1:57:10.8 Ανεξάρτητος
203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 239 14:23.6 14:09.5 30:23.4 30:39.5 27:42.7 1:56:56.8 1:57:18.9
204 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ 262 14:48.3 14:01.4 31:10.2 30:43.5 26:53.1 1:57:16.5 1:57:36.7
205 VASILIKI GRIGORIOU 106 13:35.9 13:50.0 30:26.9 31:42.5 28:11.0 1:57:37.4 1:57:46.5
206 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 514 13:37.8 13:48.4 30:24.9 31:43.8 28:11.5 1:57:41.7 1:57:46.5
207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ 186 14:40.5 13:44.6 29:19.7 29:26.3 30:38.7 1:57:17.4 1:57:50.0
208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 153 13:50.7 13:42.6 30:43.2 31:24.3 28:09.6 1:57:26.0 1:57:50.6 απσ Απόλλων
209 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 152 15:11.9 13:49.2 30:16.6 30:59.7 27:54.7 1:57:49.4 1:58:12.3
210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 492 13:34.6 14:21.8 31:47.6 31:31.9 26:56.4 1:58:09.7 1:58:12.6
211 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 346 14:21.7 14:19.9 31:05.8 31:19.2 27:16.1 1:58:12.3 1:58:22.9
212 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ 377 14:15.3 14:25.7 31:25.2 30:48.7 27:32.7 1:58:14.5 1:58:27.8 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
213 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 218 12:28.0 13:42.1 30:52.9 31:41.9 29:44.0 1:58:27.7 1:58:29.0 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ
214 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 181 13:29.0 13:17.2 30:09.2 31:48.0 29:50.8 1:58:18.7 1:58:34.5 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 281 13:25.1 13:11.7 29:10.3 30:53.0 32:02.4 1:58:23.8 1:58:42.6 ΛΕΜΠΕΣΗΣ
216 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 354 14:27.4 14:16.7 31:23.0 30:46.9 27:48.6 1:58:29.0 1:58:42.8 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ 362 14:16.9 14:25.2 31:21.1 30:50.4 27:51.8 1:58:30.1 1:58:45.7 Κουκλεντεδες
218 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ 328 14:16.2 14:26.2 31:23.0 30:47.8 27:52.4 1:58:44.1 1:58:45.8
219 ΤΕΡΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ 429 14:07.6 13:49.0 30:53.5 31:52.7 28:07.6 1:58:17.8 1:58:50.5
220 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 427 14:30.2 13:54.1 30:31.0 31:41.6 28:14.0 1:58:30.5 1:58:51.1 ΣΑΠΠΑΖ
221 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ 530 14:29.3 13:53.8 30:32.4 31:41.1 28:14.5 1:58:31.2 1:58:51.3
222 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ 216 15:50.8 14:30.6 33:10.3 29:06.8 26:14.6 1:58:19.5 1:58:53.4
223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 184 13:39.3 13:48.3 30:33.3 32:11.3 28:43.0 1:58:37.2 1:58:55.3
224 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΓΡΕΜΗΣ 310 14:27.8 14:15.5 31:07.2 31:44.3 27:20.8 1:58:29.9 1:58:55.7
225 NIELS OUENDAG 114 14:27.3 14:15.9 31:08.2 31:43.3 27:22.2 1:58:31.4 1:58:57.0
226 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 204 14:49.7 13:49.0 31:06.7 32:06.8 27:06.4 1:58:07.5 1:58:58.9 Δρομείς παρκου Τρίτση
227 ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 401 13:59.6 14:17.4 30:44.1 31:31.0 28:56.3 1:59:19.9 1:59:28.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
228 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΜΑΥΡΟΔΉΜΟΥ 308 14:34.1 13:48.2 30:29.8 31:43.7 28:53.0 1:59:10.8 1:59:29.0
229 PANOS MIKROGIANNAKIS 112 14:49.2 14:29.2 31:44.8 32:13.4 26:18.8 1:59:11.7 1:59:35.6 Stoiximan Running Team
230 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 387 14:49.1 14:28.7 31:44.6 32:13.9 26:19.5 1:59:12.2 1:59:35.9 The band of the runners
231 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 307 14:39.6 13:57.2 31:11.6 31:48.5 28:11.5 1:59:15.0 1:59:48.6
232 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 504 14:51.2 14:36.7 32:09.6 31:27.4 26:52.7 1:59:39.7 1:59:57.8
233 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 342 14:21.1 13:56.5 31:06.1 31:29.3 29:07.8 1:59:43.4 2:00:00.9 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ 397 14:48.3 14:07.2 31:12.0 30:56.8 29:16.3 2:00:00.4 2:00:20.8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
235 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 406 14:54.3 14:41.9 31:17.0 31:53.1 28:22.0 2:00:52.3 2:01:08.5 Σαφανς / Top Cycles
236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 405 14:53.8 14:41.6 31:17.2 31:53.3 28:22.9 2:00:54.3 2:01:09.1 ΣΑΦΑΝΣ
237 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 380 14:02.8 14:54.7 33:12.5 32:19.4 26:54.7 2:01:23.5 2:01:24.3 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
238 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 228 14:02.8 14:55.4 33:12.7 32:18.0 27:03.0 2:01:31.3 2:01:32.1 Μιαούλης Φύλλα
239 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130 14:16.4 14:07.4 30:46.0 32:05.2 30:24.2 2:01:05.3 2:01:39.3
240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 142 14:43.7 14:26.0 31:38.0 32:25.1 28:37.4 2:01:19.1 2:01:50.4 Ανεξαρτητος
241 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 276 14:34.5 14:33.3 31:49.2 32:20.7 28:36.9 2:01:34.4 2:01:54.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
242 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 131 13:44.0 14:20.0 31:27.8 32:31.4 29:56.7 2:01:52.0 2:02:00.1
243 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 442 15:08.9 14:21.2 31:52.9 31:50.8 28:49.1 2:01:33.7 2:02:03.1
244 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 316 14:36.3 15:33.3 32:30.5 32:11.2 27:23.7 2:02:08.6 2:02:15.1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
245 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 215 13:47.7 14:11.9 30:48.2 31:47.1 31:40.4 2:01:45.0 2:02:15.4
246 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 219 14:05.4 14:17.1 32:00.6 32:55.8 29:02.2 2:02:11.1 2:02:21.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 248 14:11.0 15:11.9 31:01.9 32:42.3 29:14.6 2:02:15.1 2:02:21.9
248 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 476 16:00.7 16:31.7 31:57.6 30:54.2 27:01.3 2:02:16.2 2:02:25.6 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 170 16:00.7 16:30.8 31:59.2 30:53.6 27:01.3 2:02:17.4 2:02:25.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
250 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΣΕΚΟΥ 326 14:33.0 14:41.5 31:57.7 32:04.6 29:12.2 2:02:25.9 2:02:29.2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΠΟΣ 400 14:51.7 14:37.0 32:09.0 31:35.3 29:22.4 2:02:17.2 2:02:35.5
252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 459 14:53.2 14:28.8 31:35.1 31:47.7 29:51.7 2:02:03.7 2:02:36.7 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ 174 15:34.5 15:11.0 32:58.5 32:54.9 26:01.0 2:02:04.2 2:02:40.1
254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 188 16:01.4 15:13.1 33:14.8 31:52.3 26:24.6 2:02:27.6 2:02:46.3 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
255 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 475 16:01.6 15:12.9 33:14.5 31:51.9 26:26.2 2:02:28.7 2:02:47.4
256 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 338 15:36.0 14:56.9 32:46.2 32:43.8 27:09.6 2:02:41.4 2:03:12.7 VODAFONE RUNNING TEAM
257 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 169 14:59.7 15:12.5 33:22.1 33:06.1 26:55.9 2:03:07.0 2:03:36.5 Ολυμπιακός Βορείων Προαστίων
258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 499 15:33.8 14:34.8 31:47.2 32:58.5 28:44.1 2:03:22.0 2:03:38.6
259 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 511 15:33.6 14:34.5 31:47.0 32:59.4 28:44.1 2:03:21.5 2:03:38.8
260 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 440 14:07.4 13:50.2 31:00.2 33:31.7 31:22.6 2:03:23.2 2:03:52.2
261 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 175 14:00.9 13:48.0 29:29.0 30:22.7 36:12.1 2:03:39.1 2:03:52.8 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
262 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΣΕΛΑ 232 14:10.1 14:06.8 31:24.9 33:11.7 31:11.8 2:03:41.3 2:04:05.6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 436 14:20.2 14:24.7 32:00.7 33:11.7 30:29.9 2:04:10.3 2:04:27.3
264 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 489 13:55.9 14:02.6 31:39.4 34:39.6 30:21.9 2:04:18.6 2:04:39.5
265 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 187 14:51.1 14:40.3 32:53.8 32:46.1 29:32.7 2:04:28.3 2:04:44.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 277 12:47.6 13:59.9 32:14.9 34:08.6 31:40.0 2:04:48.2 2:04:51.1 Σ.Δ.Υ.Α
267 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 149 14:08.5 14:04.4 31:24.1 34:03.1 31:29.7 2:05:04.5 2:05:10.0
268 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 493 14:09.1 14:06.4 31:31.2 33:54.1 31:28.9 2:05:05.0 2:05:10.1
269 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 480 15:35.9 15:33.1 32:46.2 33:34.3 27:42.5 2:04:59.2 2:05:12.1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 457 13:42.5 13:55.5 31:42.8 37:48.5 28:11.4 2:05:04.7 2:05:20.9 indian runner
271 GIANNIS OIKONOMOU 113 14:32.4 14:27.5 33:10.7 32:47.1 31:08.5 2:05:26.2 2:06:06.5 Greece
272 EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 477 14:00.5 14:16.2 32:37.5 33:34.3 31:46.9 2:06:05.2 2:06:15.6
273 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ 465 14:27.0 14:11.0 32:06.3 34:02.6 31:42.2 2:06:12.0 2:06:29.2 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 473 13:43.6 14:03.6 31:19.8 35:21.9 32:00.7 2:05:55.8 2:06:29.8
275 ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 287 15:16.1 14:54.3 33:15.8 34:39.5 28:45.8 2:06:23.3 2:06:51.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ 212 14:41.4 14:39.9 32:32.5 34:25.3 30:43.3 2:06:44.0 2:07:02.6
277 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 139 14:44.5 14:38.0 31:40.8 33:28.7 32:30.9 2:06:43.5 2:07:03.1
278 DOROTA SUCHOCKA 117 13:22.7 14:05.7 32:18.8 35:03.5 32:53.7 2:07:39.3 2:07:44.6 Apollona
279 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 474 13:58.5 14:45.6 32:55.6 34:09.0 32:08.9 2:07:52.4 2:07:57.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
280 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ 318 15:52.5 15:46.7 34:08.6 33:38.8 28:49.4 2:07:49.8 2:08:16.2 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
281 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 231 15:52.4 15:46.5 33:57.6 32:00.8 30:39.3 2:07:49.8 2:08:16.8
282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 237 15:10.6 14:51.2 33:00.0 34:28.3 30:54.5 2:08:07.0 2:08:24.7 PEARL IZUMI - CAMELBAK
283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 351 15:59.8 16:34.2 35:27.8 32:45.0 27:48.7 2:08:24.6 2:08:35.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
284 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 327 16:00.2 16:34.7 35:28.0 32:44.4 27:48.2 2:08:25.3 2:08:35.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 347 17:18.9 15:17.7 33:02.6 33:15.3 29:41.8 2:08:36.6 2:08:36.6
286 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 508 15:37.6 15:22.0 33:22.1 34:01.4 30:22.5 2:08:31.9 2:08:45.7
287 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 402 14:33.0 14:42.2 31:57.9 33:16.1 34:43.9 2:09:10.2 2:09:13.3 Adidas Runners Athens
288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 355 14:55.1 14:02.1 31:54.8 33:51.5 34:31.4 2:08:47.1 2:09:15.2 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
289 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 209 16:03.8 16:30.4 35:29.1 32:44.4 28:37.8 2:09:16.7 2:09:25.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
290 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 194 15:08.9 15:00.1 33:16.5 34:40.7 31:20.2 2:09:13.8 2:09:26.6 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
291 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 456 13:49.6 14:44.4 33:34.5 34:58.7 32:20.4 2:09:27.4 2:09:27.8
292 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 414 14:25.4 14:35.0 32:00.1 34:28.4 34:05.4 2:09:31.8 2:09:34.4 ΣΑΦΑΝΣ
293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ 418 15:48.6 16:12.1 34:35.2 34:18.2 29:17.9 2:09:44.1 2:10:12.1
294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ 500 14:55.4 15:16.1 33:22.6 34:43.1 31:59.2 2:09:57.4 2:10:16.6
295 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 163 14:06.1 14:52.5 33:28.9 34:46.2 33:15.6 2:10:19.8 2:10:29.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ 243 15:47.4 16:23.9 36:14.1 32:20.5 30:02.3 2:10:25.7 2:10:48.4
297 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 180 17:05.1 16:19.0 34:11.6 34:14.3 29:01.9 2:10:13.5 2:10:52.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
298 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 389 17:03.7 16:20.7 34:10.1 34:15.5 29:02.1 2:10:26.0 2:10:52.2 Outdoor games running team
299 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 279 17:04.0 16:19.6 34:10.0 34:16.5 29:02.1 2:10:13.3 2:10:52.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
300 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 179 17:04.0 16:20.9 34:09.7 34:15.9 29:02.0 2:10:26.1 2:10:52.7 Outdoorgames running team
301 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 311 14:37.8 14:58.4 33:37.5 35:13.2 33:00.2 2:11:06.5 2:11:27.3
302 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 452 15:11.0 15:12.4 34:25.8 36:44.3 30:19.4 2:11:28.9 2:11:53.2 Adidas Runners Athens/Sky Women Run
303 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 229 15:29.6 14:43.5 33:03.4 35:16.7 33:39.0 2:11:38.5 2:12:12.5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
304 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 129 15:13.7 16:23.5 35:55.6 33:38.1 31:13.4 2:12:15.0 2:12:24.6
305 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 482 14:58.1 14:27.0 34:02.8 37:20.0 31:37.6 2:11:55.0 2:12:25.6
306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 391 16:07.0 15:53.1 34:28.1 35:23.1 30:43.2 2:12:10.5 2:12:34.7 BMW RUNNING TEAM
307 ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΗΣ 245 16:03.7 16:31.9 34:26.5 33:53.5 31:43.9 2:12:19.7 2:12:39.8
308 IRAKLIS TSAROUCHAS 121 16:20.8 16:04.6 34:46.9 34:59.4 30:37.7 2:12:11.2 2:12:49.4
309 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 386 17:12.9 15:46.0 33:43.4 35:01.1 31:07.3 2:12:18.4 2:12:50.9
310 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 217 13:39.2 14:04.3 32:40.9 37:32.2 35:00.5 2:12:48.5 2:12:57.2 ΟΠΑΠ
311 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΠΙΤΗ 230 15:45.9 15:44.9 34:17.1 35:30.8 31:42.7 2:12:31.5 2:13:01.5
312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ 289 14:52.4 14:57.2 33:37.9 36:31.2 33:17.2 2:12:55.2 2:13:16.1 YMITTOS RUNNERS
313 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 259 15:40.7 17:26.0 34:11.8 34:50.0 31:17.7 2:13:14.3 2:13:26.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
314 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 483 15:42.0 17:25.7 34:10.5 34:51.2 31:17.3 2:13:15.1 2:13:26.9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
315 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 172 15:41.4 17:25.8 34:11.5 34:50.2 31:17.9 2:13:16.5 2:13:27.1
316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 148 23:39.8 14:04.5 32:41.1 33:43.6 29:24.4 2:02:23.3 2:13:33.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 195 16:14.3 16:43.3 37:12.9 33:55.0 29:28.1 2:13:19.2 2:13:33.8
318 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 154 15:22.9 15:39.1 34:39.9 35:09.5 32:43.6 2:13:28.2 2:13:35.1
319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 526 22:36.9 14:21.6 32:43.6 33:40.0 30:38.7 2:05:47.0 2:14:00.9
320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 525 22:37.4 14:21.8 32:43.8 33:39.1 30:39.2 2:05:49.6 2:14:01.5
321 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 370 16:34.1 14:21.1 32:46.3 39:56.7 30:29.0 2:11:09.3 2:14:07.4
322 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 314 16:15.6 16:24.6 35:29.0 35:14.1 31:05.7 2:14:09.8 2:14:29.2
323 ΝΙΚΟΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ 399 16:15.1 16:23.2 35:30.3 35:14.3 31:06.2 2:14:09.9 2:14:29.3
324 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 309 15:20.4 15:33.6 34:38.9 35:56.4 33:06.4 2:14:29.6 2:14:36.0 Adidas runners
325 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 173 16:54.4 16:39.1 35:02.1 35:04.9 31:59.7 2:15:20.2 2:15:40.3 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS
326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ 185 16:54.4 16:39.5 35:01.9 35:05.2 32:07.7 2:15:22.2 2:15:48.9
327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 524 17:16.9 17:31.1 35:25.5 34:52.3 30:49.7 2:15:30.7 2:15:55.7
328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 141 17:14.5 16:25.6 36:22.2 35:37.1 30:26.9 2:15:35.8 2:16:06.5
329 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ 201 14:38.1 15:01.1 34:36.6 37:40.3 34:38.4 2:16:23.3 2:16:34.7
330 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 260 17:09.8 17:06.6 36:53.7 36:03.2 30:25.0 2:17:11.4 2:17:38.3 OUTDOOR RUNING
331 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 261 17:09.5 17:07.0 36:52.8 36:04.0 30:25.2 2:17:13.0 2:17:38.7 Outdoor Games Running Team
332 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 349 23:01.5 14:42.5 33:19.7 34:31.9 32:33.2 2:11:00.9 2:18:09.0
333 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 161 16:17.8 17:02.5 36:18.6 36:18.1 32:26.0 2:18:17.6 2:18:23.1
334 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ 242 1:07:39.3 1:10:57.6 2:18:37.0 2:18:37.0
335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ 319 14:09.5 14:25.7 34:15.4 37:10.2 38:40.1 2:18:19.2 2:18:41.1 Ασπροκλησια
336 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΟΣ 325 17:20.7 17:41.5 37:18.7 35:54.9 31:28.3 2:19:28.6 2:19:44.2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
337 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 224 15:47.2 16:23.8 36:15.9 37:57.5 33:29.5 2:19:31.4 2:19:54.1
338 ΑΚΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 404 15:47.5 16:24.6 36:14.0 37:57.8 33:47.7 2:19:48.9 2:20:11.7
339 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 426 15:42.5 15:40.8 34:53.6 38:17.6 35:46.4 2:19:50.9 2:20:21.1
340 ΕΛΑΧΕ ΧΑΤΖΗ 481 14:55.7 15:29.6 35:57.2 39:47.4 34:25.5 2:20:28.9 2:20:35.6 Adidas runners athens
341 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1244 13:52.5 14:50.6 34:37.8 37:29.6 39:46.8 2:20:33.0 2:20:37.5
342 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 213 16:40.9 16:52.0 36:27.5 36:32.1 34:06.4 2:20:19.3 2:20:39.0
343 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 135 16:40.6 16:52.4 36:27.8 36:31.8 34:06.8 2:20:19.9 2:20:39.4
344 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 144 16:37.6 16:41.0 35:56.0 38:25.2 33:27.9 2:20:40.8 2:21:07.8
345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ 269 14:13.8 14:41.1 35:18.5 39:50.1 37:04.6 2:20:47.8 2:21:08.2 Adidas Runners Athens
346 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 367 15:37.3 16:01.1 36:08.1 37:35.8 35:54.4 2:21:02.9 2:21:16.7 Pilabox
347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 384 16:16.6 16:23.1 35:57.3 38:33.9 34:28.8 2:21:20.2 2:21:39.9
348 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 126 17:12.8 16:21.7 35:54.9 38:45.9 33:31.6 2:21:14.1 2:21:47.1
349 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 421 14:35.5 15:09.5 35:33.2 39:01.5 37:28.4 2:21:41.6 2:21:48.4
350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 285 15:13.6 16:23.6 35:55.7 39:00.2 35:16.6 2:21:40.6 2:21:50.0 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
351 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ 147 16:14.4 16:43.1 37:14.2 37:05.0 34:34.2 2:21:36.5 2:21:51.1
352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 523 17:18.0 18:00.7 36:30.6 36:43.5 33:23.4 2:21:31.0 2:21:56.3
353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 470 13:33.8 14:27.0 33:59.6 38:04.7 42:14.9 2:22:19.2 2:22:20.2 0
354 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 449 17:00.7 17:13.7 37:05.3 37:14.6 33:55.4 2:22:02.2 2:22:29.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 364 15:56.0 17:41.6 36:49.3 39:36.0 32:37.6 2:22:12.8 2:22:40.7 ΑΝΕΞΞΑΡΤΗΤΟΣ
356 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 292 15:28.6 16:25.7 36:51.9 38:37.7 35:21.7 2:22:28.4 2:22:45.7
357 ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΜΠΙΡΗΣ 158 16:29.5 16:35.7 36:54.0 38:24.0 34:29.9 2:22:22.1 2:22:53.2
358 ΑΡΙΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 534 16:06.6 16:17.7 37:09.5 38:41.0 34:42.2 2:21:23.4 2:22:57.2
359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 394 15:40.2 16:24.8 36:40.9 38:49.8 35:31.7 2:22:49.6 2:23:07.6
360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 160 23:37.1 15:29.0 37:39.3 35:55.9 30:34.2 2:16:05.3 2:23:15.7 Evia trail runners
361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 447 15:43.1 17:01.5 36:09.1 39:04.2 36:27.9 2:23:55.4 2:24:25.9
362 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 340 15:57.2 16:16.3 36:18.8 39:13.4 36:47.0 2:23:58.9 2:24:32.8
363 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 378 16:05.5 16:24.1 35:13.7 48:25.0 28:33.6 2:24:11.5 2:24:42.2
364 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 425 17:11.2 17:02.5 37:34.3 38:04.0 35:11.8 2:24:55.9 2:25:04.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
365 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ 478 14:15.4 15:22.9 36:30.5 40:34.3 39:36.5 2:26:12.9 2:26:19.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 323 15:28.0 15:32.7 35:16.5 41:51.6 38:47.8 2:26:45.0 2:26:56.8
367 DIMITRIOS TOTOMIS 119 15:51.0 14:30.5 33:11.3 44:10.0 40:41.4 2:27:49.7 2:28:24.4
368 ΧΑΡΑ ΤΣΟΧΛΑ 466 16:02.2 16:32.4 37:56.7 40:39.0 38:53.9 2:29:52.2 2:30:04.4
369 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 439 17:18.9 17:43.8 37:50.3 40:04.0 37:34.2 2:30:21.3 2:30:31.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 272 14:45.8 14:55.2 35:28.2 42:18.6 43:26.6 2:30:32.7 2:30:54.5 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
371 ELENI KIRIAKOPOULOU 108 17:22.4 17:59.2 39:41.9 40:58.0 35:50.6 2:31:36.8 2:31:52.2
372 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 395 17:16.2 16:57.4 37:34.9 38:00.3 43:05.9 2:32:31.8 2:32:54.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
373 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 324 16:19.6 16:15.6 36:48.6 43:01.8 41:43.1 2:34:01.4 2:34:09.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
374 IΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 290 16:15.0 16:42.3 36:14.3 40:34.7 45:14.2 2:34:32.0 2:35:00.7 BETTER PEOPLE
375 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 381 17:54.9 17:24.9 40:04.9 42:24.9 39:16.4 2:36:35.2 2:37:06.4
376 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 441 14:57.3 17:21.9 39:05.1 44:16.6 41:54.8 2:37:24.0 2:37:35.9
377 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ 241 16:23.4 16:40.4 36:48.8 43:22.5 44:38.5 2:37:21.2 2:37:53.8
378 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 521 16:46.4 16:47.6 38:44.5 43:15.9 43:29.8 2:38:32.1 2:39:04.3
379 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 223 14:51.4 17:21.4 42:33.9 43:47.7 40:55.2 2:39:27.6 2:39:29.8 STEFMAR
380 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 200 16:47.4 18:36.1 40:30.7 44:38.1 40:46.4 2:41:03.3 2:41:18.9 ATALANTI
381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΑΝΙΚΑ 291 15:41.1 16:52.2 41:33.1 46:47.7 41:33.1 2:42:21.6 2:42:27.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 183 17:19.3 17:28.0 38:49.5 43:06.1 45:48.8 2:42:13.8 2:42:31.9
383 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΚΑΣ 485 18:00.4 21:15.2 44:18.3 41:02.4 40:15.2 2:44:22.5 2:44:51.7
384 ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 315 18:51.8 19:45.0 43:51.4 1:25:03.9 2:47:09.3 2:47:32.3
385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 132 15:49.5 18:44.3 39:39.4 50:22.9 44:33.5 2:49:02.7 2:49:09.8
386 ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 495 16:01.3 18:54.0 47:32.2 42:39.2 44:14.8 2:49:18.7 2:49:21.7 ΑΠΟΛΛΩΝ
387 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ 498 18:44.7 19:52.0 43:40.4 1:27:29.7 2:49:10.5 2:49:47.0
388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 210 18:50.9 19:45.6 43:51.1 1:27:44.3 2:50:02.7 2:50:12.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
389 Unknown Partic. 506 506 16:28.2 18:00.1 43:14.0 1:35:47.8 2:53:22.7 2:53:30.2
390 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 207 18:41.7 19:54.1 49:45.5 1:35:52.0 3:04:12.8 3:04:13.4
391 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ 214 21:12.1 20:53.2 46:36.5 1:35:36.8 3:01:20.0 3:04:18.7
DNF ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 529 11:39.3 11:57.8 26:07.2 26:40.2
DNF ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 274 13:38.0 13:16.7 31:24.9 30:20.6
DNF LILIYA FEDYSHYN 105 13:37.1 14:14.8 30:55.8 30:06.2 chiosrunning
DNF SOTIRIS TSARAPATSANIS 120 55:40.9 pilabox
DNF ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 431 17:31.5 18:13.6 43:44.8
DNF NICK RAPTOPOULOS 116 24:51.6 pilabox
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 3 ENERGY RACES
DNS ROULA ALEXANDRI 101 pilabox
DNS KOSTAS EFTHYMIOU 104 ΣΔΥΑ
DNS CHRISTIAN THIER METEL 111 0
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 134 ΑΙΓΑΛΕΩ
DNS ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 138
DNS ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ 146
DNS ΣΥΜΕΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 151 Ανεξάρτητος
DNS ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 176
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 191
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ 197 trexantiria rs
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ 203
DNS ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 205 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΙΟΣΕ 244 μαθητης
DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 251 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
DNS ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΛΙΑΣ 252
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 255
DNS ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 263
DNS ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 264
DNS ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 266
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 293
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΑΣ 297
DNS ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ 300
DNS ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ 306 0
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 335 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 343 OutRun
DNS ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 361 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΡΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 368
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ 371
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 375 ΣΑΦΑΝΣ
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ 376 ΣΠΕΛΕΟ
DNS ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 382 PROEDROS
DNS ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 392 ΣΔΥΑ
DNS ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΑ ΣΑΜΕΡΑ 411
DNS ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 415 Φλόγα
DNS ΓΙΟΥΛΑ ΒΟΥΔΡΗ 507
DQ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 275 30:14.5 9:13.4 30:14.5 ΣΔΥΑ
DQ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 515 1:53:29.4 1:53:29.4 1:53:29.4

 

Αγώνας 10χλμ

Place Name Bib 0-2.5k Time 2.5-5k Time 5-10k Time Chip Time Gun Time Team
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΗΣ 10 7:35.2 7:51.8 15:34.0 31:00.6 31:01.1 AO ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1374 9:04.3 9:43.5 18:55.7 37:42.4 37:43.6 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1266 9:18.2 9:46.8 19:41.6 38:45.4 38:46.7
4 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1246 9:21.5 10:06.5 19:58.3 39:25.5 39:26.4
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ 1323 9:45.9 10:12.3 20:24.6 40:21.7 40:22.9 ΣΔΥΠ
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1255 9:47.5 10:05.5 21:08.2 40:58.8 41:01.4 Ανεξαρτητος
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ 1348 10:13.1 10:29.0 21:10.1 41:51.1 41:52.4 MARATHON GYM
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1329 10:13.3 10:31.2 21:09.2 41:52.3 41:53.7 MARATHON GYM RUNNING TEAM
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 1247 9:22.9 10:58.8 21:36.6 41:58.0 41:58.4
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ 1248 10:39.4 10:33.2 20:55.8 42:04.4 42:08.5
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1377 10:13.7 10:31.5 21:24.1 42:05.2 42:09.4 MARATHON GYM
12 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 1338 11:07.2 10:46.6 21:04.2 42:53.0 42:58.1 ΣΑΦΑΝΣ
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ 1314 10:46.5 11:26.1 22:09.4 44:15.1 44:22.1
14 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1295 10:30.3 11:08.7 22:44.8 44:20.5 44:23.9 Nokia
15 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1290 10:32.2 11:20.8 23:11.6 45:03.6 45:04.7 ΣΔΥΑ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1308 10:26.2 11:40.0 23:19.0 45:23.3 45:25.3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 1362 11:08.3 11:27.6 22:58.2 45:32.5 45:34.2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΗΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ 1287 11:12.5 11:22.9 23:07.3 45:36.4 45:42.8
19 ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΓΙΑ 1333 11:09.5 11:46.8 23:20.2 46:15.9 46:16.6 Aliartistas
20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1250 11:32.5 11:54.3 23:41.4 47:04.0 47:08.4
21 ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1276 11:40.9 11:56.5 23:32.3 47:00.8 47:09.8
22 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ 1245 12:06.5 12:07.2 23:25.3 47:32.6 47:39.1
23 ΣΟΦΙΆ ΧΑΛΑ 1264 12:05.1 11:57.0 23:45.5 47:45.0 47:47.7
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 1354 12:00.5 11:57.6 24:12.9 47:56.8 48:11.0
25 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1367 11:18.9 12:10.6 24:52.7 48:20.7 48:22.3 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
26 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ 1288 12:46.0 12:14.2 23:59.2 48:25.1 48:59.5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
27 ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ 1304 11:32.7 12:34.2 24:52.7 48:54.6 48:59.7
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ 1315 13:00.7 12:14.3 24:20.2 48:58.0 49:35.2 Ανεξάρτητος
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1378 11:09.5 12:33.3 26:01.5 49:42.5 49:44.3 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
30 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1316 12:11.7 12:18.7 25:29.4 49:28.3 49:59.9
31 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΥ 1361 11:53.6 12:36.1 25:42.1 50:11.0 50:11.9
32 ΖΩΗ ΑΔΑΜ 1249 11:30.8 12:47.1 25:59.6 50:13.3 50:17.5
33 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟ 1382 11:43.3 12:45.3 26:17.0 50:39.2 50:45.7
34 ΙΩΣΗΦ ΜΠΟΥΤΖΕΓΙΑΣ 1253 11:24.9 12:28.9 26:56.3 50:46.3 50:50.1
35 ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 1252 11:11.4 12:41.9 26:57.2 50:47.0 50:50.6
36 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ 1371 12:33.4 12:52.7 26:03.2 51:18.3 51:29.4 ΣΔΥΑ
37 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ 1350 13:29.4 13:05.1 25:00.4 51:19.6 51:35.1 BETTER PEOPLE
38 JEROEN VERRIJP 1392 12:16.9 12:44.4 26:37.0 51:23.8 51:38.3
39 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1385 12:34.7 12:52.9 26:18.7 51:39.0 51:46.4
40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1268 12:51.6 13:18.7 25:49.8 51:49.4 52:00.2 ΣΑΦΑΝΣ
41 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1340 12:01.7 12:49.5 27:20.9 52:05.3 52:12.3 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
42 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1278 13:09.7 13:02.5 26:02.1 51:47.2 52:14.4
43 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1300 12:08.5 13:22.2 26:53.4 52:22.5 52:24.2 Ανεξάρτητη
44 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ 1356 12:49.8 12:53.5 26:42.2 52:15.1 52:25.6 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ 1261 13:24.9 13:06.5 26:08.2 52:25.5 52:39.7
46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑΘΑΡΟΣ 1285 13:24.7 13:17.3 26:41.3 53:17.8 53:23.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ 1370 16:36.6 12:17.7 24:45.7 53:20.6 53:40.1 ανεξάρτιτος
48 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΜΜΟΛΟΧΙΤΗΣ 1388 12:54.5 13:26.3 27:24.5 53:38.0 53:45.4
49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 1240 13:39.8 13:29.6 26:42.0 53:39.4 53:51.5
50 ΣΑΚΗΣ ΤΣΩΚΟΣ 1272 13:33.7 13:30.7 26:47.2 53:33.2 53:51.7
51 ΤΣΑΓΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 1309 14:01.6 13:37.0 26:26.8 53:47.3 54:05.5 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
52 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ 1277 13:14.8 13:09.5 27:42.6 53:57.1 54:07.1 Ποδηλατες Γαλατσιου
53 EGLE VYGANTAITE 1391 13:32.4 13:45.6 27:01.4 54:15.1 54:19.5
54 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 1366 13:13.4 13:47.0 27:45.0 54:38.0 54:45.6
55 ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ 1345 13:47.0 13:41.0 27:23.4 54:28.2 54:51.6
56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ 1390 11:27.5 13:30.1 30:31.1 55:22.5 55:28.8
57 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ 1280 13:34.0 14:04.0 28:02.7 55:33.4 55:40.7
58 ΘΕΜΗΣ ΚΑΡΕΓΛΗΣ 1353 14:08.8 14:10.2 27:23.5 55:17.9 55:42.5
59 ILIAS SAKKAS 1393 15:32.7 14:57.3 25:20.5 55:20.7 55:50.6
60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 1344 14:29.2 14:16.2 27:07.3 55:37.3 55:52.9
61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 1334 14:29.8 14:16.3 27:07.0 55:36.6 55:53.1
62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ 1342 14:45.7 13:53.3 27:16.1 55:20.1 55:55.2
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΤΣΙΩΤΗΣ 1242 13:30.5 14:37.8 28:10.2 56:13.6 56:18.6
64 ΛΙΛΑ ΜΠΟΛΩΤΗ 1312 14:07.4 14:03.5 28:08.6 56:03.6 56:19.6 BETTER PEOPLE
65 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1372 14:24.5 14:01.0 28:05.0 56:24.5 56:30.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
66 ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ 1383 14:51.8 14:55.5 27:04.2 56:28.0 56:51.6
67 NIKOLAOS LIAPIS 1394 14:39.3 13:58.7 28:22.1 56:24.9 57:00.2
68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1373 15:04.3 14:46.8 27:26.1 56:49.9 57:17.3
69 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1296 13:52.0 14:41.6 28:48.3 57:17.4 57:22.0 RUSSOS RUNNING TEAM
70 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1273 14:09.4 14:39.4 28:49.4 57:21.2 57:38.2 ANΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1326 13:55.9 14:52.1 28:50.2 57:31.1 57:38.3 sky women running team
72 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΤΣΑΝΑ 1237 13:36.7 14:43.8 29:35.0 57:32.9 57:55.6
73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1302 14:12.7 14:16.3 29:57.9 58:19.3 58:27.0 Lonely wolf
74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1292 15:27.6 14:52.3 28:38.9 58:28.9 58:58.9
75 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1368 14:45.0 14:50.4 29:34.6 58:59.3 59:10.1 RUNNER STORE
76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1380 14:16.8 15:15.1 30:08.0 59:34.9 59:40.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1301 13:54.5 14:45.9 31:07.5 59:37.6 59:48.1 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
78 ΒΑΛΙΑ ΜΑΝΙΩΤΟΥ 1327 13:42.2 15:43.4 30:26.9 59:52.6 59:52.6
79 ΤΖΕΝΗ ΦΕΤΟΚΑΚΗ 1267 14:04.8 15:08.7 31:00.0 1:00:08.6 1:00:13.5
80 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑ 1317 14:52.2 14:55.8 30:29.1 59:54.0 1:00:17.1
81 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΣΣΑΝΗΣ 1286 14:50.6 14:51.6 30:42.1 1:00:06.0 1:00:24.4 0
82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ 1279 14:35.1 14:58.0 30:55.8 1:00:17.4 1:00:29.0
83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1375 14:44.9 14:52.1 30:54.8 1:00:21.6 1:00:31.9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΦΟΣ 1251 15:27.5 14:54.2 30:16.8 1:00:08.2 1:00:38.6
85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1310 15:04.3 15:03.1 30:37.3 1:00:28.1 1:00:44.8
86 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1364 15:55.8 15:41.6 29:11.9 1:00:31.0 1:00:49.4 Family team
87 ΑΡΙΣΤΕΑ ΖΗΚΟΥ 1358 14:43.2 15:27.4 30:56.1 1:01:03.6 1:01:06.7
88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ 1284 14:36.4 15:28.8 31:13.3 1:01:09.7 1:01:18.5 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
89 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ 1332 14:53.1 15:29.2 30:59.7 1:00:57.3 1:01:22.0
90 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ 1257 14:30.0 15:13.7 31:49.7 1:01:23.3 1:01:33.6
91 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ 1254 15:20.6 15:56.6 30:44.4 1:01:31.4 1:02:01.7
92 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ 1325 17:24.7 16:10.9 28:27.8 1:01:30.1 1:02:03.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93 ΣΠΥΡΟΣ ΑΜΟΥΝΤΖΑΣ 1386 14:13.3 15:41.0 32:23.4 1:01:47.3 1:02:17.8
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ 1109 15:02.3 15:18.3 32:17.6 1:02:25.7 1:02:38.4
95 ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΗ 1269 15:35.1 15:09.7 32:24.5 1:02:52.4 1:03:09.5 ---
96 ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 921 15:02.5 15:45.8 32:32.0 1:02:53.1 1:03:20.4
97 ΣΟΦΙΑ ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ 1243 14:41.1 15:28.0 33:25.9 1:03:16.6 1:03:35.1
98 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1259 15:32.1 16:18.7 31:46.9 1:03:31.9 1:03:37.8
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΓΚΑΜΑΛΙΑ 1369 16:27.1 16:02.2 31:15.6 1:03:12.6 1:03:44.9
100 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1363 14:41.0 15:22.0 33:51.2 1:03:51.1 1:03:54.3 Aliartistas
101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΚΡΗ 1330 15:58.7 15:22.8 32:41.5 1:03:45.0 1:04:03.1
102 ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1289 15:45.0 15:49.0 33:40.7 1:04:35.6 1:05:14.7
103 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 1313 15:09.1 16:56.6 33:21.3 1:05:20.5 1:05:27.1
104 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1351 16:37.9 16:06.9 32:43.3 1:05:10.7 1:05:28.2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
105 MARIA EMMANOUIL 1395 15:57.9 16:01.9 33:43.4 1:05:08.2 1:05:43.3
106 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1274 16:19.3 16:38.2 33:12.2 1:05:52.0 1:06:09.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
107 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ 1346 16:35.5 17:21.5 33:41.0 1:07:26.7 1:07:38.1
108 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 1349 16:32.9 17:04.9 34:18.3 1:07:35.7 1:07:56.1
109 ΑΝΝΑ ΠΕΤΥΚΑ 1291 16:32.9 17:06.1 34:17.5 1:07:37.4 1:07:56.5
110 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1347 15:54.0 16:28.1 35:35.4 1:07:50.9 1:07:57.6
111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΑΚΗΣ 1328 16:07.9 16:42.6 35:41.3 1:07:56.4 1:08:31.9
112 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 1337 15:02.6 17:50.1 35:50.3 1:08:29.2 1:08:43.1 ΣΑΦΑΝΣ
113 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΣ 1365 16:24.6 17:37.3 35:09.9 1:09:04.8 1:09:11.9 VICTUS Running Team
114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1258 17:51.1 18:15.2 33:09.2 1:09:10.3 1:09:15.6 Ανεξαρτητος
115 ΚΩΣΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1306 16:19.3 15:32.6 37:57.5 1:09:16.2 1:09:49.5 ΣΔΥΑ
116 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ 1241 18:45.4 17:59.6 33:21.7 1:09:56.1 1:10:06.7
117 ΑΡΕΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1260 19:04.8 19:18.0 31:52.7 1:10:00.6 1:10:15.5
118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΣΑΝΟΥ 1263 17:21.4 18:30.2 34:32.5 1:09:44.2 1:10:24.2
119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1324 17:38.5 17:27.9 35:21.5 1:09:48.0 1:10:27.9 SNAILS TEAM
120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 1379 17:11.7 17:24.9 36:13.1 1:10:21.0 1:10:49.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
121 ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ 1387 17:11.8 17:24.0 36:14.2 1:10:18.8 1:10:50.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1311 17:39.8 18:09.7 35:29.6 1:10:55.8 1:11:19.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
123 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1339 17:40.3 18:09.9 35:29.0 1:10:55.6 1:11:19.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
124 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΝΤΖΑΣ 1293 17:08.5 18:11.9 37:08.7 1:11:25.1 1:12:29.2
125 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1307 19:01.1 18:02.5 35:31.4 1:12:03.8 1:12:35.1
126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1101 15:43.2 18:32.0 39:01.6 1:13:13.3 1:13:16.9 Aliartistas
127 ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΚΙΝΟΥ 1270 17:25.7 18:16.5 38:06.3 1:13:36.3 1:13:48.6
128 ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΛΗ 1341 16:42.4 18:26.4 39:40.4 1:14:46.6 1:14:49.3
129 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1336 19:20.0 18:39.8 36:55.0 1:14:24.2 1:14:54.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
130 Unknown Partic. 1238 1238 14:28.1 20:34.0 40:03.1 1:14:54.3 1:15:05.3
131 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΛΗΣ 1352 18:24.7 18:36.4 39:19.9 1:15:43.2 1:16:21.1
132 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ 1265 17:38.9 19:25.5 39:36.8 1:16:24.9 1:16:41.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
133 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1271 19:55.4 20:28.3 38:20.1 1:18:12.8 1:18:43.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
134 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1321 19:56.8 20:28.0 38:33.0 1:18:25.8 1:18:57.8 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
135 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΛΙΑΔΗ 1322 19:55.5 19:27.3 40:28.1 1:19:26.1 1:19:51.0 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
136 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΑΒΟΥ 1355 19:05.0 20:29.7 41:17.7 1:20:28.8 1:20:52.5
137 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΚΗ 1331 19:29.4 20:55.6 40:27.5 1:20:20.0 1:20:52.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
138 ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ 1320 19:04.5 21:15.7 42:34.5 1:22:39.7 1:22:54.7
139 ΕΣΤΕΛΑ ΖΙΑΙ 1357 14:36.3 20:12.2 50:01.0 1:24:29.7 1:24:49.6
140 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1305 14:35.8 20:13.5 50:00.2 1:24:28.8 1:24:49.7
141 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1298 26:48.1 28:22.9 56:05.9 1:51:12.0 1:51:16.9
142 Unknown Partic. 1299 1299 26:48.7 28:06.9 56:21.4 1:51:13.6 1:51:17.1
DNF ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1294 15:13.6 17:34.1 ΙΔΙΩΤΗΣ
DNF ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1381 1:32:21.4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 379 Family team
DNS ΑΝΝΑ ΧΑΤΖΑΚΗ 1262
DNS ΛΥΔΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1281
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1282 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ 1283 0
DNS ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1297
DNS ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ 1303 Free
DNS ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΡΤΟΥ 1318 Ατομικο
DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 1319 Α..Σ Τριαθλον Χαλκίδα/Triathlon Cha
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1335
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1343 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΗΓΟΥΡΗΣ 1359 Ανεξαρτητος
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1376 MARATHON GYM
DNS ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1239



Αγώνας 5χλμ

Place Name Bib 0-2.5k Time 2.5-5k Time Chip Time Gun Time Team
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΛΑΣ 973 8:15.5 8:39.2 16:54.3 16:54.7 Γ.Σ ΝΊΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
2 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1143 8:30.6 9:09.0 17:39.7 17:39.7
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 1107 8:58.1 8:54.8 17:52.8 17:53.0 Γ.Σ Βέλος Παλαιού Φαλήρου
4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ 1040 8:47.3 9:07.2 17:54.2 17:54.5 Νεάπολη Χαλκίδως
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 1049 9:19.9 10:03.3 19:22.6 19:23.2 Γ.Σ Βέλος Παλαιού Φαλήρου
6 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 895 9:27.2 10:00.1 19:26.9 19:27.3 ΤΟΥΛΑΣ ΤΕΑΜ
7 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ 976 9:31.0 10:25.8 19:56.7 19:56.8 Υγεια και σπορ ερα σπορ
8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 1141 9:50.2 10:29.0 20:17.0 20:19.3
9 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1030 9:50.5 10:31.3 20:20.6 20:21.8
10 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1044 9:56.5 10:31.8 20:12.3 20:28.3
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 1127 9:43.4 10:49.5 20:32.8 20:33.0 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΩΡΟΠΟΥ
12 ΣΤΑΘΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1147 10:41.0 10:13.1 20:47.2 20:54.2
13 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 1103 10:32.6 10:33.9 21:05.8 21:06.6 Γ.Σ. Νεάπολη Χαλκίδας
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ 986 10:17.6 10:53.2 21:10.2 21:10.8 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΔΑΥΓΗ ΑΡΤΑΣ
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 873 10:36.4 10:48.0 21:23.0 21:24.4
16 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 1083 10:45.5 11:08.2 21:52.7 21:53.7
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΝΗΣ 905 10:24.1 11:42.4 22:03.9 22:06.6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 917 11:13.2 11:06.9 22:13.8 22:20.2
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ 1092 10:48.2 11:39.8 22:25.4 22:28.0
20 ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 861 11:16.2 11:34.9 22:50.4 22:51.1
21 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 871 11:37.1 11:18.8 22:51.1 22:55.9
22 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 858 11:47.8 11:24.5 22:47.4 23:12.3 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
23 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1142 11:42.1 11:33.4 23:10.9 23:15.5
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΓΚΗΣ 443 11:23.7 12:14.9 23:37.5 23:38.6 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΓΟΣ 1096 11:54.8 11:57.8 23:45.5 23:52.7
26 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑ 989 11:45.3 12:08.3 23:52.5 23:53.7 Νεάπολη Χαλκίδας
27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΦΟΡΟΣ 1036 11:28.5 12:43.4 24:08.5 24:11.9
28 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΟΥΡΗΣ 918 12:10.2 12:06.4 24:04.3 24:16.7
29 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1052 11:42.4 12:37.5 24:17.1 24:19.9 OutdoorGamesRunningTeam
30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1256 11:50.2 12:30.3 24:20.6 24:20.6
31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΛΙΔΗΣ 1124 13:21.7 11:05.2 24:04.2 24:26.9 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
32 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 961 12:53.0 11:34.1 24:05.3 24:27.2 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
33 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1018 12:09.8 12:30.5 24:13.9 24:40.3
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1008 11:48.5 12:55.5 24:42.0 24:44.0
35 ΠΕΤΡΟΣ ΓΟΝΑΤΑΣ 904 11:45.5 13:03.0 24:44.8 24:48.5 Ανεξάρτητος
36 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ 1035 12:44.3 12:13.3 24:41.3 24:57.6
37 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1074 11:52.5 13:11.4 25:03.1 25:04.0
38 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΡΑΝΙΟΥ 887 12:39.1 12:25.3 25:02.3 25:04.5 MARATHON GYM
39 ΙΩΆΝΝΗΣ ΚΟΓΙΟΣ 972 12:41.8 12:52.8 25:31.0 25:34.6
40 ΣΥΜΕΩΝ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 1084 12:31.8 13:04.0 25:35.6 25:35.8 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
41 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΓΓΟΥΛΗΣ 971 13:26.2 12:16.5 24:16.0 25:42.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ 1027 12:07.5 13:36.1 25:40.1 25:43.6
43 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 965 12:52.5 12:51.6 25:29.0 25:44.1
44 ΤΙΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗ 974 12:43.6 13:07.9 25:27.0 25:51.6
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΛΗΣ 1023 12:56.4 13:15.3 25:40.3 26:11.7
46 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1080 13:02.5 13:12.2 25:42.4 26:14.8
47 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ 1055 12:50.1 13:36.0 26:20.1 26:26.1 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
48 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 1108 12:46.8 13:42.4 26:29.2 26:29.2
49 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 931 14:30.1 11:59.2 26:08.3 26:29.3
50 ΚΗΡΥΚΟΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ 1026 13:38.3 12:54.0 25:55.5 26:32.4 Ανεξάρτητος
51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΚΑΣ 1028 12:53.0 13:47.0 26:36.4 26:40.1
52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 908 11:36.6 15:03.8 26:39.1 26:40.4 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
53 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ 1042 13:53.4 12:50.2 26:33.4 26:43.7
54 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1006 12:35.3 14:13.2 26:40.5 26:48.5
55 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 950 13:32.2 13:17.5 26:21.3 26:49.8
56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΕΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1148 12:49.0 14:11.5 26:56.5 27:00.5
57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1125 15:21.7 11:41.6 26:28.7 27:03.4
58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 1079 13:56.9 13:19.7 26:47.9 27:16.6
59 ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΑΦΟΣ 1153 15:07.0 12:11.5 25:52.2 27:18.6
60 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΤΟΥ 1112 13:09.1 14:12.7 27:17.0 27:21.9
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΜΟΡΑΣ 1038 12:43.9 14:50.0 27:25.7 27:34.0
62 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΙΣΟΥΡΑ 1016 13:48.7 13:48.0 27:17.8 27:36.8
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 1132 13:37.8 14:01.0 27:36.6 27:38.8
64 ΘΩΜΑΣ ΦΛΩΡΟΣ 1110 14:09.6 13:34.2 27:25.2 27:43.9
65 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 1078 13:43.0 14:01.0 27:24.0 27:44.1
66 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 969 13:28.8 14:31.5 27:55.1 28:00.4
67 Unknown Partic. 554 554 13:20.7 14:39.7 27:37.7 28:00.4
68 ΚΕΛΛΥ ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΟΥ 1010 14:30.7 13:31.7 27:35.7 28:02.5
69 ΒΙΚΥ ΣΠΥΡΟΥ 1086 13:57.2 14:27.4 28:24.6 28:24.6 Υγεια και σπορ ερα σπορ
70 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΔΩΡΗ-ΛΙΑΚΟΥ 1098 14:22.2 14:20.1 28:40.2 28:42.3
71 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1089 14:06.5 14:43.6 28:32.8 28:50.2
72 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 859 15:09.6 13:44.5 27:30.1 28:54.1
73 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1088 15:03.5 13:52.8 28:31.7 28:56.3
74 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1087 14:09.8 14:50.4 28:53.7 29:00.3 ΑΓΟΠ ΜΥΡΤΑΛΗ
75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ 1022 29:04.8 29:04.8 29:04.8 BETTER PEOPLE
76 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 1077 14:15.0 14:49.9 28:46.0 29:04.9
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 932 14:57.0 14:13.4 28:49.4 29:10.4
78 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΊ΄ΝΙΤΣΙ 1145 14:26.1 14:52.4 29:11.7 29:18.6
79 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΤΗΣ 1015 15:23.6 13:56.6 28:46.5 29:20.2
80 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΛΙΝΗ 943 15:03.0 14:21.5 28:53.1 29:24.6 fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ
81 EMANOUIL MANDALENAKIS 853 14:46.1 14:42.3 29:19.9 29:28.4
82 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ' 870 13:47.6 15:43.0 29:24.2 29:30.7
83 ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΡΑΒΟΣΚΟΥΦΗΣ 1091 14:21.0 15:10.5 29:22.2 29:31.5 0
84 ΣΟΦΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗ 1057 15:23.6 14:09.2 29:20.2 29:32.9 BETTER PEOPLE
85 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΟΣ 922 15:22.9 14:10.5 29:20.7 29:33.4 BETTER PEOPLE
86 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΛΦΕΤΑ 1019 15:08.4 14:31.4 29:22.0 29:39.9
87 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΜΠΟΥΝΤΡΗ 1029 14:01.4 15:46.3 29:46.3 29:47.7
88 ANTONIS KOURTIS 852 14:41.9 15:07.7 29:39.1 29:49.6
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΣ 1136 15:33.9 14:31.3 30:03.6 30:05.2
90 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ 911 15:08.8 14:58.5 28:42.5 30:07.4
91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ 1013 13:42.2 16:27.9 30:05.6 30:10.1
92 ΘΕΜΗΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 1068 15:30.1 14:41.7 29:28.0 30:11.8
93 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 866 16:13.1 14:14.8 30:05.7 30:28.0 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
94 ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΠΑΜΑΤΖΙΔΗΣ 1149 15:49.9 14:42.2 29:59.3 30:32.1
95 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 867 14:58.0 15:36.5 30:26.2 30:34.6
96 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ 916 15:16.4 15:25.0 30:33.4 30:41.4
97 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΖΟΥΡΗ 939 15:42.7 14:59.5 30:32.0 30:42.2
98 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 907 15:31.2 15:30.7 31:00.2 31:01.9 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
99 ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΛΛΑ 1144 15:44.5 15:19.8 30:42.9 31:04.4
100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1076 15:39.4 15:59.3 31:10.5 31:38.7
101 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 902 15:29.9 16:10.4 30:58.8 31:40.4
102 ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ 1081 15:55.5 15:44.9 30:55.4 31:40.4
103 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΟΛΙΟΣ 977 16:24.0 15:34.8 31:29.4 31:58.8
104 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΠΑΝΑ 981 15:48.7 16:26.1 32:11.1 32:14.8 pilabox
105 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1151 12:47.9 19:33.3 32:08.1 32:21.2
106 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 956 16:34.0 15:52.4 32:14.9 32:26.5
107 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΔΡΟΣ 1115 15:52.1 16:42.4 32:14.5 32:34.5
108 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΤΖΙΟΥ 948 16:23.8 16:25.4 32:45.5 32:49.2
109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΝΤΖΙΟΥ 949 16:23.7 16:25.6 32:45.8 32:49.3
110 ΝΟΡΑ ΜΕΛΙΞΕΤΙΑΝ 1011 16:44.5 16:09.5 32:18.0 32:54.0
111 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1048 16:32.4 16:24.7 32:35.2 32:57.2
112 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΒΛΑΣΣΗ 883 16:36.7 16:21.4 32:40.2 32:58.2
113 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1140 15:57.6 17:05.6 32:50.4 33:03.3
114 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΣΚΑΡΗ 994 16:11.3 17:04.0 33:07.0 33:15.4 corpus
115 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 1090 16:00.7 17:18.9 33:01.3 33:19.7
116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 892 16:01.2 17:18.5 32:58.3 33:19.7
117 ΕΦΗ ΓΟΥΝΑΡΗ 906 17:17.9 16:02.7 33:01.8 33:20.7
118 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ 1064 16:53.8 16:43.6 33:17.5 33:37.5
119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1058 15:35.3 18:03.6 33:37.2 33:39.0
120 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΤΣΑ 944 16:30.4 17:22.1 33:45.5 33:52.5
121 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 930 16:27.7 17:30.7 33:45.2 33:58.4
122 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 929 16:01.8 18:01.4 33:27.1 34:03.2
123 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑΒΡΗ 940 17:13.0 16:54.0 33:41.9 34:07.0
124 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΤΑΣ 1059 16:25.9 17:44.5 34:08.5 34:10.5
125 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ 890 18:00.2 16:13.8 33:20.3 34:14.0
126 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ 1134 14:48.0 19:27.5 33:53.2 34:15.5
127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΦΟΥΡΟΣ 967 18:59.8 15:26.1 34:20.5 34:25.9 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
128 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ 1031 17:20.5 17:08.6 33:56.7 34:29.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
129 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1384 17:09.3 17:29.0 34:06.4 34:38.4 FITNESS CLUB ΔΙΑΠΛΑΣΗ
130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 992 17:30.5 17:08.1 34:12.3 34:38.6
131 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΙΘΙΝΟΥ 942 17:12.5 17:26.4 34:11.9 34:38.9
132 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΞΕΝΟΥ 1039 17:30.3 17:08.5 34:12.1 34:38.9
133 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΑΠΑ 1065 16:35.7 18:09.8 34:42.2 34:45.6 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
134 ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΚΕΙΜ 935 16:32.3 18:17.8 34:43.0 34:50.1
135 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΗΝΑΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ 958 17:32.5 17:27.1 34:31.9 34:59.7 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
136 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 996 17:32.3 17:27.8 34:31.9 35:00.1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
137 ΠΕΝΝΗ ΧΑΡΙΤΟΥ 1116 17:27.5 17:35.8 34:30.3 35:03.4
138 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 869 16:29.2 18:41.7 35:06.8 35:11.0
139 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΕΡΒΟΣ 927 19:24.5 15:46.6 34:23.7 35:11.1
140 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ 1119 16:57.6 18:17.5 35:01.2 35:15.1
141 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΔΑΚΗ 878 17:53.2 17:24.7 34:51.5 35:18.0
142 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΖΑ 1005 16:43.3 18:37.4 34:57.1 35:20.8 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
143 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 923 17:57.0 17:24.6 35:03.2 35:21.6 Α.Π.Σ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
144 EFSTRATIOS RALLIAS 856 17:29.0 17:53.0 35:15.6 35:22.1
145 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1017 16:48.8 18:48.9 35:18.7 35:37.7
146 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΩΡΟΣ 1032 16:49.4 18:48.4 35:17.6 35:37.9
147 ΓΩΓΩ ΣΑΚΚΑ 1072 18:00.9 17:41.2 35:09.7 35:42.2
148 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΝΕΤΗΣ 947 16:47.3 18:58.1 35:21.0 35:45.5
149 ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΟΥ 874 17:52.4 17:53.1 35:14.2 35:45.5
150 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 865 17:51.9 17:54.4 35:19.3 35:46.4
151 INGA POLYGENIS 855 17:35.9 18:10.6 35:27.9 35:46.5
152 ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 919 18:30.8 17:17.7 35:12.9 35:48.5 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
153 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1067 18:29.0 17:33.2 35:38.3 36:02.3 ΣΔΥΑ
154 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΣΙΦΤΣΗ 1275 18:44.0 17:31.2 36:04.0 36:15.3
155 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 1045 17:41.7 18:39.4 36:08.9 36:21.1 ΣΑΦΑΝΣ
156 ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1034 17:16.6 19:16.5 36:01.3 36:33.1 fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ
157 ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ 1093 18:11.2 18:25.6 36:10.0 36:36.9
158 ΡΑΧΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1050 18:12.0 18:25.0 36:10.7 36:37.0
159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1046 19:22.0 17:20.3 36:32.1 36:42.4
160 ΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1041 18:19.6 18:26.1 36:12.9 36:45.8
161 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1150 18:24.9 18:20.9 36:34.9 36:45.8
162 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1146 18:26.3 18:19.5 36:33.6 36:45.9
163 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1043 17:44.8 19:08.2 36:14.1 36:53.0
164 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1128 18:19.1 18:41.0 36:36.5 37:00.1
165 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ 1129 18:18.2 18:41.9 36:37.6 37:00.1
166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ 1135 18:49.7 18:15.9 36:44.3 37:05.6
167 ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΑΒΒΑΝΙΔΟΥ 1069 18:48.3 18:17.7 36:45.4 37:06.1
168 ΕΥΤΕΡΠΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 868 16:15.9 20:55.7 37:00.0 37:11.6
169 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΡΔΗ 1024 18:10.5 19:07.9 36:57.3 37:18.4 OROPOS SPORT TEAM
170 ΑΘΗΝΑ ΓΙΟΥΝΑ 898 18:57.4 18:31.3 37:01.5 37:28.8
171 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΕΜΟΥ 1037 17:54.3 19:35.9 36:51.7 37:30.2
172 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ 422 19:05.8 18:51.2 37:26.6 37:57.0
173 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ 978 19:15.8 18:47.7 36:43.6 38:03.5 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
174 ΧΡΥΣΑ ΧΑΧΑΜΗ 1122 19:37.8 18:30.5 37:33.9 38:08.3
175 ΕΛΕΝΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 963 18:58.7 19:23.6 38:01.5 38:22.4
176 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 964 18:48.0 19:35.3 38:23.3 38:23.3
177 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 946 18:35.1 19:49.1 38:03.2 38:24.3
178 ΑΡΜΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 920 18:26.0 20:04.0 38:18.2 38:30.0
179 ΜΑΓΔΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 933 18:24.2 20:13.5 38:27.2 38:37.7
180 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΚΕΤΛΙΧ 899 18:51.3 19:53.3 38:24.8 38:44.6
181 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ 1002 18:53.0 19:52.2 38:25.8 38:45.3
182 ΤΖΕΛΑ ΜΑΝΑΦΑ 1000 18:56.2 19:53.1 38:36.9 38:49.4
183 ΡΟΥΛΑ ΜΑΝΑΦΑ 1001 18:55.9 19:53.7 38:39.4 38:49.6
184 ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ 1014 18:58.0 19:51.7 38:28.8 38:49.8
185 ΑΚΡΙΒΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 879 18:33.8 20:18.9 38:37.2 38:52.7
186 ΕΛΙΖΑ ΒΟΓΙΑΤΖΗ 884 19:57.3 19:28.0 39:00.8 39:25.4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
187 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 840 19:39.3 19:46.2 38:27.6 39:25.6
188 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΟΥΡΑ 211 19:20.8 20:07.2 39:08.9 39:28.1 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 912 19:14.5 20:13.9 38:49.4 39:28.5
190 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1051 18:55.5 20:36.0 39:25.4 39:31.6
191 ΜΑΡΙΑ ΖΑΚΑ 924 19:18.1 20:14.9 39:01.3 39:33.0 Fitness Club Διάπλαση
192 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΧΤΑ 1152 18:55.0 20:43.3 39:18.3 39:38.4
193 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1004 20:26.4 19:14.0 39:03.9 39:40.4 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
194 ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 928 18:57.4 20:53.4 39:47.6 39:50.8
195 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 1138 20:01.0 19:56.8 39:20.9 39:57.8
196 ALEXANDROS AMPATZIDIS 850 20:22.5 20:33.2 40:22.9 40:55.7
197 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ 984 20:12.0 21:00.5 40:51.1 41:12.6 OROPOS SPORT TEAM
198 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΡΑΖΗ 1066 20:40.7 20:36.0 41:11.0 41:16.7
199 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗ 1137 20:02.6 21:24.4 40:49.4 41:27.1
200 ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΑΠΑ 1047 20:07.4 21:33.7 41:28.0 41:41.1
201 ΜΕΛΠΩ ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 991 20:07.5 21:34.1 41:27.9 41:41.6
202 ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 970 20:35.7 21:09.2 41:24.0 41:44.9 Δρομείς παρκου Τρίτση
203 ΑΝΝΕΤΑ ΓΙΑΣΕΜΑΚΗ 1139 20:42.3 21:14.6 41:23.3 41:56.9
204 ΗΛΙΑΝΑ ΣΑΚΚΑ 1071 20:14.4 21:42.7 41:24.7 41:57.1
205 ΣΠΎΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ 1061 20:40.3 21:19.1 41:26.1 41:59.5
206 ΤΑΤΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 872 20:28.4 21:34.8 41:26.9 42:03.2 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
207 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 863 19:30.0 22:45.3 41:48.0 42:15.3 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
208 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΚΚΑ 1126 19:29.9 22:45.4 41:48.2 42:15.3 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΣΧΟΒΙΤΗ 1021 21:55.3 20:39.6 42:09.8 42:34.9
210 STEPHANIE AICHER 1396 19:06.5 23:35.7 42:28.1 42:42.3
211 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1056 19:06.5 23:36.2 42:27.0 42:42.8
212 ΣΟΦΙΑ ΒΡΟΧΊΔΟΥ 885 21:27.0 21:57.5 43:18.8 43:24.5 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
213 ΑΝΝΑ ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗ 862 21:27.3 22:08.7 43:25.0 43:36.1
214 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΙΘΙΝΟΣ 941 21:52.6 22:10.5 43:35.3 44:03.1
215 ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΑΜΑΗ 1130 20:23.5 23:42.3 43:43.5 44:05.8
216 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΜΑΗ 1131 20:24.7 23:41.8 43:46.4 44:06.6
217 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ 952 44:14.4 43:43.4 44:14.4 fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ
218 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 1102 22:07.7 22:17.7 43:57.0 44:25.4
219 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 936 22:46.1 21:49.8 44:11.1 44:36.0
220 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ 823 24:04.6 20:40.9 44:08.6 44:45.5
221 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ 1120 23:32.0 22:15.4 45:34.2 45:47.4
222 ΆΝΝΑ ΠΕΤΣΑ 1060 19:19.4 26:38.5 45:19.4 45:57.9
223 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΑΝΑΚΗΣ 925 19:20.0 26:38.0 45:19.3 45:58.0
224 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥ 980 24:00.0 22:46.4 46:19.2 46:46.5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
225 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 901 22:27.2 26:07.3 48:08.6 48:34.6
226 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΚΙΚΑ 900 24:09.1 24:26.6 48:10.1 48:35.8
227 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑΚΑΚΗ 1094 23:22.3 25:45.0 48:57.1 49:07.3
228 ΑΘΗΝΑ ΤΡΑΝΟΥΛΗ 1100 24:22.0 24:54.6 48:59.6 49:16.7
229 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΠΑΤΗ 954 24:32.7 25:03.9 49:20.3 49:36.6
230 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΓΑΝΗ 1070 25:42.7 24:42.0 49:47.7 50:24.7
231 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΜΟΣ 1082 25:43.8 24:41.7 49:48.6 50:25.5 POLO
232 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1085 25:05.3 25:25.3 50:06.8 50:30.6 chiosrunning
233 ΕΦΗ ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ 896 24:59.0 25:42.0 50:25.5 50:41.0 BETTER PEOPLE
234 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΗ 1121 24:31.0 26:24.5 50:49.3 50:55.6 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
235 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ 1054 24:31.5 26:25.6 50:50.7 50:57.2 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
236 ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΦΟΥΡΟΥ 968 24:30.8 26:26.5 50:50.1 50:57.3 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
237 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΝΑΡΗ 945 24:30.3 26:46.5 51:08.4 51:16.9
238 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΣ 1073 25:09.3 26:48.2 51:42.6 51:57.5
239 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1012 22:34.4 29:34.2 51:42.2 52:08.6
240 ΡΑΧΗΛ ΓΙΟΥΝΑ 897 26:30.3 25:38.3 51:41.1 52:08.6
241 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ 799 26:41.8 25:42.5 51:58.2 52:24.3
242 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 913 26:42.6 25:42.0 51:57.5 52:24.6
243 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΑΒΡΗ 910 26:42.6 25:42.3 51:58.0 52:25.0
244 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1360 24:50.9 27:40.4 52:06.9 52:31.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
245 ΣΠΥΡΟΣ ΛΕΙΒΑΔΗΣ 995 25:07.8 27:29.8 52:23.2 52:37.7 BETTER PEOPLE
246 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 955 25:02.6 27:35.5 52:23.5 52:38.2 BETTER PEOPLE
247 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ 1133 52:50.7 52:37.9 52:50.7 0-ΘΕΤΙΚΟ
248 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ 889 27:09.2 27:01.0 53:52.6 54:10.3
249 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ 1114 27:08.5 27:05.4 53:54.3 54:14.0
250 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ 1062 27:09.9 27:04.2 53:55.6 54:14.1
251 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 894 28:21.9 26:59.0 54:54.8 55:21.0
252 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 1106 28:22.8 27:01.8 54:58.7 55:24.6
253 ΒΑΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 893 28:23.5 27:01.8 54:59.2 55:25.3
254 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ 822 26:19.7 29:26.6 55:11.8 55:46.3
255 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 789 28:00.5 31:04.3 58:36.8 59:04.9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
256 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΛΑ 903 27:59.2 31:08.2 58:40.5 59:07.4 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
257 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥ 983 29:38.4 30:08.8 59:12.0 59:47.2
258 ΕΡΜΟΝΕΛΑ ΤΖΑΦΕΡΑΙ 1097 26:53.6 33:23.4 1:00:11.4 1:00:17.0 aplos politis
259 ΕΛΕΝΗ ΣΑΠΙΚΑ 1075 30:10.3 30:43.2 1:00:18.0 1:00:53.5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
260 ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΚΟΛΗ 982 1:00:53.6 1:00:17.0 1:00:53.6 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
261 ΒΑΣΩ ΛΕΛΕ 997 30:09.9 30:45.0 1:00:19.2 1:00:55.0 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
262 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗ 985 29:52.7 31:17.6 1:00:46.1 1:01:10.3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
DNF ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΒΕΡΗ 877 1:14.2
DNF ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 975 14:29.6 0
DNS TERZI EKATERINI 851
DNS KOSTAS NIKOLAOU 854 ΠΑΟ
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 857
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΦΑΝΤΗ 860
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 864
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 875
DNS ΣΤΟΪΝΙΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 876
DNS ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 880 0
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥ 881
DNS ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΕΤΖΕΛΟΥ 882
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 886
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ 888
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 891 Αείμαχον Γλυφάδας
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΣΗΣ 909
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 915 ΔΡΙΣΚΟΣ (ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ)
DNS ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ 926
DNS ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 934 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
DNS ΕΒΙΤΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 937
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 951
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ 953
DNS ΥΠΑΤΙΑ ΚΑΡΛΑΦΤΗ 957
DNS ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΗ 959
DNS ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 960
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 962
DNS ΠΑΝΟΣ ΚΑΥΚΑΡΙΣΙΟΣ 966
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 987
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 988
DNS ΕΥΗ ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 990
DNS ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 993
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 998
DNS ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΑΓΚΛΗ 999
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 1003
DNS ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1007
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΣ 1009
DNS ΧΑΡΑ ΜΟΝΙΟΥ 1020
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1025
DNS ΑΓΝΗ ΝΕΠΟΤΟΥ 1033
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ 1053
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 1063
DNS ΝΙΚΗ ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ 1095
DNS ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΣΑΠΛΑΡΗ 1104
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ 1105
DNS ΟΛΓΑ ΦΡΑΓΚΙΑ 1111
DNS ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΩΚΙΔΟΥ 1113
DNS ΣΤΕΛΛΑ ΧΑΡΤΑ 1117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ 1123
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1389
DQ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΟΥΚΛΑΣ 979 11:44.9 11:44.9 11:44.9
DQ ΛΙΑΝΑ ΤΟΚΑ 1099 58:02.4 13:31.4 13:31.4
DQ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 1118 14:00.0 14:00.0 14:00.0



Αγώνας δρόμου 1χλμ παιδιών

Place Name Bib Chip Time Gun Time Team
1 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 648 3:34.4 3:34.4 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ
2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΥΔΑΚΗΣ 651 3:48.6 3:48.6 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3 ΠΕΤΡΟΣ -ΝΕΚΤΑΡΙ ΜΑΜΑΣ 715 4:03.6 4:03.6
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 582 4:04.0 4:04.0
5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 647 4:10.2 4:10.2 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 779 4:15.0 4:15.0
7 ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑ 728 4:20.3 4:20.3 ΣΑΦΑΝΣ
8 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 731 4:23.6 4:23.7 Κ.Ε.Δ.Ω
9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 655 4:25.1 4:25.1
10 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕΞΗ 722 4:24.0 4:26.1 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ
11 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΕΛΗΣ 674 4:28.4 4:28.4
12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 570 4:30.2 4:30.2
13 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 699 4:30.7 4:30.7 Γ.Α.Σ. ΩΡΩΠΙΩΝ
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 610 4:33.4 4:33.4
15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 816 4:34.8 4:34.8
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ 739 4:35.2 4:35.2 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 591 4:37.4 4:37.4
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 759 4:30.5 4:41.2 ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
19 ΣΤΑΦΑΝΙΑ ΖΩΗ ΠΑΠΠΑ 762 4:42.6 4:42.6
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 732 4:40.1 4:43.0 Κ.Ε.Δ.Ω
21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 794 4:43.7 4:43.7 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 609 4:34.0 4:44.0
23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 664 4:49.7 4:49.7
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 834 4:51.0 4:51.0
25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 661 4:40.8 4:51.5
26 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 763 4:54.0 4:54.0
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 788 4:55.4 4:55.4
28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΗΣ 666 4:55.8 4:57.5
29 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ 566 5:01.7 5:01.7
30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 592 5:01.4 5:02.4
31 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥ 657 5:05.0 5:05.0
32 ΑΝΝΑ ΖΟΓΚΑ 587 5:05.9 5:05.9
33 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 780 5:06.2 5:06.2
34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 663 5:05.2 5:06.3
35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 752 5:06.6 5:06.9
36 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 758 5:08.7 5:08.7 Κ.Ε.Δ.Ω
37 ΤΕΡΕΖΑ ΤΟΠΑΛΙΔΗ 544 5:09.2 5:09.2
38 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 756 5:07.1 5:09.9
39 ΣΤΑΛΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 708 5:10.7 5:10.7 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 830 4:58.2 5:10.7
41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΛΗ 775 5:10.1 5:12.9
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΡΑΠΗΣ 552 5:09.7 5:14.0
43 ΝΑΊΆΝΑ ΓΟΥΒΕΛΗ 595 5:07.2 5:16.6
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 557 5:19.8 5:19.8
45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 555 5:19.9 5:19.9
46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 656 5:19.6 5:21.2 ATALANTI
47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 607 5:21.6 5:21.9
48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 787 5:23.0 5:23.0
49 ΕΛΕΝΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 714 5:23.4 5:23.4
50 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 764 5:23.4 5:24.8
51 ΛΥΔΙΑ ΓΑΒΑΛΑ 585 5:24.9 5:24.9
52 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΡΟΣ 541 5:28.7 5:28.7
53 ΜΥΡΩΝ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 597 5:28.8 5:29.5
54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 688 5:29.6 5:29.6
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 629 5:30.3 5:30.3
56 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ 673 5:32.0 5:32.0
57 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 680 5:19.7 5:33.4
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 790 5:33.1 5:33.7
59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 628 5:24.7 5:35.0
60 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ 670 5:31.7 5:35.0
61 ΜΠΕΛΑ ΣΟΥΛΑ 574 5:35.6 5:35.6
62 ΑΝΝΑ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΥ 598 5:35.8 5:35.8
63 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 633 5:36.6 5:36.6
64 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 795 5:37.6 5:37.6
65 ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 645 5:38.0 5:38.0 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
66 ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΓΕΝΗ 770 5:38.7 5:38.7
67 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΚΗ 738 5:38.7 5:38.7 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 606 5:40.2 5:40.2
69 ΠΗΓΗ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 730 5:33.1 5:40.9 Κ.Ε.Δ.Ω
70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΝΤΖΗΣ 644 5:40.0 5:41.0
71 ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 612 5:41.1 5:41.1 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
72 ΠΑΡΙΣ ΤΟΓΙΑΣ 800 5:35.6 5:42.7
73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 652 5:42.9 5:42.9
74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 614 5:38.7 5:44.4
75 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΡΗ 573 5:44.9 5:44.9
76 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 818 5:39.4 5:45.1
77 ΦΕΝΙΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 586 5:48.1 5:48.1
78 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 620 5:49.5 5:49.5
79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 716 5:49.8 5:49.8
80 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 638 5:51.6 5:51.6
81 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 784 5:53.6 5:53.6
82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΡΥΣΟΥΛΗ 632 5:54.2 5:54.2
83 ΜΑΡΘΑ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 736 5:49.5 5:54.8
84 ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΛΗ 665 5:58.2 5:58.2
85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 766 5:58.2 5:58.6
86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 604 5:59.2 5:59.3
87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 634 5:59.3 5:59.3
88 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 623 5:57.2 5:59.8 GAS ILISOS
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 603 6:00.2 6:00.2
90 Unknown Partic. 538 538 5:53.6 6:01.1
91 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 801 5:54.1 6:01.3
92 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 783 6:01.4 6:01.4
93 ΣΟΦΙΑΝΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΟΥ 791 6:02.6 6:02.6
94 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 735 5:57.7 6:02.8
95 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΗ 792 6:04.3 6:04.3
96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΟΓΙΑΣ 824 6:05.1 6:05.3
97 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 692 6:07.6 6:11.3
98 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 640 6:11.3 6:11.5 Δημοτικό συκαμινου
99 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΨΙΑΝΗ 687 6:12.1 6:12.1
100 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ 819 6:13.8 6:13.8
101 ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 616 6:16.5 6:16.5 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΣΜΑΝ 755 6:16.8 6:17.4
103 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 709 6:18.1 6:18.1 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ
104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 737 6:12.8 6:18.5
105 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΤΗ 700 6:20.2 6:21.4
106 ΜΑΓΙΑ ΦΡΑΓΚΑΚΗ 817 6:14.6 6:21.4
107 ΑΝΝΑ ΜΑΖΗ 710 6:16.0 6:23.4 Κ.Ε.Δ.Ω
108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΟΥΚΛΑ 690 6:25.2 6:25.2
109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 707 6:27.0 6:27.0 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ
110 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΡΟΣ 745 6:27.0 6:27.0
111 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΦΑΡΗΣ 594 6:21.4 6:27.6
112 ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΕΣΤΗ 833 6:28.6 6:28.6
113 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΛΟΚΑ 589 6:29.9 6:29.9
114 ΓΚΡΕΤΑ ΣΟΥΛΑ 575 6:30.3 6:30.3
115 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 667 6:28.5 6:30.8
116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 681 6:25.5 6:31.4
117 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ 820 6:30.8 6:31.4
118 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 765 6:27.9 6:33.1
119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 809 6:32.7 6:34.0
120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 771 6:33.0 6:35.7 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ
121 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΦΑΡΗ 593 6:30.0 6:36.0
122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 578 6:24.8 6:37.8
123 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 815 6:36.6 6:38.8
124 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 547 6:39.2 6:39.2
125 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΟΥ 733 6:40.4 6:40.4
126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 682 6:35.6 6:43.9
127 ΜΕΛΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 659 6:34.3 6:48.9
128 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 548 6:42.4 6:49.7
129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 556 6:44.1 6:50.9 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ 662 6:52.9 6:52.9
131 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΙΩΤΗ 829 6:41.6 6:53.9
132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 588 6:45.4 6:54.3
133 Unknown Partic. 549 549 6:55.5 6:55.5
134 ΘΕΟΓΝΩΣΤΗΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 808 6:38.3 6:55.9
135 ΑΘΗΝΑ ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ 754 6:49.0 6:56.2
136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 551 6:50.8 6:56.3
137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 537 6:51.8 6:56.8
138 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 643 6:54.3 6:57.1 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
139 ΖΩΗ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗ 697 6:59.2 6:59.2
140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΧΤΑ 724 6:52.2 6:59.4
141 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 691 6:58.6 7:01.0
142 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΛΙΑ 581 7:03.7 7:03.7
143 ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 621 7:01.2 7:03.8
144 ΜΕΛΙΝΑ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 805 7:04.9 7:04.9
145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 668 7:05.2 7:05.2
146 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΡΜΙΝΓΚΙΔΗ 723 7:07.1 7:07.1
147 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 639 7:07.7 7:07.7 Δημοτικό συκαμινου
148 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 757 7:08.1 7:08.2
149 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΟΛΕΣ 641 7:02.4 7:10.0
150 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑΝΝΑ 577 7:00.9 7:12.8
151 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 579 7:00.9 7:13.4
152 ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ 772 7:01.9 7:13.4
153 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΗΜΗ ΒΡΑΧΑΣ 631 7:10.5 7:16.1
154 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 717 7:06.7 7:22.9
155 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 768 7:24.8 7:24.8
156 ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 785 7:24.2 7:28.8
157 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΑ 646 7:29.2 7:29.8
158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΚΑΣΗΣ 797 7:29.3 7:33.5
159 MUSTAFA ISMAIL DIKER 501 7:34.0 7:34.0
160 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΑΚΑΣΗ 796 7:29.8 7:34.4
161 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 827 7:37.9 7:37.9
162 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ 721 7:34.7 7:41.8 1o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ & ΣΚ.ΩΡΩΠ
163 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 782 7:41.9 7:41.9
164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ 698 7:42.5 7:44.1
165 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 826 7:43.7 7:46.5
166 KATERINA MANDALENAKI 600 7:41.4 7:47.7
167 ΧΡΥΣΗ ΜΑΖΗ 711 7:40.4 7:48.9 Κ.Ε.Δ.Ω
168 ΛΥΔΙΑ ΓΑΛΩΝΗ 635 7:43.6 7:48.9
169 NIKOLAOS-AGGELO TSAROUCHAS 601 7:45.9 7:51.1
170 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗ 596 7:47.7 8:00.4
171 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΝΤΖΩΡΗ 562 7:59.2 8:00.8
172 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 546 8:03.6 8:03.6
173 ΣΗΛΙΑ ΚΑΤΡΗ 572 8:01.0 8:07.4
174 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 558 7:52.8 8:08.0
175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 636 8:08.4 8:08.4
176 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 543 8:13.4 8:13.4
177 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ 777 8:05.2 8:17.6
178 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΩΡΟΥ 746 8:16.7 8:20.0
179 ΛΟΥΠΑΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 831 8:21.0 8:23.4
180 ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΙΒΩΤΟΥ 689 8:14.1 8:28.8
181 ΑΡΕΤΗ ΠΟΥΛΗ 774 8:29.7 8:30.8
182 ΕΥΑ ΣΑΡΡΗ 786 8:29.1 8:36.9
183 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 676 8:26.8 8:37.5
184 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 637 8:27.5 8:38.2
185 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 618 8:34.2 8:45.4
186 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΝΟΥ 590 8:34.4 8:45.5
187 Unknown Partic. 536 536 8:48.6 8:48.6
188 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ 599 8:41.8 8:48.6
189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 914 8:42.6 8:49.5
190 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥΛΗ 776 8:46.3 8:49.6
191 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 683 8:57.1 9:03.9
192 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΤΣΗ 672 9:04.0 9:04.0
193 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 725 9:04.5 9:04.5
194 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 553 9:06.8 9:06.8
195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 539 8:56.8 9:07.2
196 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 608 8:54.6 9:07.3
197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΡΙΕΛΑΣ 642 9:07.7 9:09.5
198 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 825 9:06.7 9:14.1
199 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 611 9:19.1 9:19.1
200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 619 9:19.5 9:19.5
201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 704 9:06.6 9:23.7
202 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 773 9:21.2 9:26.0
203 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΒΛΑΧΟΥ 627 9:28.4 9:35.9
204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 750 9:26.9 9:37.0
205 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ 744 9:41.5 9:41.5
206 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 675 9:37.5 9:48.7
207 ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 748 10:04.6 10:04.6
208 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 693 11:05.2 11:07.2
209 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ 669 31:17.4 31:17.4
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΥ 559
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ 560
DNS ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΜΠΟΥΣΗ 561
DNS ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΛΙΝΗ 563
DNS ΛΙΛΙΑΝΑ ΟΤΣΚΑ 564
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 565
DNS ΑΡΗΣ ΒΟΥΡΗΣ 567
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 568
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ 569
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 571
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 576
DNS ΜΑΡΤΖΥ ΠΕΤΡΑΚΗ 580
DNS ΔΑΝΑΗ ΓΑΒΑΛΑ 583
DNS ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 584
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 602
DNS ΒΕΡΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 605
DNS ΜΠΙΡΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 613 Δημοτικό Σχολείο Αυλώνα
DNS ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΑΝΑΝΩΣΤΟΥ 615
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 617
DNS ΡΟΚΚΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 622
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 624
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 625
DNS ΜΑΡΙΖΑ ΒΛΑΧΟΥ 626
DNS ΙΩΣΗΦ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 630
DNS ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 649
DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 650
DNS ΡΟΚΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 653
DNS ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 654
DNS ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΖΗΓΟΥΡΗ 658 Ανεξαρτητη
DNS ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 660
DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ 671
DNS ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ 677
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ 678 oropos combact sports
DNS ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΠΡΑΛΟΥ 679 oropos combact sports
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ 684 Argos Track + Field Academy
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ 685 Argos Track + Field Academy
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 686
DNS ΈΚΤΟΡΑΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 694
DNS ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 695
DNS ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 696
DNS ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΣ 701
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 702
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 703
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΙΒΑΔΗΣ 705 BETTER PEOPLE
DNS ΕΥΑ ΛΙΑΠΗ 706
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ 712
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 713
DNS ΜΑΡΤΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΝΡΟΜΑ 718
DNS ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 719
DNS ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 720
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΟΓΛΟΥ 726
DNS ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΟΓΛΟΥ 727
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΝΟΣ 729
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 734
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑ 740
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 741
DNS ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΩΛΕ 742 0
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΛΕΣ 743 0
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΚΟ 747
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 749
DNS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 751
DNS ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ ΟΔΥΣΣ ΝΤΙΚΕΡ 753
DNS ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 760
DNS ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 761
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 767
DNS ΓΟΝΑΤΑ ΠΗΓΗ 769
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 778
DNS ΙΩΑΝΝΑ ΡΗΓΟΥ 781 ΑΡΙΑΔΝΗ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 793
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΔΗ 798
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 802
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΛΙΑΣ 803
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΛΙΑΣ 804
DNS ΔΑΝΑΗ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 806
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ 807
DNS ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 810 Αταλάντη
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΠΑΛΗ 811 Αταλάντη
DNS ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΡΑΜΠΑΡΗ 812 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ALTER LIFE
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 813
DNS ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 814
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΖΗΑΛΕΞΙΟΥ 821
DNS ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ 828
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 844
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 845 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
DNS ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 550
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 542
DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 545
DNS ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 540



1χλμ ΑμεΑ
Place Name Bib Number Chip Time Gun Time Address Line 1
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 837 5:02.9 5:02.9 Δρομείς παρκου Τρίτση
2 ΚΑΤΣΟΥΔΗ ΒΑΣΩ 836 5:31.3 5:31.3 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 838 5:32.4 5:32.4 Δρομείς παρκου Τρίτση
4 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΑΒΑΡΑ 847 9:22.6 9:22.6
5 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΜΟΥΡΤΟΥ 842 9:30.7 9:30.7 ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΡΤΟΣ 841 9:39.0 9:39.0 ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ
DNS KONSTANTINA GIANNAKOPOULOU 832 oropos combact sports
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 835 Αυλωνα
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΛΙΒΕΡΑΚΟΣ 839
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 843
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΣΙΔΗΣ 846
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 848
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 849



Ηλικιακές κατηγορίες


Half Marathon


Female 39 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 13 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 23 353 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:27:42.4 1:27:43.1
2 123 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 23 299 1:49:32.4 1:49:35.1
3 147 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 37 286 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:55.2 1:52:07.9
4 166 DOROTHEE ZIEGLER 38 125 dsa running team 1:54:32.6 1:54:46.9
5 205 VASILIKI GRIGORIOU 32 106 1:57:37.4 1:57:46.5
6 228 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΜΑΥΡΟΔΉΜΟΥ 38 308 1:59:10.8 1:59:29.0
7 273 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ 30 465 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2:06:12.0 2:06:29.2
8 278 DOROTA SUCHOCKA 30 117 Apollona 2:07:39.3 2:07:44.6
9 291 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 30 456 2:09:27.4 2:09:27.8
10 301 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ 36 311 2:11:06.5 2:11:27.3
11 309 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 37 386 2:12:18.4 2:12:50.9
12 311 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΠΙΤΗ 26 230 2:12:31.5 2:13:01.5
13 318 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 32 154 2:13:28.2 2:13:35.1
14 324 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 33 309 Adidas runners 2:14:29.6 2:14:36.0
15 331 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 30 261 Outdoor Games Running Team 2:17:13.0 2:17:38.7
16 337 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 30 224 2:19:31.4 2:19:54.1
17 340 ΕΛΑΧΕ ΧΑΤΖΗ 36 481 Adidas runners athens 2:20:28.9 2:20:35.6
18 364 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 35 425 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:55.9 2:25:04.0
19 366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 31 323 2:26:45.0 2:26:56.8
20 368 ΧΑΡΑ ΤΣΟΧΛΑ 34 466 2:29:52.2 2:30:04.4
21 384 ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 20 315 2:47:09.3 2:47:32.3
DNF DNF ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 39 529
DNF DNF LILIYA FEDYSHYN 38 105 chiosrunning



Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 9 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 40 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:25:20.0 1:25:20.0
2 44 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΝΑΝΑ 43 512 1:38:31.0 1:38:34.0
3 97 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 44 352 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:46:38.3 1:46:55.4
4 104 ΕΛΕΝΗ ΤΖΗΜΑ 48 448 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:36.1 1:47:46.9
5 148 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 40 189 Σ.Δ.Υ. Ελευσινας 1:51:53.4 1:52:16.7
6 158 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 40 494 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 1:53:41.5 1:53:49.0
7 182 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 42 403 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:53.8 1:56:01.7
8 195 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ 48 208 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:56:19.9 1:56:37.3
9 219 ΤΕΡΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ 48 429 1:58:17.8 1:58:50.5
10 241 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 41 276 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:34.4 2:01:54.8
11 246 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 43 219 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:11.1 2:02:21.3
12 250 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΣΕΚΟΥ 42 326 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:02:25.9 2:02:29.2
13 284 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 42 327 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:25.3 2:08:35.7
14 290 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 45 194 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:09:13.8 2:09:26.6
15 298 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 48 389 Outdoor games running team 2:10:26.0 2:10:52.2
16 299 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 43 279 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:13.3 2:10:52.3
17 302 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 43 452 Adidas Runners Athens/Sky Women Run 2:11:28.9 2:11:53.2
18 303 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 45 229 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:11:38.5 2:12:12.5
19 314 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 46 483 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:13:15.1 2:13:26.9
20 315 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 45 172 2:13:16.5 2:13:27.1
21 330 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 42 260 OUTDOOR RUNING 2:17:11.4 2:17:38.3
22 344 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 40 144 2:20:40.8 2:21:07.8
23 348 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 44 126 2:21:14.1 2:21:47.1
24 356 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 47 292 2:22:28.4 2:22:45.7
25 373 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 45 324 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:01.4 2:34:09.0
26 391 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ 40 214 3:01:20.0 3:04:18.7


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 108 KAYOKO TABATA 50 118 Run Forever 1:47:36.7 1:48:00.5
2 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 53 184 1:58:37.2 1:58:55.3
3 262 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΣΕΛΑ 53 232 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:03:41.3 2:04:05.6
4 313 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 50 259 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:13:14.3 2:13:26.4
5 346 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 50 367 Pilabox 2:21:02.9 2:21:16.7
6 371 ELENI KIRIAKOPOULOU 55 108 2:31:36.8 2:31:52.2
7 381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΑΝΙΚΑ 56 291 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:42:21.6 2:42:27.3
DNF DNF ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 58 431


Female 60 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 171 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 63 357 1:54:58.1 1:55:04.3
2 242 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63 131 2:01:52.0 2:02:00.1





Male 39 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 1 ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ 35 4 1:13:38.3 1:13:38.5
2 2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 36 333 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:15:12.9 1:15:13.1
3 4 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 28 165 DRCLUB 1:21:58.9 1:21:59.7
4 6 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 34 410 The runners project 1:24:34.9 1:24:34.9
5 7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΡΑΣ 38 424 1:24:46.1 1:24:48.7
6 8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 35 202 1:25:05.1 1:25:15.3
7 14 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 39 127 The Runners Project 1:28:10.2 1:28:10.5
8 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΠΟΣ 33 407 Γκραβα 1:28:14.8 1:28:33.3
9 17 KONSTANTINOS ZAGGOS 30 124 The Runners Projects 1:28:40.0 1:28:40.0
10 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΙΛΙΑΡΙΔΗΣ 33 247 Ανεξάρτητος 1:30:23.0 1:30:25.0
11 19 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 30 199 East London Runners 1:30:43.7 1:30:53.4
12 24 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ 27 450 ΑΛΜΥΡΟΣ 1:32:40.3 1:32:40.3
13 28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 39 156 MARKOREY 1:34:27.5 1:34:29.1
14 31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΝΗΣ 30 221 απς απολλων 1:35:53.5 1:35:56.9
15 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ 30 490 1:36:27.0 1:36:58.6
16 39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 37 471 1:37:04.9 1:37:17.2
17 40 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 26 396 Ανεξαρτητος 1:37:31.2 1:37:34.7
18 43 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 36 177 1:38:23.4 1:38:32.7
19 45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ 36 409 . 1:38:35.7 1:38:42.0
20 46 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΙΟΥΤΑΣ 34 419 saint pauli Athens 1:38:32.7 1:38:49.4
21 51 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34 341 1:39:08.2 1:39:44.7
22 52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 35 522 1:39:35.5 1:39:49.6
23 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΝΗΣ 34 283 EFL 1:40:52.4 1:41:04.0
24 60 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΔΗΣ 38 257 ΣΑΦΑΝΣ 1:41:09.5 1:41:15.3
25 61 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΆΓΓΕΛΟ ΦΑΝΟΣ 23 469 1:41:20.1 1:41:28.9
26 64 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 36 491 Τρεχαντηρια Rs 1:41:24.9 1:41:44.3
27 65 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΣΑΝΟΥ 34 479 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:42:03.2 1:42:09.0
28 69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 39 227 Adidas Runners Athens 1:42:48.9 1:42:49.3
29 71 MAREK BODZIONY 30 102 Apollona 1:42:57.3 1:43:03.0
30 74 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΤΗΣ 25 159 1:42:36.9 1:43:05.3
31 77 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 39 240 RUSSOS RUNNING TEAM 1:43:11.8 1:43:45.3
32 79 VASILIS VLACHOS 35 122 Olive Sea Travel 1:44:28.9 1:44:39.8
33 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 29 430 1:44:53.4 1:45:18.6
34 87 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 36 296 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:45:06.4 1:45:25.9
35 94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ 37 238 1:46:17.2 1:46:19.3
36 95 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 32 168 Ο.Β.Π. 1:46:19.4 1:46:49.2
37 100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ 38 432 pilabox 1:47:09.9 1:47:15.5
38 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 30 438 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 1:47:36.0 1:47:39.8
39 109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 145 1:47:32.3 1:48:01.5
40 110 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ 36 445 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:48:05.8 1:48:16.2
41 111 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 34 278 1:47:59.0 1:48:18.1
42 112 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 36 196 1:48:14.5 1:48:32.8
43 113 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 38 496 1:48:13.8 1:48:33.4
44 115 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 27 162 1:48:46.7 1:48:55.7
45 116 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 31 312 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ 1:48:50.7 1:49:00.4
46 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 38 528 1:48:34.3 1:49:01.8
47 119 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 34 527 1:49:02.3 1:49:08.6
48 120 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΜΑΓΕΡ 29 531 1:48:56.4 1:49:25.7
49 122 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 39 385 adidas Runners Athens 1:49:12.5 1:49:27.4
50 126 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 38 344 1:49:39.6 1:49:49.6
51 128 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35 271 1:49:45.7 1:49:54.6
52 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 38 268 1:49:52.5 1:50:05.6
53 130 ΜΑΝΟΣ ΜΠΟΛΛΑΣ 30 330 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:51.9 1:50:10.4
54 134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ 26 178 1:49:54.6 1:50:26.3
55 137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 33 488 1:50:37.9 1:51:05.0
56 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 30 140 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:50:44.5 1:51:12.4
57 141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 30 446 Adidas Runners Athens 1:51:23.4 1:51:37.7
58 143 STAMATIS PETROPOULOS 39 115 CHUCK NORRIS TEAM 1:51:15.7 1:51:49.8
59 149 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 28 366 1:52:08.2 1:52:27.1
60 150 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ 28 234 1:52:07.9 1:52:39.4
61 152 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΟΥΡΔΗΣ 27 505 1:52:42.5 1:52:57.1
62 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ 23 444 Ανεξάρτητος 1:53:35.2 1:53:41.4
63 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 30 295 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:53:15.0 1:53:42.9
64 159 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 32 265 TheRunnersProject 1:53:51.4 1:53:51.5
65 175 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 25 128 1:55:12.7 1:55:40.5
66 180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 37 416 outdoor runing team 1:55:52.6 1:55:55.3
67 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΚΑΣ 30 453 1:55:47.9 1:56:19.5
68 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 519 1:56:18.8 1:56:19.7
69 197 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 31 417 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:39.6 1:56:46.2
70 198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ 31 423 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:40.8 1:56:46.4
71 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 37 461 1:55:30.5 1:57:02.7
72 201 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 34 535 1:55:33.2 1:57:03.3
73 207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ 26 186 1:57:17.4 1:57:50.0
74 211 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 37 346 1:58:12.3 1:58:22.9
75 213 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 31 218 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 1:58:27.7 1:58:29.0
76 214 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 30 181 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:58:18.7 1:58:34.5
77 216 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 36 354 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:58:29.0 1:58:42.8
78 218 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ 30 328 1:58:44.1 1:58:45.8
79 222 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ 39 216 1:58:19.5 1:58:53.4
80 224 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΓΡΕΜΗΣ 31 310 1:58:29.9 1:58:55.7
81 225 NIELS OUENDAG 35 114 1:58:31.4 1:58:57.0
82 229 PANOS MIKROGIANNAKIS 33 112 Stoiximan Running Team 1:59:11.7 1:59:35.6
83 230 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 29 387 The band of the runners 1:59:12.2 1:59:35.9
84 232 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 26 504 1:59:39.7 1:59:57.8
85 238 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 30 228 Μιαούλης Φύλλα 2:01:31.3 2:01:32.1
86 239 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 33 130 2:01:05.3 2:01:39.3
87 243 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 39 442 2:01:33.7 2:02:03.1
88 245 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 38 215 2:01:45.0 2:02:15.4
89 248 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 31 476 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:16.2 2:02:25.6
90 253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ 30 174 2:02:04.2 2:02:40.1
91 255 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 36 475 2:02:28.7 2:02:47.4
92 256 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 338 VODAFONE RUNNING TEAM 2:02:41.4 2:03:12.7
93 257 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 35 169 Ολυμπιακός Βορείων Προαστίων 2:03:07.0 2:03:36.5
94 261 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 38 175 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:39.1 2:03:52.8
95 264 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 39 489 2:04:18.6 2:04:39.5
96 267 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 37 149 2:05:04.5 2:05:10.0
97 268 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 37 493 2:05:05.0 2:05:10.1
98 272 EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 30 477 2:06:05.2 2:06:15.6
99 279 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 30 474 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:52.4 2:07:57.7
100 281 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 35 231 2:07:49.8 2:08:16.8
101 289 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 34 209 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:16.7 2:09:25.7
102 294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ 34 500 2:09:57.4 2:10:16.6
103 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ 32 243 2:10:25.7 2:10:48.4
104 297 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 36 180 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:13.5 2:10:52.1
105 307 ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΗΣ 27 245 2:12:19.7 2:12:39.8
106 310 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 35 217 ΟΠΑΠ 2:12:48.5 2:12:57.2
107 317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 39 195 2:13:19.2 2:13:33.8
108 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ 32 185 2:15:22.2 2:15:48.9
109 329 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ 35 201 2:16:23.3 2:16:34.7
110 334 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ 35 242 2:18:37.0 2:18:37.0
111 335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ 38 319 Ασπροκλησια 2:18:19.2 2:18:41.1
112 338 ΑΚΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 31 404 2:19:48.9 2:20:11.7
113 350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 30 285 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:21:40.6 2:21:50.0
114 351 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΛΕΡΓΑΣ 30 147 2:21:36.5 2:21:51.1
115 357 ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΜΠΙΡΗΣ 38 158 2:22:22.1 2:22:53.2
116 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 33 394 2:22:49.6 2:23:07.6
117 360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 30 160 Evia trail runners 2:16:05.3 2:23:15.7
118 363 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 34 378 2:24:11.5 2:24:42.2
119 367 DIMITRIOS TOTOMIS 23 119 2:27:49.7 2:28:24.4
120 374 IΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 29 290 BETTER PEOPLE 2:34:32.0 2:35:00.7
121 376 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25 441 2:37:24.0 2:37:35.9
122 380 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 39 200 ATALANTI 2:41:03.3 2:41:18.9
123 385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 32 132 2:49:02.7 2:49:09.8
124 388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 31 210 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:02.7 2:50:12.0
125 390 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 30 207 3:04:12.8 3:04:13.4
DNF DNF ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 37 274
DNF DNF NICK RAPTOPOULOS 39 116 pilabox
DQ DQ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 30 275 ΣΔΥΑ 9:13.4 30:14.5



Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 41 2 1:18:12.0 1:18:12.1
2 5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 42 253 Ανεξάρτητος 1:22:58.8 1:23:00.8
3 11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 43 463 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:27:09.9 1:27:11.4
4 12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 42 329 1:27:29.2 1:27:33.0
5 23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 44 336 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ 1:32:12.5 1:32:12.9
6 25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛΗΣ 47 472 DSA 1:33:19.0 1:33:19.0
7 26 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 42 428 1:33:29.5 1:33:33.6
8 27 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ 44 193 1:33:23.2 1:33:35.8
9 29 JAN LEJA 46 110 1:35:09.5 1:35:11.5
10 30 ΕΡΝΕΣΤΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 40 166 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:33.6 1:35:35.6
11 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40 206 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:18.5 1:36:19.2
12 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 45 358 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:36:28.0 1:36:31.1
13 36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 41 320 Σαφανς 1:36:50.9 1:36:52.6
14 41 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ 46 304 1:37:43.4 1:37:48.4
15 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 46 420 1:37:49.9 1:37:57.4
16 47 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΡΗΣ 48 458 1:38:20.1 1:38:52.9
17 48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 47 455 Αταλάντη 1:39:07.9 1:39:10.3
18 49 ADAM WARCHOLIK 40 123 1:39:06.9 1:39:11.8
19 55 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 42 249 ΣΑΦΑΝΣ 1:40:16.2 1:40:29.2
20 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 44 254 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:47.3 1:41:04.1
21 59 ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ 48 383 ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 1:41:03.8 1:41:07.7
22 62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 46 467 Run Forever 1:41:20.3 1:41:32.5
23 63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 43 363 The Band Of The Runners 1:41:15.8 1:41:41.0
24 66 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 43 233 MARATHON RUNNING TEAM ILION 1:42:25.3 1:42:28.2
25 68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 49 365 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:42:00.0 1:42:34.8
26 70 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 42 398 The Band of the Runners 1:42:33.9 1:42:59.0
27 72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 42 143 1:42:38.3 1:43:04.7
28 73 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 46 157 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:42:47.6 1:43:05.1
29 75 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 46 280 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:14.4 1:43:21.1
30 76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 47 294 Παλληνιοι δρομείς 1:43:24.9 1:43:37.6
31 78 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 44 487 Ευκλης 1:44:28.3 1:44:30.8
32 80 GEORGE KALANTZIS 40 107 Olive Sea Travel 1:44:29.3 1:44:40.0
33 81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 49 516 1:44:41.1 1:44:45.8
34 83 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 41 190 ΣΔΥΑ 1:44:37.1 1:44:57.1
35 88 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 42 220 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:07.6 1:45:31.7
36 89 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 43 938 M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:45:30.1 1:45:33.5
37 91 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 45 258 1:45:27.8 1:46:04.0
38 92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 40 298 1:45:27.8 1:46:04.3
39 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 46 301 1:45:57.3 1:46:14.2
40 96 ΦΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 44 332 1:46:50.0 1:46:54.9
41 98 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ 42 137 1:47:06.5 1:47:09.3
42 99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 41 246 1:46:57.8 1:47:15.3
43 103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΡΗΣ 47 236 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:47:34.5 1:47:45.4
44 105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 40 256 1:47:12.3 1:47:51.4
45 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 42 288 1:47:51.0 1:47:54.2
46 118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 42 413 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:02.1 1:49:08.4
47 121 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 48 348 1:49:11.3 1:49:27.3
48 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 41 345 ιδιωτης 1:49:17.8 1:49:37.1
49 125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚ0ΛΑΟΥ 49 372 1:49:43.5 1:49:47.7
50 127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 46 393 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 1:49:31.1 1:49:51.9
51 131 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 44 273 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:49:57.6 1:50:11.3
52 132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 45 337 ΕΛΤΑ 1:50:12.8 1:50:14.3
53 133 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 41 282 1:50:20.6 1:50:22.3
54 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 44 518 1:50:55.9 1:50:57.0
55 139 AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 41 468 2Α ΜΑΛ 1:51:03.2 1:51:14.6
56 142 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 45 433 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:51:22.8 1:51:37.8
57 144 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ 48 235 1:51:39.8 1:51:49.9
58 145 ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΓΙΑΣ 46 451 1:51:26.6 1:51:59.8
59 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΪΔΙΝΗΣ 42 133 1:51:26.6 1:52:00.2
60 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ 46 464 1:53:20.4 1:53:32.9
61 157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 43 497 1:53:40.0 1:53:47.6
62 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 43 510 1:53:43.9 1:53:52.1
63 161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ 44 350 1:53:32.7 1:54:06.4
64 162 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 45 503 1:53:57.0 1:54:09.1
65 165 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 49 408 1:54:22.7 1:54:29.1
66 170 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 46 302 1:54:51.9 1:55:02.7
67 172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 46 226 1:54:52.0 1:55:05.0
68 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ 49 222 Ανεξάρτητος 1:55:16.1 1:55:36.2
69 177 ΑΝΑΣΤ ΣΟΊ΄ΛΕΜΕΖΗΣ 48 520 1:55:33.9 1:55:47.2
70 181 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40 339 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:51.4 1:56:01.6
71 184 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 48 150 Πολεμική Αεροπορία 1:55:48.0 1:56:08.2
72 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΤΣΗΣ 47 155 1:56:19.1 1:56:19.9
73 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 49 171 1:56:06.6 1:56:20.0
74 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 49 388 1:56:14.3 1:56:21.8
75 203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 42 239 1:56:56.8 1:57:18.9
76 204 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ 45 262 1:57:16.5 1:57:36.7
77 210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 41 492 1:58:09.7 1:58:12.6
78 215 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 45 281 ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1:58:23.8 1:58:42.6
79 217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ 42 362 Κουκλεντεδες 1:58:30.1 1:58:45.7
80 220 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 46 427 ΣΑΠΠΑΖ 1:58:30.5 1:58:51.1
81 226 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 45 204 Δρομείς παρκου Τρίτση 1:58:07.5 1:58:58.9
82 231 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 42 307 1:59:15.0 1:59:48.6
83 235 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 40 406 Σαφανς / Top Cycles 2:00:52.3 2:01:08.5
84 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΠΟΣ 47 400 2:02:17.2 2:02:35.5
85 252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 48 459 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:02:03.7 2:02:36.7
86 254 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 46 188 ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 2:02:27.6 2:02:46.3
87 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 45 436 2:04:10.3 2:04:27.3
88 270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 48 457 indian runner 2:05:04.7 2:05:20.9
89 277 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ 49 139 2:06:43.5 2:07:03.1
90 280 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ 41 318 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:07:49.8 2:08:16.2
91 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 44 237 PEARL IZUMI - CAMELBAK 2:08:07.0 2:08:24.7
92 283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 42 351 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:24.6 2:08:35.7
93 285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 43 347 2:08:36.6 2:08:36.6
94 286 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 46 508 2:08:31.9 2:08:45.7
95 300 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 42 179 Outdoorgames running team 2:10:26.1 2:10:52.7
96 304 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47 129 2:12:15.0 2:12:24.6
97 305 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 47 482 2:11:55.0 2:12:25.6
98 308 IRAKLIS TSAROUCHAS 43 121 2:12:11.2 2:12:49.4
99 316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 49 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:23.3 2:13:33.7
100 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ 48 526 2:05:47.0 2:14:00.9
101 321 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ 41 370 2:11:09.3 2:14:07.4
102 322 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ 45 314 2:14:09.8 2:14:29.2
103 323 ΝΙΚΟΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ 40 399 2:14:09.9 2:14:29.3
104 325 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40 173 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 2:15:20.2 2:15:40.3
105 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 45 141 2:15:35.8 2:16:06.5
106 333 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 48 161 2:18:17.6 2:18:23.1
107 339 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 426 2:19:50.9 2:20:21.1
108 342 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 46 213 2:20:19.3 2:20:39.0
109 343 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 135 2:20:19.9 2:20:39.4
110 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ 46 269 Adidas Runners Athens 2:20:47.8 2:21:08.2
111 347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 48 384 2:21:20.2 2:21:39.9
112 355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 47 364 ΑΝΕΞΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:12.8 2:22:40.7
113 358 ΑΡΙΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 45 534 2:21:23.4 2:22:57.2
114 361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 41 447 2:23:55.4 2:24:25.9
115 369 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 42 439 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:21.3 2:30:31.4
116 370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 41 272 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:30:32.7 2:30:54.5
117 372 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 47 395 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:31.8 2:32:54.9
118 375 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 46 381 2:36:35.2 2:37:06.4
119 378 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 47 521 2:38:32.1 2:39:04.3
120 379 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 49 223 STEFMAR 2:39:27.6 2:39:29.8
121 383 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΚΑΣ 42 485 2:44:22.5 2:44:51.7
DNF DNF SOTIRIS TSARAPATSANIS 41 120 pilabox



Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 57 513 1:25:36.7 1:25:36.7
2 15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΕΡΑΣ 54 412 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 1:28:14.9 1:28:16.4
3 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΑΚΑΣ 50 517 1:31:28.5 1:31:33.4
4 22 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ 52 322 ΣΑΦΑΝΣ 1:31:59.0 1:32:02.2
5 33 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56 270 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:16.1 1:36:22.0
6 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 51 331 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:36:48.4 1:36:49.2
7 37 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 55 334 Ανεξαρτητος 1:36:40.9 1:36:56.3
8 53 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ 51 321 YMITTOS RUNNERS 1:39:51.8 1:40:11.7
9 54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΧΡΑΣ 50 533 1:39:51.4 1:40:12.1
10 58 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 52 250 Εμεις οι δρομείς-Αιμοδότες 1:41:03.4 1:41:07.1
11 67 MICHAIL KOSTARAS 51 109 Traveller 1:42:30.3 1:42:33.8
12 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 51 462 Aliartistas 1:44:28.9 1:44:46.1
13 85 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΊΌΣ 58 509 1:45:14.8 1:45:14.8
14 90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 58 164 1:45:49.9 1:45:57.3
15 107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 55 360 1:47:49.1 1:47:57.0
16 114 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 56 435 YMITTOS RUNNERS 1:48:15.8 1:48:35.3
17 135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 50 167 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:49.1 1:50:49.1
18 140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 58 484 1:51:12.1 1:51:27.5
19 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 51 369 1:52:33.3 1:52:44.7
20 153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΖΑΚΟΣ 53 502 1:53:20.7 1:53:26.7
21 164 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ 59 317 Σ.Δ.Υ.Α 1:54:19.5 1:54:23.2
22 167 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 56 373 YMITTOS RUNNERS 1:54:28.3 1:54:48.5
23 168 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ 54 198 YMYTTOS RUNNERS 1:54:33.7 1:54:48.8
24 169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 56 359 1:54:43.7 1:55:00.8
25 173 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ 50 437 chiosrunning 1:55:23.1 1:55:31.8
26 176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 55 192 ΣΔΥΑ 1:55:29.0 1:55:44.2
27 178 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ 58 460 1:55:29.5 1:55:49.1
28 183 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 54 225 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:52.5 1:56:01.8
29 189 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 51 356 ΣΑΦΑΝΣ 1:56:06.2 1:56:19.9
30 193 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 51 136 1:56:15.7 1:56:24.7
31 194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 51 390 1:56:16.1 1:56:25.0
32 200 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 59 313 1:56:34.8 1:57:03.0
33 202 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 54 305 Ανεξάρτητος 1:57:05.6 1:57:10.8
34 206 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 55 514 1:57:41.7 1:57:46.5
35 208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 52 153 απσ Απόλλων 1:57:26.0 1:57:50.6
36 209 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 58 152 1:57:49.4 1:58:12.3
37 212 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ 58 377 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:58:14.5 1:58:27.8
38 227 ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 55 401 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:19.9 1:59:28.6
39 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ 51 397 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:00:00.4 2:00:20.8
40 237 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 55 380 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:23.5 2:01:24.3
41 240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 52 142 Ανεξαρτητος 2:01:19.1 2:01:50.4
42 244 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ 59 316 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:08.6 2:02:15.1
43 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 50 248 2:02:15.1 2:02:21.9
44 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 51 170 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:17.4 2:02:25.7
45 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 52 499 2:03:22.0 2:03:38.6
46 259 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 50 511 2:03:21.5 2:03:38.8
47 260 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 51 440 2:03:23.2 2:03:52.2
48 266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 52 277 Σ.Δ.Υ.Α 2:04:48.2 2:04:51.1
49 269 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 53 480 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 2:04:59.2 2:05:12.1
50 271 GIANNIS OIKONOMOU 54 113 Greece 2:05:26.2 2:06:06.5
51 274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 57 473 2:05:55.8 2:06:29.8
52 287 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 54 402 Adidas Runners Athens 2:09:10.2 2:09:13.3
53 292 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 52 414 ΣΑΦΑΝΣ 2:09:31.8 2:09:34.4
54 293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ 55 418 2:09:44.1 2:10:12.1
55 306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 53 391 BMW RUNNING TEAM 2:12:10.5 2:12:34.7
56 312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ 54 289 YMITTOS RUNNERS 2:12:55.2 2:13:16.1
57 320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 58 525 2:05:49.6 2:14:01.5
58 327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 52 524 2:15:30.7 2:15:55.7
59 332 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 50 349 2:11:00.9 2:18:09.0
60 336 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΟΣ 53 325 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:28.6 2:19:44.2
61 349 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 53 421 2:21:41.6 2:21:48.4
62 352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 51 523 2:21:31.0 2:21:56.3
63 353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 53 470 0 2:22:19.2 2:22:20.2
64 365 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ 50 478 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:12.9 2:26:19.8
65 386 ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 59 495 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:49:18.7 2:49:21.7
DQ DQ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 57 515 1:53:29.4 1:53:29.4



Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 60 434 απσ Απόλλων 1:31:19.0 1:31:20.2
2 50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 60 267 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:31.7 1:39:38.1
3 84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 60 374 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:45:00.5 1:45:08.6
4 101 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 60 284 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:31.9 1:47:37.1
5 163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 60 182 1:53:58.6 1:54:11.2
6 179 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 64 303 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ 1:55:52.7 1:55:55.0
7 185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 66 454 ΣΔΥΑ 1:55:53.1 1:56:16.5
8 191 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ 60 486 Εσπερος Καλλιθέας 1:56:18.8 1:56:20.4
9 233 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 62 342 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:59:43.4 2:00:00.9
10 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 73 405 ΣΑΦΑΝΣ 2:00:54.3 2:01:09.1
11 265 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 60 187 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:28.3 2:04:44.3
12 275 ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 61 287 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:23.3 2:06:51.7
13 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ 62 212 2:06:44.0 2:07:02.6
14 288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 63 355 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:47.1 2:09:15.2
15 295 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 163 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:10:19.8 2:10:29.4
16 341 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 62 1244 2:20:33.0 2:20:37.5
17 354 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 72 449 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:22:02.2 2:22:29.9
18 362 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60 340 2:23:58.9 2:24:32.8
19 377 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ 67 241 2:37:21.2 2:37:53.8
20 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 70 183 2:42:13.8 2:42:31.9
21 387 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ 68 498 2:49:10.5 2:49:47.0



1k Kids race



Female 7 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 26 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 7 763 4:54.0 4:54.0
2 41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΛΗ 6 775 5:10.1 5:12.9
3 57 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 6 680 5:19.7 5:33.4
4 69 ΠΗΓΗ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 5 730 Κ.Ε.Δ.Ω 5:33.1 5:40.9
5 81 ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 5 784 5:53.6 5:53.6
6 88 ΛΥΔΙΑ ΒΑΞΕΒΑΝΗ 7 623 GAS ILISOS 5:57.2 5:59.8
7 92 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 6 783 6:01.4 6:01.4
8 94 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 7 735 5:57.7 6:02.8
9 105 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΤΗ 7 700 6:20.2 6:21.4
10 106 ΜΑΓΙΑ ΦΡΑΓΚΑΚΗ 5 817 6:14.6 6:21.4
11 107 ΑΝΝΑ ΜΑΖΗ 7 710 Κ.Ε.Δ.Ω 6:16.0 6:23.4
12 108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΟΥΚΛΑ 6 690 6:25.2 6:25.2
13 112 ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΕΣΤΗ 6 833 6:28.6 6:28.6
14 117 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ 5 820 6:30.8 6:31.4
15 131 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΙΩΤΗ 5 829 6:41.6 6:53.9
16 135 ΑΘΗΝΑ ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ 6 754 6:49.0 6:56.2
17 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 7 537 6:51.8 6:56.8
18 144 ΜΕΛΙΝΑ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ 7 805 7:04.9 7:04.9
19 145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 7 668 7:05.2 7:05.2
20 146 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΡΜΙΝΓΚΙΔΗ 7 723 7:07.1 7:07.1
21 150 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑΝΝΑ 6 577 7:00.9 7:12.8
22 151 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗ 6 579 7:00.9 7:13.4
23 152 ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ 6 772 7:01.9 7:13.4
24 162 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ 6 721 1o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ & ΣΚ.ΩΡΩΠ 7:34.7 7:41.8
25 163 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΙΣΑΝΟΥ 5 782 7:41.9 7:41.9
26 165 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 5 826 7:43.7 7:46.5
27 166 KATERINA MANDALENAKI 6 600 7:41.4 7:47.7
28 168 ΛΥΔΙΑ ΓΑΛΩΝΗ 7 635 7:43.6 7:48.9
29 170 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗ 5 596 7:47.7 8:00.4
30 171 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΝΤΖΩΡΗ 7 562 7:59.2 8:00.8
31 173 ΣΗΛΙΑ ΚΑΤΡΗ 6 572 8:01.0 8:07.4
32 178 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΩΡΟΥ 7 746 8:16.7 8:20.0
33 180 ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΙΒΩΤΟΥ 7 689 8:14.1 8:28.8
34 181 ΑΡΕΤΗ ΠΟΥΛΗ 5 774 8:29.7 8:30.8
35 183 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 4 676 8:26.8 8:37.5
36 185 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5 618 8:34.2 8:45.4
37 188 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ 5 599 8:41.8 8:48.6
38 190 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥΛΗ 5 776 8:46.3 8:49.6
39 192 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΤΣΗ 7 672 9:04.0 9:04.0
40 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 7 619 9:19.5 9:19.5
41 203 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΒΛΑΧΟΥ 6 627 9:28.4 9:35.9
42 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 5 750 9:26.9 9:37.0
43 206 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ 2 675 9:37.5 9:48.7
44 209 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ 4 669 31:17.4 31:17.4



Female 8 to 9
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 8 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 8 731 Κ.Ε.Δ.Ω 4:23.6 4:23.7
2 31 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΟΥ 9 657 5:05.0 5:05.0
3 32 ΑΝΝΑ ΖΟΓΚΑ 9 587 5:05.9 5:05.9
4 38 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 9 756 5:07.1 5:09.9
5 49 ΕΛΕΝΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 9 714 5:23.4 5:23.4
6 51 ΛΥΔΙΑ ΓΑΒΑΛΑ 8 585 5:24.9 5:24.9
7 62 ΑΝΝΑ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΥ 9 598 5:35.8 5:35.8
8 71 ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9 612 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:41.1 5:41.1
9 75 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΡΗ 9 573 5:44.9 5:44.9
10 77 ΦΕΝΙΑ ΣΑΠΑΤΙΝΑ 8 586 5:48.1 5:48.1
11 84 ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΛΗ 9 665 5:58.2 5:58.2
12 95 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΗ 9 792 6:04.3 6:04.3
13 114 ΓΚΡΕΤΑ ΣΟΥΛΑ 8 575 6:30.3 6:30.3
14 125 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΟΥ 8 733 6:40.4 6:40.4
15 127 ΜΕΛΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 9 659 6:34.3 6:48.9
16 148 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 8 757 7:08.1 7:08.2
17 156 ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ 9 785 7:24.2 7:28.8
18 160 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΑΚΑΣΗ 8 796 7:29.8 7:34.4
19 167 ΧΡΥΣΗ ΜΑΖΗ 8 711 Κ.Ε.Δ.Ω 7:40.4 7:48.9
20 176 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 8 543 8:13.4 8:13.4
21 186 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΝΟΥ 8 590 8:34.4 8:45.5
22 189 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ 8 914 8:42.6 8:49.5
23 208 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 8 693 11:05.2 11:07.2



Female 10 to 11
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 7 ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑ 11 728 ΣΑΦΑΝΣ 4:20.3 4:20.3
2 10 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕΞΗ 10 722 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 4:24.0 4:26.1
3 12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 11 570 4:30.2 4:30.2
4 36 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 10 758 Κ.Ε.Δ.Ω 5:08.7 5:08.7
5 37 ΤΕΡΕΖΑ ΤΟΠΑΛΙΔΗ 11 544 5:09.2 5:09.2
6 61 ΜΠΕΛΑ ΣΟΥΛΑ 10 574 5:35.6 5:35.6
7 65 ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10 645 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:38.0 5:38.0
8 80 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 638 5:51.6 5:51.6
9 82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΡΥΣΟΥΛΗ 11 632 5:54.2 5:54.2
10 83 ΜΑΡΘΑ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ 10 736 5:49.5 5:54.8
11 121 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΦΑΡΗ 10 593 6:30.0 6:36.0
12 142 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΛΙΑ 11 581 7:03.7 7:03.7
13 157 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΑ 11 646 7:29.2 7:29.8
14 161 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΣΟΓΙΑ 10 827 7:37.9 7:37.9
15 193 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 11 725 9:04.5 9:04.5
16 194 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 11 553 9:06.8 9:06.8



Female 12 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 39 ΣΤΑΛΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 13 708 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 5:10.7 5:10.7
2 43 ΝΑΊΆΝΑ ΓΟΥΒΕΛΗ 13 595 5:07.2 5:16.6
3 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑ 13 557 5:19.8 5:19.8
4 56 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ 14 673 5:32.0 5:32.0
5 66 ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΓΕΝΗ 12 770 5:38.7 5:38.7
6 67 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΚΗ 13 738 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5:38.7 5:38.7
7 99 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΨΙΑΝΗ 12 687 6:12.1 6:12.1
8 101 ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13 616 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 6:16.5 6:16.5
9 103 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 13 709 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 6:18.1 6:18.1
10 113 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΛΟΚΑ 13 589 6:29.9 6:29.9
11 124 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 12 547 6:39.2 6:39.2
12 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΙΑΡΑΠΗ 12 551 6:50.8 6:56.3
13 172 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΑΡΑ 12 546 8:03.6 8:03.6
14 182 ΕΥΑ ΣΑΡΡΗ 15 786 8:29.1 8:36.9




Male 7 and Under
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ 7 816 4:34.8 4:34.8
2 28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΗΣ 6 666 4:55.8 4:57.5
3 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 7 592 5:01.4 5:02.4
4 34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 7 663 5:05.2 5:06.3
5 35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΟΥΕΡ 7 752 5:06.6 5:06.9
6 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 7 830 4:58.2 5:10.7
7 50 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 7 764 5:23.4 5:24.8
8 53 ΜΥΡΩΝ ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ 7 597 5:28.8 5:29.5
9 60 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ 7 670 5:31.7 5:35.0
10 68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 7 606 5:40.2 5:40.2
11 70 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΝΤΖΗΣ 7 644 5:40.0 5:41.0
12 72 ΠΑΡΙΣ ΤΟΓΙΑΣ 6 800 5:35.6 5:42.7
13 74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 6 614 5:38.7 5:44.4
14 78 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 5 620 5:49.5 5:49.5
15 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 6 603 6:00.2 6:00.2
16 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΟΓΙΑΣ 7 824 6:05.1 6:05.3
17 98 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 7 640 Δημοτικό συκαμινου 6:11.3 6:11.5
18 100 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ 7 819 6:13.8 6:13.8
19 102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΣΜΑΝ 6 755 6:16.8 6:17.4
20 109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΠΗΣ 6 707 Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ 6:27.0 6:27.0
21 111 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΦΑΡΗΣ 5 594 6:21.4 6:27.6
22 119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 7 809 6:32.7 6:34.0
23 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ 4 578 6:24.8 6:37.8
24 123 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ 5 815 6:36.6 6:38.8
25 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 7 682 6:35.6 6:43.9
26 128 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 6 548 6:42.4 6:49.7
27 130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ 5 662 6:52.9 6:52.9
28 134 ΘΕΟΓΝΩΣΤΗΣ ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ 5 808 6:38.3 6:55.9
29 147 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 6 639 Δημοτικό συκαμινου 7:07.7 7:07.7
30 153 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΗΜΗ ΒΡΑΧΑΣ 5 631 7:10.5 7:16.1
31 154 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΓΕΤΑΣ 3 717 7:06.7 7:22.9
32 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΚΑΣΗΣ 5 797 7:29.3 7:33.5
33 164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ 5 698 7:42.5 7:44.1
34 174 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 5 558 7:52.8 8:08.0
35 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 4 636 8:08.4 8:08.4
36 177 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ 4 777 8:05.2 8:17.6
37 179 ΛΟΥΠΑΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 831 8:21.0 8:23.4
38 184 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 6 637 8:27.5 8:38.2
39 195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 6 539 8:56.8 9:07.2
40 196 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 5 608 8:54.6 9:07.3
41 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΕΡΟΣ 5 704 9:06.6 9:23.7
42 202 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΤΟΓΛΟΥ 5 773 9:21.2 9:26.0



Male 8 to 9
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 9 732 Κ.Ε.Δ.Ω 4:40.1 4:43.0
2 21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ 9 794 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 4:43.7 4:43.7
3 25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 8 661 4:40.8 4:51.5
4 29 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ 8 566 5:01.7 5:01.7
5 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 9 656 ATALANTI 5:19.6 5:21.2
6 47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ 8 607 5:21.6 5:21.9
7 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΡΚΟΣ 9 787 5:23.0 5:23.0
8 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 8 629 5:30.3 5:30.3
9 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 8 628 5:24.7 5:35.0
10 63 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 8 633 5:36.6 5:36.6
11 76 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 9 818 5:39.4 5:45.1
12 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 9 716 5:49.8 5:49.8
13 85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 8 766 5:58.2 5:58.6
14 86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 8 604 5:59.2 5:59.3
15 87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 8 634 5:59.3 5:59.3
16 91 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 8 801 5:54.1 6:01.3
17 97 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 8 692 6:07.6 6:11.3
18 104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ 8 737 6:12.8 6:18.5
19 118 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 9 765 6:27.9 6:33.1
20 120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 9 771 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 6:33.0 6:35.7
21 132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 8 588 6:45.4 6:54.3
22 138 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ 8 643 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 6:54.3 6:57.1
23 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΧΤΑ 9 724 6:52.2 6:59.4
24 143 ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΑΡΑΣ 8 621 7:01.2 7:03.8
25 155 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 9 768 7:24.8 7:24.8
26 169 NIKOLAOS-AGGELO TSAROUCHAS 9 601 7:45.9 7:51.1
27 191 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ 9 683 8:57.1 9:03.9
28 198 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 9 825 9:06.7 9:14.1
29 199 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 8 611 9:19.1 9:19.1
30 207 ΣΑΒΒΑΣ ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ 8 748 10:04.6 10:04.6



Male 10 to 11
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 11 582 4:04.0 4:04.0
2 5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 647 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ 4:10.2 4:10.2
3 6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 779 4:15.0 4:15.0
4 13 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ 10 699 Γ.Α.Σ. ΩΡΩΠΙΩΝ 4:30.7 4:30.7
5 14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 610 4:33.4 4:33.4
6 16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ 11 739 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4:35.2 4:35.2
7 17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΚΑΣ 10 591 4:37.4 4:37.4
8 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 10 759 ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:30.5 4:41.2
9 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 10 609 4:34.0 4:44.0
10 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 10 788 4:55.4 4:55.4
11 33 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 11 780 5:06.2 5:06.2
12 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΨΙΑΝΗΣ 10 688 5:29.6 5:29.6
13 73 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ 11 652 5:42.9 5:42.9
14 110 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΡΟΣ 11 745 6:27.0 6:27.0
15 116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 10 681 6:25.5 6:31.4
16 129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 11 556 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6:44.1 6:50.9
17 205 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ 10 744 9:41.5 9:41.5



Male 12 and Over
Place Overall Plc Name Age bib Team Chip Time Gun Time
1 1 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13 648 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 3:34.4 3:34.4
2 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΥΔΑΚΗΣ 13 651 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3:48.6 3:48.6
3 3 ΠΕΤΡΟΣ -ΝΕΚΤΑΡΙ ΜΑΜΑΣ 12 715 4:03.6 4:03.6
4 9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13 655 4:25.1 4:25.1
5 11 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΕΛΗΣ 13 674 4:28.4 4:28.4
6 23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 12 664 4:49.7 4:49.7
7 24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 12 834 4:51.0 4:51.0
8 52 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΡΟΣ 12 541 5:28.7 5:28.7
9 64 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 13 795 5:37.6 5:37.6
10 115 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 13 667 6:28.5 6:30.8
11 141 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 12 691 6:58.6 7:01.0
12 159 MUSTAFA ISMAIL DIKER 39 501 7:34.0 7:34.0

 

Κατεβάστε τα αρχεία

Περάσματα Ημιμαραθώνου Γενική Κατάταξη

Περάσματα Ημιμαραθώνιου Ηλικιακές Κατηγορίες

Περάσματα 10χλμ. Γενική Κατάταξη

Περάσματα 5χλμ. Γενική Κατάταξη

Περάσματα 1χλμ. Παιδιά-ΑμεΑ

 

 

0
0
0
s2smodern


ΠΡΟΣΟΧΗ!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι ηλεκτρονικές εγγραφές ΕΚΛΕΙΣΑΝ

Οι εγγραφές ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο. Περισσότεροι από 1300 αθλητές θα σταθούν στη γραμμή εκκίνησης του 2ου Ημιμαραθώνιου Ωρωπού " Oropos Seaside Race 2017 ".
Παρακαλούμε όσοι έχετε οικονομική εκκρεμότητα να την τακτοποιήσετε άμεσα.

 

Σας υπενθυμίζουμε τους τρόπους πληρωμής:

1. Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό:

Εθνική Τράπεζα ( NBG )
Δικαιούχος: Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Ωρωπού

IBAN: GR35 0110 2710 0000 2715 0700 071
Στην κατάθεση πρέπει να αναγράφεται πρώτα το ονοματεπώνυμο του αθλητή και μετά η χιλιομετρική απόσταση που θα αγωνιστεί. Π.χ. Νίκος Παπαδόπουλος 21

2. Γραφεία Κ.Ε.Δ.Ω., Αγ. Γεωργίου 29,  Νέα Παλάτια Ωρωπού, ώρες 09:00-14:00 

Τηλ.: 22950 – 32190, Fax: 22950 – 32192

3. Δημοτική Κοινότητα Σκάλας Ωρωπού, Γ.Δροσίνη 15 (δίπλα στο ΚΕΠ), ώρες 16:00-19:00 τις καθημερινές και 10.00-13.00 & 16.00-19.00 τα Σαββατοκύριακα )

Τηλ.: 22950 – 31309

0
0
0
s2smodern


Oropos Seaside Race 2017 – Τεχνικές οδηγίες προς τους δρομείς!

 

Όλα είναι έτοιμα για τον Ημιμαραθώνιο Ωρωπού - Oropos Seaside Race 2017 που θα διεξαχθεί για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2017 με διοργανωτές την Κ.Ε.Δ.Ω. (Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Ωρωπού) και την Ε.Τ.Α.Δ.Ω. (Επιτροπή  Τουριστικής Ανάπτυξης Δήμου Ωρωπού).

 

Οι ηλεκτρονικές εγγραφές έχουν κλείσει και περισσότεροι από 1300 αθλητές θα σταθούν στη γραμμή εκκίνησης του αγώνα.

 

Παρακαλούμε όσοι έχετε οικονομική εκκρεμότητα να την τακτοποιήσετε άμεσα.

Σας υπενθυμίζουμε τους τρόπους πληρωμής:

1. Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό:

Εθνική Τράπεζα ( NBG )

Δικαιούχος: Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Ωρωπού

IBAN: GR35 0110 2710 0000 2715 0700 071.
Στην κατάθεση πρέπει να αναγράφεται πρώτα το ονοματεπώνυμο του αθλητή και μετά η χιλιομετρική απόσταση που θα αγωνιστεί. Π.χ. Νίκος Παπαδόπουλος 21

2. Γραφεία Κ.Ε.Δ.Ω., Αγ. Γεωργίου 29, Νέα Παλάτια Ωρωπού, ώρες 09:00-14:00

Τηλ.: 22950 – 32190, Fax: 22950 – 32192

3. Δημοτική Κοινότητα Σκάλας Ωρωπού, Γ.Δροσίνη 15 (δίπλα στο ΚΕΠ), ώρες 16:00-19:00 τις καθημερινές και 10.00-13.00 & 16.00-19.00 τα Σαββατοκύριακα )

Τηλ.: 22950 – 31309

 

 

Η διοργάνωση ανακοινώνει τις λίστες με τους συμμετέχοντες που είναι ταμειακά εντάξει Σας παρακαλούμε ελέγξτε τη συμμετοχή σας  δίνοντας ιδιαίτερη σημασία στα προσωπικά σας στοιχεία (όνομα, επώνυμο, ηλικία)

Εάν έχετε πληρώσει κανονικά αλλά δεν βλέπετε το όνομα σας , επικοινωνήστε μαζί μας στο email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. επισυνάπτοντας την απόδειξη πληρωμής.

 

ΛΙΣΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

(τελευταία ενημέρωση πληρωμών εως και 28/10/2017 12:00)

 

 

  Ημιμαραθώνιος 21Χλμ (10€)        
bib SURNAME ONOMA AGE GEN TEAM paid
101 ALEXANDRI ROULA 47 F pilabox YES
102 BODZIONY MAREK 0 M Apollona YES
103 DIKER MUSTAFA ISMAIL 39 M   YES
104 EFTHYMIOU KOSTAS 65 M ΣΔΥΑ YES
105 FEDYSHYN LILIYA 38 F chiosrunning YES
106 GRIGORIOU VASILIKI 32 F   YES
107 KALANTZIS GEORGE 40 M Olive Sea Travel YES
108 KIRIAKOPOULOU ELENI 55 F   YES
109 KOSTARAS MICHAIL 51 M   YES
110 LEJA JAN 46 M   YES
111 METEL CHRISTIAN THIERRY 38 M - YES
112 MIKROGIANNAKIS PANOS 33 M Stoiximan Running Team YES
113 OIKONOMOU GIANNIS 54 M   YES
114 OUENDAG NIELS 35 M   YES
115 PETROPOULOS STAMATIS 39 M CHUCK NORRIS TEAM YES
116 RAPTOPOULOS NICK 39 M pilabox YES
117 SUCHOCKA DOROTA 0 F Apollona YES
118 TABATA KAYOKO 50 F Run Forever YES
119 TOTOMIS DIMITRIOS 23 M   YES
120 TSARAPATSANIS SOTIRIS 41 M pilabox YES
121 TSAROUCHAS IRAKLIS 43 M   YES
122 VLACHOS VASILIS 35 M Olive Sea Travel YES
123 WARCHOLIK ADAM 40 M   YES
124 ZAGGOS KONSTANTINOS 30 M The Runners Projects YES
125 ZIEGLER DOROTHEE 38 F dsa running team YES
126 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΤΣΑ 44 F   YES
127 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 39 M The Runners Project YES
128 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 25 M   YES
129 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 47 M   YES
130 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 33 M   YES
131 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 63 F   YES
132 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32 M   YES
133 ΑΪΔΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42 M   YES
134 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 46 M   YES
135 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 47 M   YES
136 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 51 M   YES
137 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 42 M   YES
138 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 65 M   YES
139 ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 49 M   YES
140 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 M ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ YES
141 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 M   YES
142 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52 M Ανεξαρτητος YES
143 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 42 M   YES
144 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 40 F   YES
145 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 35 M   YES
146 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ 42 M   YES
147 ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30 M   YES
148 ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 49 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
149 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 37 M   YES
150 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 48 M Πολεμική Αεροπορία YES
151 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 26 M Ανεξάρτητος YES
152 ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
153 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 52 M απσ Απόλλων YES
154 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 32 F   YES
155 ΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47 M   YES
156 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 39 M MARKOREY YES
157 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 46 M ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ YES
158 ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 38 M   YES
159 ΒΟΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 25 M   YES
160 ΒΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 M Evia trail runners YES
161 ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 48 M   YES
162 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 27 M   YES
163 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 61 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
164 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58 M   YES
165 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 28 M DRCLUB YES
166 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 40 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
167 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ YES
168 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 32 M Ο.Β.Π. YES
169 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 35 M Ολυμπιακός Βορείων Προαστίων YES
170 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
171 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49 M   YES
172 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 45 F   YES
173 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 40 M ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS YES
174 ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30 M   YES
175 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 38 M ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ YES
176 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 45 M   YES
177 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 36 M   YES
178 ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26 M   YES
179 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 42 M Outdoorgames running team YES
180 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 36 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
181 ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ ΣΑΚΗΣ 0 M ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ YES
182 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 60 M   YES
183 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 70 M   YES
184 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 53 F   YES
185 ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 M   YES
186 ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26 M   YES
187 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 60 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
188 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 46 M ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ YES
189 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 40 F Σ.Δ.Υ. Ελευσινας YES
1 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 40 F ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ YES
190 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 41 M ΣΔΥΑ YES
191 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53 M   YES
192 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55 M ΣΔΥΑ YES
193 ΔΙΑΛΕΧΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -1 M   YES
194 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 45 F ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ YES
195 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39 M   YES
196 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 36 M   YES
197 ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 37 M   YES
198 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 54 M YMYTTOS RUNNERS YES
199 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 30 M East London Runners YES
200 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 39 M ATALANTI YES
201 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35 M   YES
202 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35 M   YES
203 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 M   YES
204 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 45 M Δρομείς παρκου Τρίτση YES
205 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 35 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ YES
206 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
207 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 0 M   YES
208 ΙΣΑΡΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 48 F ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ YES
209 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 34 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
210 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
211 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 43 M M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ YES
212 ΚΑΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 62 M   YES
213 ΚΑΛΛΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 46 M   YES
214 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 40 F   YES
215 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 38 M   YES
216 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 39 M   YES
217 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35 M ΟΠΑΠ YES
218 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 M ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ YES
219 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 43 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
220 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 42 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
221 ΚΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0 M απς απολλων YES
222 ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 49 M Ανεξάρτητος YES
223 ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 49 M STEFMAR YES
224 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 30 F   YES
225 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 54 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
226 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46 M   YES
227 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 39 M Adidas Runners Athens YES
228 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 M Μιαούλης Φύλλα YES
229 ΚΑΡΟΚΗ ΕΛΕΝΗ 45 F ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ YES
230 ΚΑΡΠΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 26 F   YES
231 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 35 M   YES
232 ΚΑΣΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 53 F ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ YES
233 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΡΩΜΑΙΟΣ 43 M MARATHON RUNNING TEAM ILION YES
234 ΚΑΤΕΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 28 M   YES
235 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 48 M   YES
236 ΚΑΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 47 M ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ YES
237 ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44 M   YES
238 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37 M   YES
239 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 M   YES
240 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 39 M RUSSOS RUNNING TEAM YES
241 ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ 67 M   YES
242 ΚΙΒΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35 M   YES
243 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32 M   YES
244 ΚΙΟΣΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 M μαθητης YES
245 ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΗΣ ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ 27 M   YES
246 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 41 M   YES
247 ΚΟΙΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33 M Ανεξάρτητος YES
248 ΚΟΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50 M   YES
249 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 42 M ΣΑΦΑΝΣ YES
250 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 52 M Εμεις οι δρομείς-Αιμοδότες YES
251 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 52 M ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο YES
252 ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΣΗΦ 49 M   YES
253 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 42 M Ανεξάρτητος YES
254 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ YES
255 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 M   YES
256 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40 M   YES
257 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 38 M ΣΑΦΑΝΣ YES
258 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45     YES
259 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΑ 50 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
260 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 42 F OUTDOOR RUNING YES
261 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ 0 F Outdoor Games Running Team YES
262 ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 45 M   YES
263 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 38 M   YES
264 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ 54 M   YES
265 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 32 M TheRunnersProject YES
266 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΦΑΝΗΣ 28 M   YES
267 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60 M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
268 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 38 M   YES
269 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46 M Adidas Runners  Athens YES
270 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 56 M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 35 M   YES
272 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 41 M ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ YES
273 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 44 M ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ YES
274 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 37 M   YES
275 ΛΑΔΕΡΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 0 M ΣΔΥΑ YES
276 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 41 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
277 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 M Σ.Δ.Υ.Α YES
278 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 34 M   YES
279 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ 43 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
280 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 46 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
281 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45 M   YES
282 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 41 M   YES
283 ΛΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34 M EFL YES
284 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 60 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
285 ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0 M Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ YES
286 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 41 F ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
287 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 61 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
288 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 M   YES
289 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 54 M YMITTOS RUNNERS YES
290 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ IΩΑΝΝΗΣ 29 M BETTER   PEOPLE YES
291 ΜΑΚΑΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 56 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ YES
292 ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ 47 F   YES
293 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40 M   YES
2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 41 M   YES
294 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 47 M Παλληνιοι δρομείς YES
295 ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 M ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ YES
296 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 36 M BALIOTIS NATURE TRAIL YES
297 ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39 M   YES
298 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40 M   YES
299 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 23 F   YES
300 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 43 M   YES
301 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46 M   YES
302 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 46 M   YES
303 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 64 M Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ YES
304 ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 46 M   YES
305 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 54 M Ανεξάρτητος YES
306 ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 36 M - YES
307 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 42 M   YES
308 ΜΑΥΡΟΔΉΜΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 38 F   YES
309 ΜΕΓΡΕΜΗ ΜΑΙΡΛΙΝΑ 33 F Adidas runners YES
310 ΜΕΓΡΕΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 31 M   YES
311 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 36 F   YES
312 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 31 M ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ YES
313 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 59 M   YES
314 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0 M   YES
315 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20 F   YES
316 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 59 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
317 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 59 M Σ.Δ.Υ.Α YES
318 ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ 41 M OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM YES
319 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 M Ασπροκλησια YES
320 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 41 M Σαφανς YES
321 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51 M YMITTOS RUNNERS YES
322 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 52 M ΣΑΦΑΝΣ YES
323 ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 31 F   YES
324 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 45 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
325 ΜΠΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 53 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
326 ΜΠΕΡΣΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 42 F ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ YES
327 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 42 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
328 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 0 M   YES
329 ΜΠΟΚΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 42 M   YES
330 ΜΠΟΛΛΑΣ ΜΑΝΟΣ 0 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
331 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 51 M ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ YES
332 ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ 44 M   YES
333 ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 36 M   YES
334 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55 M   YES
335 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22 M ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ YES
336 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44 M ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ YES
337 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 M ΕΛΤΑ YES
338 ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 36 M VODAFONE RUNNING TEAM YES
339 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 40 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
340 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 60 M   YES
341 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 34 M   YES
342 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 62 M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ YES
343 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53 M OutRun YES
344 ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 38 M   YES
345 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 41 M ιδιωτης YES
346 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37 M   YES
347 ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 43 M   YES
348 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 48 M   YES
349 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 50 M   YES
350 ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 44 M   YES
351 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
352 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 44 F ALIARTISTAS RUNNING TEAM YES
353 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 23 F ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ YES
354 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 36 M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ YES
355 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63 M ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ YES
356 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 51 M ΣΑΦΑΝΣ YES
357 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 63 F   YES
358 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45 M ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ YES
359 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 56 M   YES
360 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 55 M   YES
497 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43 M   YES
361 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 45 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
362 ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 42 M Κουκλεντεδες YES
363 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 43 M The Band Of The Runners YES
364 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 47 M ΑΝΕΞΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
365 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 49 M Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ YES
366 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 28 M   YES
367 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 50 F Pilabox YES
368 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ 0 F   YES
369 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 34 M Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ YES
370 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 41 M   YES
371 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 52 M   YES
372 ΠΑΠΑΝΙΚ0ΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 49 M   YES
373 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 56 M YMITTOS RUNNERS YES
374 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60 M ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ YES
375 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 51 M ΣΑΦΑΝΣ YES
376 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52 M ΣΠΕΛΕΟ YES
377 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 58 M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
378 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34 M   YES
379 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 45 M Family team YES
380 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 55 M ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ YES
381 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 46 M   YES
382 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 45 M PROEDROS YES
383 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ 48 M ΕΜΕΊΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ YES
384 ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 48 M   YES
385 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 39 M adidas Runners Athens YES
386 ΠΕΡΜΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 37 F   YES
387 ΠΕΤΡΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 29 M The band of the runners YES
388 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 49 M   YES
389 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 48 F Outdoor games running team YES
390 ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 51 M   YES
391 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53 M BMW RUNNING TEAM YES
392 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 57 M ΣΔΥΑ YES
393 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46 M Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. YES
394 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33 M   YES
395 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 47 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
396 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 26 M Ανεξαρτητος YES
397 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51 M ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ YES
398 ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42 M The Band of the Runners YES
399 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 40 M   YES
400 ΡΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 47 M   YES
401 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 55 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
402 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 54 M Adidas Runners Athens YES
403 ΡΟΔΗ ΕΥΗ 42 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
404 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ 31 M   YES
405 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 73 M ΣΑΦΑΝΣ YES
406 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40 M Σαφανς / Top Cycles YES
407 ΡΟΥΜΠΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 33 M Γκραβα YES
408 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 49 M   YES
409 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 36 M . YES
410 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 34 M The runners project YES
411 ΣΑΜΕΡΑ ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΑ 34 F   YES
412 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 54 M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ YES
413 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
414 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 52 M ΣΑΦΑΝΣ YES
415 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ 48 F Φλόγα YES
416 ΣΑΧΜΠΑΖ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 M outdoor runing team YES
417 ΣΕΛΕΚΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 31 M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ YES
418 ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 55 M   YES
419 ΣΙΟΥΤΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 34 M saint pauli Athens YES
3 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 36 M ENERGY RACES YES
420 ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 46 M   YES
421 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53 M   YES
422 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35 M   YES
423 ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31 M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ YES
424 ΣΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 38 M   YES
425 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ 35 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
426 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 46 M   YES
427 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 46 M ΣΑΠΠΑΖ YES
428 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 42 M   YES
429 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ 48 F   YES
430 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29 M   YES
431 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 58 F   YES
432 ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 38 M pilabox YES
433 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45 M ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ YES
434 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 60 M απσ Απόλλων YES
435 ΣΤΕΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 56 M YMITTOS RUNNERS YES
436 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 M   YES
437 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 50 M chiosrunning YES
438 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 M ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ YES
439 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 42 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
440 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 51 M   YES
441 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΣ 25 M   YES
442 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 39 M   YES
443 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24 M ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ YES
444 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 M Ανεξάρτητος YES
445 ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0 M ADIDAS RUNNERS ATHENS YES
446 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 M Adidas Runners Athens YES
447 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 41 M   YES
448 ΤΖΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 48 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
449 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 72 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
450 ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 27 M ΑΛΜΥΡΟΣ YES
451 ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 46 M   YES
452 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ 43 F Adidas Runners Athens/Sky Women Running Team YES
453 ΤΡΙΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 M   YES
454 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66 M ΣΔΥΑ YES
455 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 47 M Αταλάντη YES
456 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 0 F   YES
457 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 48 M indian runner YES
458 ΤΣΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 48 M   YES
459 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 48 M ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ YES
460 ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 58 M   YES
461 ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37 M   YES
462 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 51 M Aliartistas YES
463 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0 M ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ YES
464 ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46 M   YES
465 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 0 F ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ YES
466 ΤΣΟΧΛΑ ΧΑΡΑ 34 F   YES
467 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46 M Run Forever YES
468 ΦΑΚΙΝΟΣ AΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 41 M 2Α ΜΑΛ YES
469 ΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΆΓΓΕΛΟΣ 23 M   YES
470 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53 M - YES
471 ΦΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 37 M   YES
472 ΦΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 47 M DSA YES
473 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 57 M   YES
474 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
475 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 0 M   YES
476 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 31 M Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
477 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0 M   YES
478 ΧΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
479 ΧΑΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 34 M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ YES
480 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 53 M ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ YES
481 ΧΑΤΖΗ ΕΛΑΧΕ 36 F Adidas runners athens YES
482 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 47 M   YES
483 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 46 F ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ YES
484 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 58 M   YES
485 ΧΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42 M   YES
486 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60 M Εσπερος Καλλιθέας YES
487 ΧΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 44 M Ευκλης YES
488 ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33 M   YES
489 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 39 M   YES
490 ΧΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
491 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 36 M Τρεχαντηρια Rs YES
492 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 41 M   YES
493 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 37 M   YES
494 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 40 F ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ YES
495 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ 59 M ΑΠΟΛΛΩΝ YES
496 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 38 M   YES
             
             
  Αγώνας 5Χλμ (5€)          
bib SURNAME ONOMA AGE GEN TEAM paid
850 AMPATZIDIS ALEXANDROS 36 M   YES
851 EKATERINI TERZI 55 F   YES
852 KOURTIS ANTONIS 45 M   YES
853 MANDALENAKIS EMANOUIL 0 M   YES
854 NIKOLAOU KOSTAS 37 M ΠΑΟ YES
855 POLYGENIS INGA 48 F   YES
856 RALLIAS EFSTRATIOS 0 M   YES
857 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38 M   YES
858 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΟΚΑΣ 31 M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
859 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 M   YES
860 ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0 F   YES
861 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 37 M   YES
862 ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 0 F   YES
863 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
864 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 M   YES
865 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 32 M   YES
866 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 40 M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
867 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 54 M   YES
868 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 27 F   YES
869 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 M   YES
870 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ` ΣΠΥΡΟΣ 19 M   YES
871 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΑΝΑΗ 36 F   YES
872 ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΤΑΤΙΔΟΥ 49 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
873 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 43 F   YES
874 ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 27 F   YES
875 ΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 49 M   YES
876 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΪΝΙΤΣΗ 27 F   YES
877 ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 37     YES
878 ΒΑΡΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 37 F   YES
879 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ -1 F   YES
880 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 22 F - YES
881 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 23 F   YES
882 ΒΕΛΕΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 42 F   YES
883 ΒΛΑΣΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 46 F   YES
884 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΙΖΑ 32 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
885 ΒΡΟΧΊΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 49 F ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ YES
886 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40 M   YES
887 ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0 F MARATHON GYM YES
888 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0 M   YES
889 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 M   YES
890 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 28 F   YES
891 ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37 M Αείμαχον Γλυφάδας YES
892 ΓΕΩΡΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 46 M   YES
893 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ 36 F   YES
894 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 39 F   YES
895 ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0 M ΤΟΥΛΑΣ ΤΕΑΜ YES
896 ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΕΦΗ 46 F BETTER   PEOPLE YES
897 ΓΙΟΥΝΑ ΡΑΧΗΛ 27 F   YES
898 ΓΙΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ 25 F   YES
899 ΓΚΕΤΛΙΧ ΜΑΡΤΙΝΟΣ 0 M   YES
900 ΓΚΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 30 M   YES
901 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0 F   YES
902 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 M   YES
903 ΓΚΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ 37 F ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ YES
904 ΓΟΝΑΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 52 M Ανεξάρτητος YES
905 ΓΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
906 ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΦΗ 49 F   YES
907 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 M ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ YES
908 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 M ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ YES
909 ΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 41 M   YES
910 ΔΑΒΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 40 F   YES
911 ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 M   YES
912 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 40 F   YES
913 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 47 F   YES
914 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 40 F   YES
915 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M ΔΡΙΣΚΟΣ (ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ) YES
916 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
917 ΔΙΠΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0 M   YES
918 ΔΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 23 M   YES
919 ΕΙΡΗΝΗ ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 47 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
920 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΥΡΙΩΤΗ 0 F   YES
921 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΗ 54 F   YES
922 ΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32 M BETTER   PEOPLE YES
923 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 39 F Α.Π.Σ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
924 ΖΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 51 F Fitness Club Διάπλαση YES
925 ΖΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 M   YES
926 ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 0 F   YES
927 ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25 M   YES
928 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ -1 F   YES
929 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 29 M   YES
930 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 47 M   YES
931 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15 M   YES
932 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 46 M   YES
933 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ 44 F   YES
934 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ 31 M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
935 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΗ 0 F   YES
936 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 53 M   YES
937 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΒΙΤΑ 0 F   YES
938 ΚΑΒΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ 43 F M.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ YES
939 ΚΑΖΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 57 F   YES
940 ΚΑΛΑΒΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 F   YES
941 ΚΑΛΙΘΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 60 M   YES
942 ΚΑΛΙΘΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 F   YES
943 ΚΑΛΛΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 52 F fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ YES
944 ΚΑΛΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 26 F   YES
945 ΚΑΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 39 F   YES
946 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 16 M   YES
947 ΚΑΝΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ -1 M   YES
948 ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 20 F   YES
949 ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 F   YES
950 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 33 M   YES
951 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 66 M   YES
952 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 0 F fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ YES
953 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M   YES
954 ΚΑΡΑΠΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 0 F   YES
955 ΚΑΡΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 31 F BETTER  PEOPLE YES
956 ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 45 M   YES
957 ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΥΠΑΤΙΑ 39 F   YES
958 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΗΝΑΣ 31 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
959 ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0 F   YES
960 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ 45 F   YES
961 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ 38 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
962 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M   YES
963 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΕΝΑ 0 F   YES
964 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M   YES
965 ΚΑΤΣΙΦΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 25 M   YES
966 ΚΑΥΚΑΡΙΣΙΟΣ ΠΑΝΟΣ 0 M   YES
967 ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 18 M ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ YES
968 ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 21 F ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ YES
969 ΚΑΨΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 45 M   YES
970 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 66 M Δρομείς παρκου Τρίτση YES
971 ΚΟΓΓΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 40 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
972 ΚΟΓΙΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 50 M   YES
973 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 M Γ.Σ ΝΊΚΗ ΒΥΡΩΝΑ YES
974 ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΙΝΑ 28 F   YES
975 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 40 M - YES
976 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΜΑΚΗΣ 53 M Υγεια και σπορ ερα σπορ YES
977 ΚΟΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 47 M   YES
978 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1 M Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ YES
979 ΚΟΝΟΥΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39 M   YES
980 ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 39 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
981 ΚΟΠΑΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 38 F pilabox YES
982 ΚΟΡΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ 65 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
983 ΚΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 F   YES
984 ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31 M OROPOS SPORT TEAM YES
985 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 26 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
986 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 51 M ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΔΑΥΓΗ ΑΡΤΑΣ YES
987 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 61 F   YES
988 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 62 M   YES
989 ΚΩΝΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0 F Νεάπολη Χαλκίδας YES
990 ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ 40 F   YES
991 ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΩ 37 F   YES
992 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 41 M   YES
993 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 F   YES
994 ΛΑΣΚΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 50 F corpus YES
995 ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 46 M BETTER  PEOPLE YES
996 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 41 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1126 ΛΕΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 22 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
997 ΛΕΛΕ ΒΑΣΩ 41 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
998 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 55 F   YES
999 ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 38 F   YES
1000 ΜΑΝΑΦΑ ΤΖΕΛΑ 0 F   YES
1001 ΜΑΝΑΦΑ ΡΟΥΛΑ 45 F   YES
1002 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 56 F   YES
1003 ΜΑΡΓΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 M   YES
1004 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
1005 ΜΑΡΙΖΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ 41 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
1006 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 25 M   YES
1007 ΜΑΡΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 0 F   YES
1008 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 M   YES
1009 ΜΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 M   YES
1010 ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΟΥ ΚΕΛΛΥ 0 F   YES
1011 ΜΕΛΙΞΕΤΙΑΝ ΝΟΡΑ 30 F   YES
1012 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 46 M   YES
1013 ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46 M   YES
1014 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 0 F   YES
1015 ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 0 M   YES
1016 ΜΙΣΟΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ -9 F   YES
1017 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 M   YES
1018 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 36 M   YES
1019 ΜΟΛΦΕΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0 F   YES
1020 ΜΟΝΙΟΥ ΧΑΡΑ 0 F   YES
1021 ΜΟΣΧΟΒΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0 F   YES
1022 ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 M BETTER  PEOPLE YES
1023 ΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 54 M   YES
1024 ΜΠΑΡΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0 F OROPOS SPORT TEAM YES
1025 ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 42 M   YES
1026 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 35 M Ανεξάρτητος YES
1027 ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31 M   YES
1028 ΜΠΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17 M   YES
1029 ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 17 F   YES
1030 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0 M   YES
1031 ΜΥΛΩΝΑ ΤΕΡΡΥ 39 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1032 ΜΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0 M   YES
1033 ΝΕΠΟΤΟΥ ΑΓΝΗ 25 F   YES
1034 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 0 F fitness club ΔΙΑΠΛΑΣΗ YES
1125 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 16 M   YES
1035 ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 M   YES
1036 ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35 M   YES
1037 ΝΤΕΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 33 F   YES
1038 ΝΤΟΜΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31 M   YES
1039 ΞΕΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 F   YES
1040 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0 M Νεάπολη Χαλκίδως YES
1041 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΗ 0 F   YES
1042 ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 50 M   YES
1043 ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40 M   YES
1044 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 26 M   YES
1045 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 0 F ΣΑΦΑΝΣ YES
1046 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 M   YES
1047 ΠΑΠΑ ΑΝΤΖΕΛΑ 37 F   YES
1048 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16 F   YES
1049 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 M Γ.Σ Βέλος Παλαιού Φαλήρου YES
1050 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΧΗΛ 0 F   YES
1051 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 M   YES
1052 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 25 F OutdoorGamesRunningTeam YES
1053 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 M   YES
1054 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 64 F ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ YES
1055 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 32 F ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ YES
1056 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -1 M   YES
1057 ΠΑΣΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 41 F BETTER   PEOPLE YES
1058 ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 59 M   YES
1059 ΠΑΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 M   YES
1060 ΠΕΤΣΑ ΆΝΝΑ 22 F   YES
1061 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΣΠΎΡΟΣ 41 M   YES
1062 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
1063 ΠΟΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 32 M   YES
1064 ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 27 M   YES
1065 ΠΡΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32 F ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ YES
1066 ΡΑΖΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 0 F   YES
1067 ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 54 F ΣΔΥΑ YES
1068 ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ 17 M   YES
1069 ΣΑΒΒΑΝΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 41 F   YES
1070 ΣΑΓΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 35 F   YES
1071 ΣΑΚΚΑ ΗΛΙΑΝΑ 0 F   YES
1072 ΣΑΚΚΑ ΓΩΓΩ 0 F   YES
1073 ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 58 M   YES
1074 ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 63 M   YES
1075 ΣΑΠΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 38 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1076 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
1077 ΣΙΑΡΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 M   YES
1078 ΣΙΑΡΑΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0 M   YES
1079 ΣΙΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45 M   YES
1080 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 35 M   YES
1081 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 22 M   YES
1082 ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40 M POLO YES
1083 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0 M   YES
1084 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 0 M ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ YES
1085 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 0 M chiosrunning YES
1086 ΣΠΥΡΟΥ ΒΙΚΥ 50 F Υγεια και σπορ ερα σπορ YES
1087 ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 61 M ΑΓΟΠ ΜΥΡΤΑΛΗ YES
1124 ΣΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17 M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
1088 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 34 M   YES
1089 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 34 F   YES
1090 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 47 M   YES
1091 ΣΤΡΑΒΟΣΚΟΥΦΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 40 M - YES
1092 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 36 M   YES
1093 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 50 F   YES
1094 ΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0 F   YES
1095 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 50 F   YES
1096 ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36 M   YES
1097 ΤΖΑΦΕΡΑΙ ΕΡΜΟΝΕΛΑ 0 F aplos politis YES
1098 ΤΟΔΩΡΗ-ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0 F   YES
1099 ΤΟΚΑ ΛΙΑΝΑ 0 F   YES
1100 ΤΡΑΝΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ -1 F   YES
1101 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 M Aliartistas YES
1102 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 65 F   YES
1103 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0 F Γ.Σ. Νεάπολη Χαλκίδας YES
1104 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 40 F   YES
1105 ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 M   YES
1106 ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 41 M   YES
1107 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 M Γ.Σ Βέλος Παλαιού Φαλήρου YES
1108 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 52 M   YES
1110 ΦΛΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 35 M   YES
1111 ΦΡΑΓΚΙΑ ΟΛΓΑ 0 F   YES
1112 ΦΥΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 33 F   YES
1113 ΦΩΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 40 F   YES
1114 ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51 M   YES
1115 ΧΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 M   YES
1116 ΧΑΡΙΤΟΥ ΠΕΝΝΗ 42 F   YES
1117 ΧΑΡΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 17 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ YES
1118 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 33 F   YES
1119 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 M   YES
1120 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 46 M   YES
1121 ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 47 F ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ YES
1122 ΧΑΧΑΜΗ ΧΡΥΣΑ 32 F   YES
1123 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 38 M   YES
             
             
  Αγώνας 1Χλμ - Για παιδιά δημοτικού ή γυμνασίου (Δωρεάν)  
bib SURNAME ONOMA AGE GEN TEAM paid
600 MANDALENAKI KATERINA 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
601 TSAROUCHAS NIKOLAOS-AGGELOS 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
602 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
603 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
604 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
605 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΕΡΟΥΤΗ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
606 ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
607 ΑΓΙΟΚΥΡΙΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
608 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
609 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
610 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 M   ΔΩΡΕΑΝ
611 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
612 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΙΔΕΡΗ 10 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ ΔΩΡΕΑΝ
613 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΙΡΤΑ 8 M Δημοτικό Σχολείο Αυλώνα ΔΩΡΕΑΝ
614 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
615 ΑΝΑΝΩΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
616 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΚΟΥ 14 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ ΔΩΡΕΑΝ
617 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
618 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
619 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
620 ΑΣΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
621 ΑΣΤΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
622 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΟΚΚΑΚΗΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
623 ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΛΥΔΙΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
624 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
625 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 M   ΔΩΡΕΑΝ
626 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΖΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
627 ΒΛΑΧΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
628 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
629 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
630 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
631 ΒΡΑΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
632 ΒΡΥΣΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12 F   ΔΩΡΕΑΝ
633 ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
634 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
635 ΓΑΛΩΝΗ ΛΥΔΙΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
636 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5 M   ΔΩΡΕΑΝ
637 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
638 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
639 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7 M Δημοτικό συκαμινου ΔΩΡΕΑΝ
640 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8 M Δημοτικό συκαμινου ΔΩΡΕΑΝ
641 ΓΚΙΟΛΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
642 ΓΚΡΙΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
643 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9 M ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΔΩΡΕΑΝ
644 ΔΕΜΕΡΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
645 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΤΟΥ 11 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ ΔΩΡΕΑΝ
646 ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12 F   ΔΩΡΕΑΝ
647 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 11 M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ ΔΩΡΕΑΝ
648 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 14 M ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ ΔΩΡΕΑΝ
649 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
650 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
651 ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 14 M ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΩΡΕΑΝ
652 ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 14 M ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΩΡΕΑΝ
653 ΕΛΕΝΗ ΡΟΚΚΑΚΗ 5 F   ΔΩΡΕΑΝ
654 ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΓΓΑΝΑ 12 F   ΔΩΡΕΑΝ
655 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14 M   ΔΩΡΕΑΝ
656 ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 M ATALANTI ΔΩΡΕΑΝ
657 ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
658 ΖΗΓΟΥΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 5 F Ανεξαρτητη ΔΩΡΕΑΝ
659 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
660 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
661 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
662 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
663 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
664 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13 M   ΔΩΡΕΑΝ
665 ΚΑΛΛΗ ΛΥΔΙΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
666 ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
667 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 14 M   ΔΩΡΕΑΝ
668 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
669 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 5 F   ΔΩΡΕΑΝ
670 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
671 ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 13 M   ΔΩΡΕΑΝ
672 ΚΑΛΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
673 ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 15 F   ΔΩΡΕΑΝ
674 ΚΑΝΝΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 14 M   ΔΩΡΕΑΝ
675 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 3 F   ΔΩΡΕΑΝ
676 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 5 F   ΔΩΡΕΑΝ
677 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
678 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 10 M oropos combact sports ΔΩΡΕΑΝ
679 ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 10 F oropos combact sports ΔΩΡΕΑΝ
680 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
681 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
682 ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
683 ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
684 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11 M Argos Track + Field Academy ΔΩΡΕΑΝ
685 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9 M Argos Track + Field Academy ΔΩΡΕΑΝ
686 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
687 ΚΑΨΙΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ 13 F   ΔΩΡΕΑΝ
688 ΚΑΨΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
689 ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
690 ΚΟΝΟΥΚΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
691 ΚΟΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13 M   ΔΩΡΕΑΝ
692 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
693 ΚΟΤΣΙΡΑ ΜΑΡΙΑ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
694 ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΈΚΤΟΡΑΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
695 ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
696 ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΩΝΑΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
697 ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗ ΖΩΗ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
698 ΚΟΥΜΠΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
699 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 11 M Γ.Α.Σ. ΩΡΩΠΙΩΝ ΔΩΡΕΑΝ
700 ΚΟΥΡΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
701 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΣ ΗΛΙΑΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
702 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
703 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
704 ΛΑΔΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
705 ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12 M BETTER PEOPLE ΔΩΡΕΑΝ
706 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
707 ΛΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -1 M Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ ΔΩΡΕΑΝ
708 ΛΥΔΙΑ ΣΤΑΛΛΙΔΗ 14 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ ΔΩΡΕΑΝ
709 ΛΥΔΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ 14 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ ΔΩΡΕΑΝ
710 ΜΑΖΗ ΑΝΝΑ 8 F Κ.Ε.Δ.Ω ΔΩΡΕΑΝ
711 ΜΑΖΗ ΧΡΥΣΗ 9 F Κ.Ε.Δ.Ω ΔΩΡΕΑΝ
712 ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
713 ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -1 M   ΔΩΡΕΑΝ
714 ΜΑΜΑ ΕΛΕΝΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
715 ΜΑΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ -ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 13 M   ΔΩΡΕΑΝ
716 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
717 ΜΑΡΓΕΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 4 M   ΔΩΡΕΑΝ
718 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΝΡΟΜΑΝ ΜΑΡΤΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
719 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
720 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
721 ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7 F 1o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ & ΣΚ.ΩΡΩΠΟΥ ΔΩΡΕΑΝ
722 ΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 11 F Γ.Σ. ΩΡΩΠΟΥ ΔΩΡΕΑΝ
723 ΜΕΡΜΙΝΓΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
724 ΜΕΧΤΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
725 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 12 F   ΔΩΡΕΑΝ
726 ΜΟΝΑΣΤΗΡΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
727 ΜΟΝΑΣΤΗΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
728 ΜΠΑΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 12 F ΣΑΦΑΝΣ ΔΩΡΕΑΝ
729 ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
730 ΜΠΕΡΤΟΛΗ ΠΗΓΗ 6 M Κ.Ε.Δ.Ω ΔΩΡΕΑΝ
731 ΜΠΕΡΤΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 9 F Κ.Ε.Δ.Ω ΔΩΡΕΑΝ
732 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10 M Κ.Ε.Δ.Ω ΔΩΡΕΑΝ
733 ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
734 ΜΠΟΥΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
735 ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
736 ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗ ΜΑΡΘΑ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
737 ΜΠΟΥΓΙΑΤΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
738 ΜΠΟΥΚΗ ΑΛΙΚΗ 14 F ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΔΩΡΕΑΝ
739 ΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 M ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΔΩΡΕΑΝ
740 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
741 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
742 ΜΩΛΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4 F - ΔΩΡΕΑΝ
743 ΜΩΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 M - ΔΩΡΕΑΝ
744 ΜΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
745 ΜΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
746 ΜΩΡΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
747 ΝΑΚΟ ΑΓΓΕΛΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
748 ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
749 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
750 ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
751 ΝΤΑΟΥΕΡ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
752 ΝΤΑΟΥΕΡ ΑΓΓΕΛΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
753 ΝΤΙΚΕΡ ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5 M   ΔΩΡΕΑΝ
754 ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
755 ΟΣΜΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
756 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
757 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
758 ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 11 M Κ.Ε.Δ.Ω ΔΩΡΕΑΝ
759 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
760 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
761 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
762 ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΦΑΝΙΑ ΖΩΗ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
763 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
764 ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
765 ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
766 ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
767 ΠΕΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
768 ΠΕΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
769 ΠΗΓΗ ΓΟΝΑΤΑ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
770 ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 13 F   ΔΩΡΕΑΝ
771 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
772 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
773 ΠΟΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
774 ΠΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
775 ΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
776 ΠΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
777 ΠΟΥΛΙΚΑΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5 M   ΔΩΡΕΑΝ
778 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14 M   ΔΩΡΕΑΝ
779 ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12 M   ΔΩΡΕΑΝ
780 ΡΑΠΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
781 ΡΗΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 11 M ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΩΡΕΑΝ
782 ΡΙΣΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
783 ΡΙΣΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
784 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
785 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
786 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 16 F   ΔΩΡΕΑΝ
787 ΣΙΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
788 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11 M   ΔΩΡΕΑΝ
789 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ
790 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
791 ΣΤΟΥΡΑΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑΝΑ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
792 ΣΤΡΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
793 ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
794 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 10 M ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΔΩΡΕΑΝ
795 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 14 M   ΔΩΡΕΑΝ
796 ΤΑΚΑΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
797 ΤΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
798 ΤΑΣΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
799 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 3 F   ΔΩΡΕΑΝ
800 ΤΟΓΙΑΣ ΠΑΡΙΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
801 ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
802 ΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9 F   ΔΩΡΕΑΝ
803 ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
804 ΤΟΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 M   ΔΩΡΕΑΝ
805 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 8 F   ΔΩΡΕΑΝ
806 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΔΑΝΑΗ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
807 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
808 ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΓΝΩΣΤΗΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
809 ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
810 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 10 F Αταλάντη ΔΩΡΕΑΝ
811 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13 F Αταλάντη ΔΩΡΕΑΝ
812 ΤΣΑΡΑΜΠΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 11 F ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ALTER LIFE ΔΩΡΕΑΝ
813 ΤΣΙΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 12 F   ΔΩΡΕΑΝ
814 ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 12 F   ΔΩΡΕΑΝ
815 ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
816 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
817 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΓΙΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
818 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
819 ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
820 ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
821 ΧΑΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 14 F   ΔΩΡΕΑΝ
822 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
823 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13 F   ΔΩΡΕΑΝ
824 ΧΑΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
825 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 M   ΔΩΡΕΑΝ
826 ΧΑΣΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ 6 F   ΔΩΡΕΑΝ
827 ΧΑΣΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
828 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 10 F   ΔΩΡΕΑΝ
829 ΧΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0 F   ΔΩΡΕΑΝ
830 ΧΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8 M   ΔΩΡΕΑΝ
831 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΠΑΤΑΤΖΗΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
             
             
             
  Αγώνας 1Χλμ - Για ΑμεΑ (Δωρεάν)        
bib SURNAME ONOMA AGE GEN TEAM paid
832 GIANNAKOPOULOU KONSTANTINA 42 F oropos combact sports ΔΩΡΕΑΝ
833 ΑΝΕΣΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 7 F   ΔΩΡΕΑΝ
834 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13 M   ΔΩΡΕΑΝ
835 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 M Αυλωνα ΔΩΡΕΑΝ
836 ΒΑΣΩ ΚΑΤΣΟΥΔΗ 27 F ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ ΔΩΡΕΑΝ
837 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7 M Δρομείς παρκου Τρίτση ΔΩΡΕΑΝ
838 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7 M Δρομείς παρκου Τρίτση ΔΩΡΕΑΝ
839 ΛΙΒΕΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 7 M   ΔΩΡΕΑΝ
840 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
841 ΜΟΥΡΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -1 M ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ ΔΩΡΕΑΝ
842 ΜΟΥΡΤΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 0 F ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ ΔΩΡΕΑΝ
843 ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42 M   ΔΩΡΕΑΝ
844 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
845 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11 M ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΔΩΡΕΑΝ
846 ΤΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6 M   ΔΩΡΕΑΝ
847 ΤΖΑΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11 F   ΔΩΡΕΑΝ
848 ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9 M   ΔΩΡΕΑΝ
849 ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12 M   ΔΩΡΕΑΝ
             
             
             
  Αγώνας 10Χλμ (5€)          
bib SURNAME ONOMA AGE GEN TEAM paid
1396 AICHER STEPHANIE 0 F   YES
1395 EMMANOUIL MARIA 33 F   YES
1394 LIAPIS NIKOLAOS 34 M   YES
1393 SAKKAS ILIAS 0 M   YES
1392 VERRIJP JEROEN 0 M   YES
1391 VYGANTAITE EGLE 43 F   YES
1390 ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 M   YES
1389 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 M   YES
1388 ΑΜΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 43 M   YES
1387 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 45 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1386 ΑΜΟΥΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 37 M   YES
1385 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 23 M   YES
1384 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 41 F FITNESS CLUB ΔΙΑΠΛΑΣΗ YES
1383 ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 0 M   YES
1382 ΒΑΣΙΛΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35 M   YES
1381 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 45 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ YES
1380 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
1379 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 44 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1378 ΒΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39 M ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ YES
1377 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45 M MARATHON GYM YES
1376 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 47 M MARATHON GYM YES
1375 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 40 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
1374 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 31 M Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ YES
1373 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 M   YES
1372 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 45 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1371 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 61 M ΣΔΥΑ YES
1370 ΓΙΓΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40 M ανεξάρτιτος YES
1369 ΓΚΑΜΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 24 F   YES
1368 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 40 F RUNNER STORE YES
1367 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -19 M ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ YES
1366 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 0 M   YES
1365 ΔΗΜΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 32 M VICTUS Running Team YES
1364 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 F Family team YES
1363 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 0 F Aliartistas YES
1362 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 67 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ YES
1361 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 40 F   YES
1360 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 32 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ YES
1359 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 37 M Ανεξαρτητος YES
1358 ΖΗΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 34 F   YES
1357 ΖΙΑΙ ΕΣΤΕΛΑ -27 F   YES
1356 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 43 M Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ YES
1355 ΚΑΝΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 F   YES
1354 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
1353 ΚΑΡΕΓΛΗΣ ΘΕΜΗΣ 0 M   YES
1352 ΚΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40 M   YES
1351 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 56 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1350 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M BETTER  PEOPLE YES
1349 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 M   YES
1348 ΚΟΚΟΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 49 M MARATHON GYM YES
1347 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 47 M   YES
1346 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 15 M   YES
1345 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 41 M   YES
1344 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37 M   YES
1343 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 58 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1342 ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28 M   YES
1341 ΚΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 34 F   YES
1340 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 48 M ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ YES
1339 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 32 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ YES
1338 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 M ΣΑΦΑΝΣ YES
1337 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 64 M ΣΑΦΑΝΣ YES
1336 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 54 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1335 ΛΕΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 39 M   YES
1334 ΛΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40 M   YES
1333 ΜΑΓΓΟΓΙΑ ΟΛΓΑ 0 F Aliartistas YES
1332 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0 M   YES
1331 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ 46 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1330 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 42 F   YES
1329 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25 M MARATHON GYM RUNNING TEAM YES
1328 ΜΑΝΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38 M   YES
1327 ΜΑΝΙΩΤΟΥ ΒΑΛΙΑ 0 F   YES
1326 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 55 F sky women running team YES
1325 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1324 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 46 M SNAILS TEAM YES
1323 ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45 M ΣΔΥΠ YES
10 ΜΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29 M AO ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ YES
1322 ΜΗΛΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 31 M Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1321 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 67 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1320 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0 F   YES
1319 ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ 0 M Α..Σ Τριαθλον Χαλκίδα/Triathlon Chalkída team YES
1318 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 33 F Ατομικο YES
1317 ΜΠΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 F   YES
1316 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0 M   YES
1315 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 M Ανεξάρτητος YES
1314 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 36 M   YES
1313 ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35 M   YES
1312 ΜΠΟΛΩΤΗ ΛΙΛΑ 40 F BETTER  PEOPLE YES
1311 ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ YES
1310 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 37 M   YES
1309 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΓΓΑΔΑΣ 27 M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ AFTERLIFE ΑΥΛΩΝΑ YES
1308 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ YES
1307 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 0 M   YES
1306 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΗΣ 61 M ΣΔΥΑ YES
1305 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1 M   YES
1304 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50 M ΣΑΦΑΝΣ YES
1303 ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 36 M Free YES
1302 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 M Lonely wolf YES
1301 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 44 M ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ YES
1300 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 0 F Ανεξάρτητη YES
1299 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0 M Ανεξαρτητος YES
1298 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 0 M   YES
1297 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 62 F   YES
1296 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0 F RUSSOS RUNNING TEAM YES
1295 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 44 M Nokia YES
1294 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 47 M ΙΔΙΩΤΗΣ YES
1293 ΠΕΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 42 M   YES
1292 ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 47 M   YES
1291 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ 46 F   YES
1290 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 51 M ΣΔΥΑ YES
1289 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 25 M   YES
1288 ΡΑΛΛΙΟΣ ΧΑΡΗΣ 41 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1287 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 36 M   YES
1286 ΣΑΣΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 49 M - YES
1285 ΣΚΑΘΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
1284 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44 M ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ YES
1283 ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 43 M - YES
1282 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 39 M ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ YES
1281 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ 0 F   YES
1280 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 M   YES
1279 ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57 M   YES
1278 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 61 M   YES
1277 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 42 M Ποδηλατες Γαλατσιου YES
1276 ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ 30 F   YES
1275 ΤΣΙΦΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 0 F   YES
1109 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 M   YES
1274 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 63 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1273 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 0 M ANΕΞΑΡΤΗΤΟΣ YES
1272 ΤΣΩΚΟΣ ΣΑΚΗΣ 0 M   YES
1271 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 66 F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1270 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 44 F   YES
1269 ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 50 F --- YES
1268 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M ΣΑΦΑΝΣ YES
1267 ΦΕΤΟΚΑΚΗ ΤΖΕΝΗ 38 F   YES
1266 ΦΚΙΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30 M   YES
1265 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 48 M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ YES
1264 ΧΑΛΑ ΣΟΦΙΆ 24 F   YES
1263 ΧΑΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -1 F   YES
1262 ΧΑΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ 32 F   YES
1261 ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 M   YES
1260 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 0 F   YES
1259 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 46 M   YES
1258 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 M Ανεξαρτητος YES

 

 


 

 

 

Η παραλαβή του υλικού θα γίνει από τη γραμματεία του αγώνα το Σάββατο 28 Οκτωβρίου 16.00-20.00 στη Δημοτική Κοινότητα Σκάλας Ωρωπού, Γ.Δροσίνη 15 (δίπλα στο ΚΕΠ) και την Κυριακή 29 Οκτωβρίου από τις 7.00 και μέχρι 30 λεπτά πριν την έναρξη κάθε αγωνίσματος στο σημείο εκκίνησης. Να έχετε μαζί την ταυτότητα σας και την απόδειξη πληρωμής. Για τα παιδιά είναι απαραίτητη η συνοδεία γονέα/κηδεμόνα.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! Την Κυριακή αλλάζει η ώρα. Πάμε τα ρολόγια 1 ώρα πίσω και κερδίζουμε 1 ώρα ύπνο για να είμαστε πιο ξεκούραστοι για τον αγώνα.

 

Πρόγραμμα Κυριακής 29 Οκτωβρίου 2017:

7:00 π.μ. – 9:00 π.μ. : Λειτουργία Γραμματείας

9:00 π.μ. : Εκκίνηση Αγώνα Ημιμαραθώνιου Δρόμου

9:15 π.μ. : Εκκίνηση Αγώνα 10χλμ.

9:15 π.μ. : Εκκίνηση Αγώνα 5χλμ.

9:20 π.μ. : Εκκίνηση Αγώνα 1χλμ. για παιδιά Δημοτικού – Γυμνασίου

9:22π.μ. : Εκκίνηση Αγώνα 1χλμ. για ΑμεΑ

12:00 μ.μ. : Απονομές

 

 

Δωρεάν Μεταφορά Αθλητών – Εθελοντών

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, όσοι ενδιαφέρεστε για μεταφορά από Αθήνα προς Ωρωπό και επιστροφή, θα χρειαστεί να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με το Γραφείο της Κ.Ε.Δ.Ω. ( Τηλ: 22950 – 32190, ώρες 09.00 – 14.00 ) ή τη Δημοτική Κοινότητα Σκάλας Ωρωπού ( Τηλ: 22950 – 31309, ώρες 16.00 - 19.00 τις καθημερινές και 10.00-13.00 & 16.00-19.00 τα Σαββατοκύριακα ) για να δηλώσετε την επιθυμία σας για μεταφορά.

Τα λεωφορεία θα αναχωρήσουν, την Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2017 & ώρα 07.00, από το Πεδίον του Άρεως.  Παρακαλούμε για την έγκαιρη προσέλευσή σας, ώστε να μην παρακωλυθεί η διεξαγωγή του αγώνα.

 

 

0
0
0
s2smodern


 Γενικοί Όροι:

• Στον αγώνα Ημιμαραθώνιου Δρόμου μπορούν να συμμετάσχουν άτομα άνω των 18 ετών (γεννημένοι τουλάχιστον το 2000) ικανά να συμμετάσχουν στον αγώνα.

• Στον Αγώνα Δρόμου 10 χλμ. μπορούν να συμμετάσχουν άτομα άνω των 16 ετών (γεννημένοι τουλάχιστον το 2002) ικανά να συμμετάσχουν στον αγώνα.

• Στον Αγώνα Δρόμου 5 χλμ. μπορούν να συμμετάσχουν άτομα άνω των 16 ετών (γεννημένοι τουλάχιστον το 2002) ικανά να συμμετάσχουν στον αγώνα.

• Στον Αγώνα Παιδιών 1000μ μπορούν να συμμετάσχουν παιδιά δημοτικού και γυμνασίου ηλικίας από 6 έως και 15 ετών (γεννημένα τα έτη 2012 έως 2003) ικανά να συμμετάσχουν στον αγώνα.

• Στην περίπτωση συμμετοχής στον Αγώνα Παιδιών 1000μ καθώς και συμμετοχής ανηλίκων στους Αγώνες Δρόμου 5 χλμ. & 10 χλμ. η αίτηση συμμετοχής υποβάλλεται από τον ασκούντα τη γονική μέριμνα και επιμέλεια γονέα. Με την υποβολή της αντίστοιχης αίτησης συμμετοχής θεωρείται ότι έχει δοθεί συναίνεση του γονέα για τη συμμετοχή του τέκνου στον Αγώνα.

• Οι συμμετέχοντες στη διοργάνωση Oropos SeaSide Race γνωρίζουν και αντιλαμβάνονται πλήρως τους κινδύνους που εμπεριέχει η συμμετοχή τους στη διοργάνωση, όσον αφορά σε πιθανές ζημιές ή βλάβη στην υγεία τους.

• Κάθε δρομέας συμμετέχει στη διοργάνωση με δική του ελεύθερη βούληση.

• Κάθε δρομέας συμμετέχει στη διοργάνωση με δική του ευθύνη και φέρει την πλήρη ευθύνη της συμμετοχής του όσον αφορά στη φυσική του κατάσταση και την ικανότητά του να συμμετάσχει.

• Η ΚΕΔΩ και η Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα δεν φέρουν καμία ευθύνη σε περίπτωση τραυματισμού, ζημίας ή άλλου είδους βλάβης που μπορεί να υποστεί ο συμμετέχων στη διοργάνωση ή θεατής αυτής.

• Στους αγώνες της διοργάνωσης «Oropos SeaSide Race» μπορούν να συμμετάσχουν μόνο εγκύρως και εγκαίρως εγγεγραμμένοι δρομείς.

• Οι συμμετέχοντες δρομείς οφείλουν να φέρουν τον αριθμό συμμετοχής τους, που τους έχει δοθεί από την Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα, στο μπροστινό μέρος του θώρακά τους. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση είναι ενδεχόμενο να αποκλειστούν από τον αγώνα.

• Όλοι οι συμμετέχοντες οφείλουν να σέβονται και να τηρούν τους κανονισμούς του αγώνα πριν, καθ’όλη τη διάρκεια διεξαγωγής του και μετά.

• Ο «Oropos SeaSide Race» πραγματοποιείται την ήμερα που έχει οριστεί ως ημέρα διεξαγωγής του, ανεξαρτήτως καιρικών συνθηκών. Μόνο σε περίπτωση εξαιρετικών συνθηκών ή άλλου γεγονότος ανωτέρας βίας έχουν το δικαίωμα η ΚΕΔΩ και η Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα να αποφασίσουν την αναβολή εκκίνησης ή την ακύρωση του αγώνα ανάλογα με τις επικρατούσες συνθήκες. Σε μια τέτοια περίπτωση, η συνδρομή συμμετοχής στον αγώνα δεν επιστρέφεται στους εγγεγραμμένους δρομείς.

• Η ΚΕΔΩ και η Οργανωτική Επιτροπή της διοργάνωσης διατηρούν το δικαίωμα αλλαγής του προγράμματος του αγώνα, των όρων και κανονισμών συμμετοχής και διεξαγωγής του αγώνα χωρίς πρότερη ειδοποίηση, με ανάρτηση στην επίσημη ιστοσελίδα του αγώνα www.oroposseasiderace.gr.

• Τα προσωπικά στοιχεία που δηλώνονται από τον συμμετέχοντα κατά την υποβολή της δήλωσης συμμετοχής είναι απολύτως αληθή. Σε περίπτωση που η αίτηση/δήλωση συμμετοχής υποβάλλεται από τρίτο πρόσωπο, θεωρείται ότι ο συμμετέχων συμφωνεί για τη διάθεση των προσωπικών του δεδομένων προς την ΚΕΔΩ και την Οργανωτική Επιτροπή του Αγώνα μέσω του τρίτου προσώπου.

• Οι συμμετέχοντες αποδέχονται ότι τα προσωπικά δεδομένα τους παρέχονται σε τρίτους για σκοπούς χρονομέτρησης, σύνταξης καταλόγου αποτελεσμάτων, καθώς και δημοσίευσης αυτών στο διαδίκτυο. Τα δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα του συμμετέχοντος, που παρέχονται στο πλαίσιο της διαδικασίας αίτησης συμμετοχής, θα αποθηκεύονται και θα χρησιμοποιούνται για σκοπούς που συνδέονται αποκλειστικά και μόνο με τη διεκπεραίωση του αγώνα. Με την αίτηση συμμετοχής ο συμμετέχων συμφωνεί ότι τα δεδομένα του τυγχάνουν επεξεργασίας για τους σκοπούς της διεξαγωγής του αγώνα, σύμφωνα με τις προδιαγραφές της IAAF & της AIMS. Οποιαδήποτε άλλη επεξεργασία δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα του συμμετέχοντος, γίνεται μόνο κατόπιν συναίνεσης του υποκειμένου των δεδομένων για τον εκάστοτε δηλούμενο συγκεκριμένο σκοπό.

• Οι συμμετέχοντες στη διοργάνωση συναινούν στη χρήση της εικόνας τους που λαμβάνεται κατά τη διάρκεια του αγώνα από τους διοργανωτές, χορηγούς ή άλλους συνεργάτες της διοργάνωσης για σκοπούς δημοσιότητας και μελλοντικής προβολής αυτής, χωρίς κανένα δικαίωμα σε ολική ή μερική αποζημίωση για το λόγο αυτό.

• Οι συμμετέχοντες στη διοργάνωση συναινούν στη φωτογράφησή τους κατά την ημέρα και τις ώρες διεξαγωγής του αγώνα από φωτογράφους της διοργάνωσης και το Επίσημο Φωτογραφικό Πρακτορείο της διοργάνωσης, καθώς και στη λήψη της εικόνας τους κατά τη βιντεοσκόπηση, μαγνητοσκόπηση, ή άλλης μορφής οπτικής καταγραφής του γεγονότος. Οι συμμετέχοντες στη διοργάνωση συμφωνούν με τη χρήση των λήψεων αυτών και την αναπαραγωγή τους σε συνδυασμό με το ονοματεπώνυμό τους. Τα σχετικά εμπορικά δικαιώματα από τα παραπάνω ανήκουν αποκλειστικά στην ΚΕΔΩ και οι συμμετέχοντες δεν έχουν κανένα δικαίωμα ιδιοκτησίας επί των παραπάνω φωτογραφικών ή άλλων λήψεων, ούτε δικαίωμα σε ολική ή μερική αποζημίωση για το λόγο αυτό.
 

• Οι φωτογραφίες και τα βίντεο των συμμετεχόντων αναρτώνται στην ιστοσελίδα του Επίσημου Φωτογραφικού Πρακτορείου του αγώνα, είναι ορατές από τον οποιοδήποτε ενδιαφερόμενο και παραμένουν ως τέτοιες χωρίς χρονικό περιορισμό με βάση τις συμβατικές υποχρεώσεις της ΚΕΔΩ. Σε κάθε περίπτωση ο συμμετέχων δύναται να επικοινωνήσει με τους Διοργανωτές για θέματα που σχετίζονται με την περιγραφόμενη στην παρούσα παράγραφο επεξεργασία.

Συναινώ στη χρήση του προσωπικού μου email για την αποστολή ενημερωτικών newsletters από τη Διοργάνωση αναφορικά με τη διεξαγωγή του Αγώνα, το πρόγραμμα, της οδηγίες παραλαβής του πακέτου συμμετοχής  και άλλες χρήσιμες πληροφορίες της διοργάνωσης.

 

 Όροι Εγγραφής:

• Η ΚΕΔΩ και η Οργανωτική Επιτροπή της διοργάνωσης «Oropos Seaside Race» έχουν το δικαίωμα να αναστείλουν ή να κλείσουν τις εγγραφές χωρίς πρότερη ενημέρωση.

• Η εγγραφή σε έναν από τους αγώνες της διοργάνωσης «Oropos Seaside Race» είναι δυνατή μόνο μέσω της online πλατφόρμας εγγραφών που υπάρχει διαθέσιμη στην ιστοσελίδα της διοργάνωσης ή με άλλους τρόπους που θα υποδειχθούν από την Οργανωτική Επιτροπή.

• Η εγγραφή είναι έγκυρη μόνο με την προϋπόθεση ότι έχει γίνει και η σχετική καταβολή της συνδρομής συμμετοχής, όπως αυτή έχει προσδιοριστεί την ημέρα της εγγραφής και το σχετικό ποσό έχει πιστωθεί στους λογαριασμούς των διοργανωτών.

• Εγγραφές στη διοργάνωση «Oropos Seaside Race», για τις οποίες δεν έχει πραγματοποιηθεί πλήρης καταβολή της συνδρομής συμμετοχής εντός δύο (2) εργάσιμων ημερών από την υποβολή της αίτησης συμμετοχής ή δεν έχει ακολουθηθεί η διαδικασία, όπως ακριβώς αναφέρεται στις οδηγίες που έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της διοργάνωσης, ακυρώνονται χωρίς πρότερη ενημέρωση.

• Απαγορεύεται η πραγματοποίηση περισσοτέρων της μιας εγγραφής στον ίδιο αγώνα από τον ίδιο συμμετέχοντα. Μη έγκυρες εγγραφές, οι οποίες για οποιοδήποτε λόγο δεν ακολουθούν τους κανονισμούς της διοργάνωσης, ακυρώνονται χωρίς πρότερη ενημέρωση.

• Αλλαγές επί επιβεβαιωμένων εγγραφών (αντικατάσταση δρομέα, αλλαγή αγώνα) δεν είναι δυνατές σε καμία περίπτωση μετά το κλείσιμο της περιόδου εγγραφών για κάθε έναν αγώνα δρόμου της διοργάνωσης χωριστά, ή μετά από συγκεκριμένη ημερομηνία που θα ανακοινώσει η Οργανωτική Επιτροπή.

• Ακυρώσεις επιβεβαιωμένων εγγραφών δεν είναι δυνατές

• Μετά την επιβεβαίωση της εγγραφής δεν είναι δυνατή καμία αλλαγή στο επιλεγέν μέγεθος t-shirt εκ μέρους του δρομέα

 

 Όροι Παραλαβής Αριθμού Συμμετοχής:

• Οι αριθμοί συμμετοχής παραλαμβάνονται αυτοπροσώπως από τους εγγεγραμμένους δρομείς αποκλειστικά και μόνο από τα σημεία που έχουν ανακοινωθεί από την Οργανωτική Επιτροπή τις ημέρες και ώρες λειτουργίας τους, με την επίδειξη ταυτότητας ή άλλου νόμιμου εγγράφου ταυτοποίησης (π.χ. διαβατήριο, άδεια οδήγησης). Ο εγγεγραμμένος δρομέας μπορεί να εξουσιοδοτήσει άλλο άτομο να παραλάβει τον προσωπικό αριθμό συμμετοχής του από τα σημεία αυτά, είτε με εξουσιοδότηση που θα φέρει βεβαίωση γνήσιου υπογραφής είτε με απλή εξουσιοδότηση, με δική του ευθύνη και εφόσον ο εκπρόσωπός του/της φέρει μαζί του την ταυτότητα ή άλλο νόμιμο έγγραφο ταυτοποίησης (π.χ. διαβατήριο, άδεια οδήγησης) του εγγεγραμμένου δρομέα ή επιδείξει το προωθημένο μήνυμα της διοργάνωσης με ηλεκτρονική συσκευή (smart phone, κ.α)

• Για την παραλαβή του αριθμού συμμετοχής εγγεγραμμένου δρομέα απαιτείται, η επίδειξη ταυτότητας ή άλλου νόμιμου εγγράφου ταυτοποίησης (π.χ. διαβατήριο, άδεια οδήγησης) ή η προσκόμιση του ηλεκτρονικού μηνύματος επιβεβαίωσης συμμετοχής στο οποίο αναγράφεται σαφώς ο αριθμός συμμετοχής του συμμετέχοντα.

• Αντικατάσταση δρομέων και/ή αλλαγή του αγώνα που έχει επιλέξει ο εκάστοτε συμμετέχων δεν είναι δυνατές σε καμία περίπτωση κατά την παραλαβή των αριθμών συμμετοχής στα σημεία που έχουν ανακοινωθεί. Στα σημεία αυτά είναι δυνατή μόνο η επικαιροποίηση των στοιχείων του ήδη εγγεγραμμένου δρομέα και διόρθωση επιμέρους προσωπικών του στοιχείων.

• Αριθμοί συμμετοχής και/ή υλικό που περιλαμβάνεται στο πακέτο συμμετοχής του αγώνα δεν αποστέλλονται σε καμία περίπτωση ταχυδρομικώς ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο στους δικαιούχους, πριν, κατά τη διάρκεια ή και μετά τις ημέρες και ώρες παράδοσης υλικού αγώνα (bibnumber, chip,etc).

• Αριθμοί Συμμετοχής και/ή υλικό που δεν παρελήφθησαν αρμοδίως τις ημέρες και ώρες παράδοσης υλικού αγώνα (bibnumber, chip,etc) που ανακοινώθηκαν από την Οργανωτική Επιτροπή δε δύναται να παραληφθούν σε καμία περίπτωση μεταγενέστερα.

 

Όροι Συμμετοχής την Hμέρα του Αγώνα:

• Οι συμμετέχοντες οφείλουν να ακολουθούν πιστά τις οδηγίες των διοργανωτών, των εθελοντών και του προσωπικού της διοργάνωσης, συμπεριλαμβανομένων και των κλήσεων να εγκαταλείψουν τη διαδρομή και να διακόψουν τον αγώνα.

• Οποιαδήποτε παράβαση ή μη τήρηση των κανονισμών του αγώνα, του ΣΕΓΑΣ αλλά και των διεθνών κανονισμών της AIMS και της IAAF έχει ως αποτέλεσμα τον αποκλεισμό του συμμετέχοντα από τον αγώνα και τη διαγραφή του από τα αποτελέσματα του αγώνα χωρίς κανενός είδους αποζημίωση.

• Ο αριθμός συμμετοχής είναι προσωπικός και δεν μεταβιβάζεται, δεν μεταφέρεται ούτε δίνεται σε άλλο δρομέα σε καμία περίπτωση.

• Οι συμμετέχοντες οφείλουν να έχουν διαβάσει και να σέβονται τις οδηγίες που έχουν λάβει από την Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα είτε ηλεκτρονικά είτε σε έντυπη μορφή καθ' όλη τη διάρκεια που προηγείται του αγώνα (π.χ.Τεχνικές Οδηγίες, Πρόγραμμα Αγώνα, κλπ) και οι οποίες έχουν αναρτηθεί και στην ιστοσελίδα της διοργάνωσης.

• Η πρόσβαση στη διαδρομή του αγώνα, την περιοχή εκκίνησης και τερματισμού δεν επιτρέπεται σε καμία περίπτωση σε μη εγκύρως εγγεγραμμένους δρομείς (άτομα χωρίς εμφανή έγκυρο αριθμό συμμετοχής).

• Η χρήση ποδηλάτου ή άλλου είδους τροχήλατου μέσου δεν επιτρέπεται κατά τη διάρκεια του αγώνα επί της διαδρομής είτε πρόκειται για δρομέα είτε άλλο συνοδεύον άτομο. Σε μια τέτοια περίπτωση, ο άμεσα εμπλεκόμενος συμμετέχων αποκλείεται από τον αγώνα και καλείται να αποχωρήσει άμεσα από τη διοργάνωση.

• Το όριο ολοκλήρωσης του Ημιμαραθώνιου έχει οριστεί στις 3 ώρες από την εκκίνηση του αγώνα.

• Το όριο ολοκλήρωσης του Αγώνα Δρόμου 10 χλμ. έχει οριστεί στα 105 λεπτά από την εκκίνηση του αγώνα.

• Το όριο ολοκλήρωσης του Αγώνα Δρόμου 5 χλμ. έχει οριστεί στα 60 λεπτά από την εκκίνηση του αγώνα.

• Ο επίσημος χρόνος είναι ο χρόνος από την πιστολιά εκκίνησης. Ο καθαρός χρόνος είναι ο χρόνος από τη στιγμή που ο συμμετέχοντας περνάει τον τάπητα εκκίνησης μέχρι και τον τερματισμό του.

• Η κατάταξη του αγώνα προκύπτει από τους επίσημους χρόνους τερματισμού. Ο καθαρός χρόνος και οι ενδιάμεσοι χρόνοι κοινοποιούνται μόνο για την ενημέρωση του δρομέα.

0
0
0
s2smodern